نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: محل دیدن global catalog partition کجاست؟

نام حقيقي: mona

تازه وارد شناسه تصویری monika
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

محل دیدن global catalog partition کجاست؟

سلام من کلاس mcitp میرم و استادمون بهمون گفته ک ب عنوان تحقیق اینکه از کجا میشه global catalog partition رو در دامین کنترلر دید رو پیدا کنیم.با چه دستوری کل global catalog هر رو ببینم؟هرچی به انگلیسی سرچ میکنم چیزی دستگیرم نمیشه.اگر میدونید کمکم کنید لطفا

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا یگانه

خواننده
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    38
    Open Active Directory Sites and Services, click Start > Administrative Tools > then click Active Directory Sites and Services.

From the left side pane, expand Sites > Default-First-Site-Name ( If you have renamed the Site name, then this name will reflect your Site name) > Servers > Domain Controllers .

Now expand the Windows Server 2008 that you want to set as a Global Catalog and right Click its NTDS Settings then click on Properties

Under the General Tab, there is a check box beside Global Catalog, if it is unselected then this means that this Domain Controller is not a Global Catalog, if you do want to set it as a Global Catalog server, then select this checkbox and click on Apply then OK. The process it takes the Global Catalog to replicate itself throughout the forest takes time depending on your Active Directory infrastructure.

Close Active Directory Sites and Services and then restart the Domain Controller.

Hanif و monika سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: mona

تازه وارد شناسه تصویری monika
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ممنونم رفتم ب این کنسول میتونم توی سیستمم ببینم این بخشو؟؟؟ چون واسه پارتیشن های دیگه هرکدوم یه دستور داره ک هرکدومو ک میزنم وارد بخش مربوط ب خودش میشه اما واسه global catalog ندیدم همچین چیزی رو.الان تو سیستمم این بخشیو ک گفتید میرم مسیرشو مرسی

- - - ادامه - - -

شرمنده من این مسیریو ک گفتید رفتم اما اینجا فقط دامین رو ب گلوبال کاتالوک تبدیل میکنه سوال من چیز دیگه ای بود.بازم ممنون

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    dsquery server -isgc

کلمات کلیدی در جستجوها:

global catalog محل

برچسب برای این موضوع