نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: چگونگی انتقال تصویر دوربین های مداربسته در بستر بیسیم

نام حقيقي: zeinab

خواننده شناسه تصویری Z3IN4B
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

چگونگی انتقال تصویر دوربین های مداربسته در بستر بیسیم

سلام بر دوستان خوب

من دارم پروژه ی کارشناسیمو ارائه میکنم و نیاز به دونستن مبحث مهمی دارم که در عنوان تاپیک بیان کردم ...

اگر دوستان راهنمایی یا مطلبی دارید در خصوص بستر بیسیم انتقال تصویر دوربین مدار بسته ،ممنون میشم بهم بگید ...

با تشکر از شما

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: جمشید باستانی - Jamshid Bastani

عضو عادی
    نوشته
    88
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    23
    سلام.
    خوبی آقا ؟؟

راستش من منظورت رو دقیقا متوجه نشدم !!! منظورت اینه که چه گونه می تونی یک دوربینی رو که وصل کردی از طریق اینترنت و شبکه وایرلس انتقال تصویر بدی و یا این که چگونه می تونی از دوربین های تحت شبکه ( اگه اشتباه نکنم بهش می گن دوربین های IP ) به صورت وایرلس استفاده کنی.

یه توضیحی کوچولو میدی ؟؟ من می تونم در مورد انتقال تصویر روی موبایل، از طریق اینترنت و انتقال تصویر و ... کمک بهت بکنم. این ها رو بلدم.

موفق و پیروز باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتقال تصویر بیسیم

انتقال تصویر دوربین مداربسته بیسیم

دوربین مداربسته بیسیم نمایش روی موبایل

بستر اينترانت بي سيم در دوربين مداربستهمدار انتقال تصویر به صورت بی سیمانتقال تصویر دوربین مداربسته بی سیم انتقال تصویر دوربین مداربسته به صورت بی سیمانتقال تصویر دوربین های مدار بسته در شبکه های بیسیم و اینترنتبستر بی سیم دوربین مداربستهانتقال تصاوير دوربین مدار بسته يه صورت بي سيمانتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت بی سیمانتقال بىسىم تصوىرانتقال تصویربیسیم دوربین مداربستهانتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایلانتقال بيسيم دوربين مداربستهچگونگی انتقال تصویر روی موبایلدوربین مداربسته منظورت تصویریتاپیکهای انتقال تصویر دوربین انتقال تصويردوربين مداربسته به شبكه محليبستر انتقال بیسیم دوربین مداربستهانتقال تصویر دوربین بیسیمانتقال بی سیم دوربین مداربستهانتقال تصویر دوربین مداربسته به صورت بيسيمانتقال تصویر روی بستر اینترنتپروژه انتقال تصویر بیسیم

برچسب برای این موضوع