نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشاوره در مورد خرید سرور اختصاصی

عضو عادی
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    9

مشاوره در مورد خرید سرور اختصاصی

سلام
    من میخوام یک سایت دانلود راه اندازی کنم
    ونیاز به یک سرور اختصاصی دارم
    سوال اول
    حالا میخوام بدونم بهتره این سرور رو از دیتا سنتر های داخلی تهیه کنم یا خارجی؟
    البته دیتا ستر های خارجی پهنای باند نامحدود و هار دهای 10 ترابایتی ارائه میدن با هزینه خیلی کمتر نسبت به داخل که داخل اینطور نیست
    اما شنیدم که سرعت داخل بیشتره

سوال دوم
    و سوال دوم اینکه سایتی مثل اپارات سرورش رو از داخل تهیه کرده یا خارج و تقریبا مشخصات سرورش چی میتونه باشه ؟
    و چون گاهی اوقات که اینترنت ما قطع میشه سایت های داخلی مثل بانک ها و دانشگاه ها باز میشه و اپارات هم باز میشه ولی سایت های خارجی مثل گوگل و غیره باز نمیشه
    واسه همین فک میکنم سرور اپارات داخلی باشه البته به مدیر سایتشون ایمیل زدم ولی جواب نداد
    ممنون از همه دوستان که وقت میذارند
    یا علی

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط wlan_t : 2013-10-27 در ساعت 01:41 PM

عضو عادی
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    9
    سلام
    با عرض خسته نباشید مجدد
    تو این انجمن کسی نیست جواب مارو بده ؟

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    دیتاسنترهای داخلی معمولا قطعی رو دارن من با دوتا دیتاسنتر جایگاه و افرا دارم کار می کنم و روشون سرور دارم. بهر حال هر هفته یه قطعی دارن اما بنظرم افر بهتر است یکم با برنامه تر هست . در مورد پارس انلاین هم یکم خسیس هست (اما تابحال ازش سرویس نداشتم)
    (برای کار با دیتاسنترهای ایرانی باید موردی بنام صبر ایوب به مقدار لازم تهیه کنی و ...)
    با این اوصاف همه چی به این برمیگرده که چقدر میخوای هزینه کنی. بنظرم یکسری از فایلهات خارج باشن و یکسری داخل بهتر بنظر میاد یا اینکه یک میرور در خارج از کشور داشته باشی. برای شروع هم با سرور مجازی شروع کنی بنظرم بهتر باشه . قدرت مانور بیشتری داری.
    اما یه چیز دیکه که درمورد سرورهای خارج از کشور باید حواست باشه اینکه کپی رایت رو رعایت کنی یا اینکه سرور وارز بگیری.
    خلاصه باید کمر همت ببندی البته دستمال داداش کایکو رو همرات داشته باشی بد نیست
    برات ارزوی موفقیت دارم

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرور اختصاصی از کجا تهیه کنم

سرور اختصاصی داخلی یا خارجی دانلود

مشاوره در مورد سرور

برچسب برای این موضوع