نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: اتصال چند اکسس پوینت به هم با کابل و استفاده از یک SSID

نام حقيقي: amir rahimi

عضو عادی
    نوشته
    217
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    2

اتصال چند اکسس پوینت به هم با کابل و استفاده از یک SSID

سلام دوستان
    من ۵ تا اکسسپوینت رو با کابل به هم وصل کردم SSID و پسورد ها رو هم مثل هم دادم اما زمانی که با اکسس پوینت ها پینگ می کنم(روتر اصلی رو) پینگ تایم بالایی دارم اول chanel ها رو Auto ست کردم بعد دیدم اینجوریه chanel ها رو که یکی کردم دیدم تغییری نکرد به نظرتون مشکل چیه پینگ تایم رو ۴۰ و ۵۰ می چرخه Request هم دارم به نظرتون مشکل چیه ؟؟؟ ایا زمامنی که AP ها با کابل به هم وصلن باید تیک WDS رو هم بزنیم؟؟؟؟؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    شما اکسس پوینت ها رو با یه ssid مشابه تنظیم کن اما در cnanel های متفاوت ولی پسوردها یکی باشه تا کاربرات در حین انتقال مشکلی پیدا نکنن(ساده ترین حالت)
    ولی مشخصات اکسس پوینتها و اینکه دقیقا چیکار میخوای انجام بدی رو بگو تا بتونیم بهت بهتر کمک کنیم

کلمات کلیدی در جستجوها:

چند اکسس پوینت با یک ssid

اتصال دو اکسس پوینت با کابل

کابل اتصال اکسس پوینت

استفاده از چند اکسس پوینت

اکسس پوینت با یک ssid

اتصال نانو به اکسس پوینتاستفاده از اکسس پوینت برای شبکهتنظیمات عمومی اکسس پوینت هامشکل اکسس پوینتها با همتنظیم wds با کابلاتصال چند اکسس پوینت به مودم استفاده از چند اکسس پوینت در شبکهارتباط اکسس پوینت با چند اکسس پوینتشبکه با چند اکسس پوینتاتصال دو اکسس پوینت به هم با کابلاکسس پوینت ssidاستفاده از یک ssid در چند اکسس پوینت اتصال اکسس پوینت به شبکهاتصال شبکه کابلی به اکسس پوینت اتصال اکسس پوینت با کابل به روتراستفاده از دو اکسس پوینت با یک ناماتصال چند اکسس پوینت به هم تنظیمات چند اکسس پوینتتنظیم کابل به روتراستفاده اکسس پوینت ها

برچسب برای این موضوع