با سلام خدمت دوستان من دو تا سیستم دارم که دو تا کارت شبکه دارن و یک مودم دارم که فقط یه پورت usb داره .من یکی از سیستم ها رو از طریق کابل usb به مودم وصل کردم و سیستم دوم رو از طریق کابل کراس به سیستم اول که به مودم وصله متصل کردم.الان در سیستم اصلی دو تا local area connection وجود داره یکی برای اتصال سیستم با مودم یکی هم برای اتصال سیستم اصلی با سیستم دوم از طریق کارت شبکه است حالا من روی سیستم اصلی یه کانکشن adsl دارم یه کانکشن vpn هم دارم میخوام وقتی سیستم اصلی به هر دو ی این دو کانکشن وصل بود در سیستم دوم یدون هیچ کانکشنی بتونم پیج باز کنم (پیج هایی که میگم برای باز شدنش نیاز به اتصال وی پی انی هس که گفتم ) حالا من در سیستم اصلی میخوام کانکشن vpn رو به اشتراک بزارم اما موقعی که در تب advance تیک allow رو میزنم از من میخواد انتخاب کنم کدوم local area cannection رو به اشتراک بزارم که من اینجا نمیدونم local کارت شبکه رو انتخاب کنم یا local مودم رو تا در سیستم دوم کانکشن وی پی انم شیر بشه .در ضمن من برای اپی دادن به local ها طبق استاندارد های شبکه کردن ای پی دادم حالا دوستان لطف کنن هم به سوالم جواب بدن هم نحوه دادن ای پی رو یه بار بگن ببینم درست انجام دادم یا نه