صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 17 از مجموع 17

موضوع: راه اندازی شبکه با مودم ADSL

نام حقيقي: nima

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    با خرید هاب یا سوئیچ هم میتونید مشکل رو برطرف کنید اما بدون خرید هم امکان پذیره
    امکان پذیر هست من نمیگم نیست یه بار کار میکنه یه بار کار نمیکنه تو حالت DHCP هم آی پی نمیگیره علامتشم اینه

تازگیا اینطوری شده

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    دوست عزیز این به علت ایراد در تنظیمات هستش وگرنه دلیل خوبی برای کنار گذاشتنش نیست .

شما تنظیماتی رو که علی جان گفته بود رو انجام بدید با نکته ای کوچیکی که من خدمتتون عرض کردم .

ایشالا موفق میشی.

nimaperson سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی شبکه با مودم adsl

تنظیمات مودم adsl برای شبکهدو تا ایپی رو لن ست میشه پرینت نمیگیرهشبکه پرینتر با مودم Adslراه اندازی شبکه wlan با مودم adslنه یو اس بی نه لن تو تنظیمات مودمم نمیرهشبکه کردن پرینتر با مودم adslراه اندازی adsl با ip دستییه علامت زرد رنگ ! اومده رو Local Area Connection راه اندازی وایرلس با مودم adslراه اندازی پرینتر مودم شبکه usb printerراه اندازی شبکه محلی با مودم ADSL شیر کردن پرینتر با مودم های usb sharingراه اندازی دو تا dns با یه مودمراه هاي شبكه محلي با مودموصل پرنتر به شبکه با کابل شبکه به مودمراه اندازی شبکه با مودمشیر کردن پرینتر با مودم adslip printer aficio ای پی ست کردن آی پی دی ان اس 8.8.8.8اي پي شبكه كردن بامودم adslip مودم برای 2تا سیستممودمي با دو پورت ipمجزاسیستم مودمم فقط یه دستگاه رو میتنظیمات فایروال مودم adsl

برچسب برای این موضوع