نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: نحوه استخدام ادمین شبکه

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

نحوه استخدام ادمین شبکه

سلام
    من چند بار برای مصاحبه به چند شرکت و سازمان دولتی رفتم کارشناسی نرم افزار بودم این تخصص ها رو ازم خواستند
    ASP .Net - C#- SQL Server - PHP - Oracle .....
    اونی که مسئول مصاحبه بود به جرات میتونم بگم خودش نمیدونه اینا چیه و گرنه همه این تخصص ها رو یکجا از یک نفر نمیخواستش

میخوام ببینم در مورد شبکه مصاحبه به چه صورته اونایی که هفت خوان مصاحبه و استخدام رو پشت سر گذاشتیند چه چیزهایی ازتون خواسته شد؟
    Windows Server - MicroTik - Linux - Cisco - نصب دکل !!! - تنظیم نانو استیشن - امنیت شبکه ؟ طراحی دیتاسنتر تعمیر و کانفیگ سرور
    .......
    ............

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    همه چی بستگی داره به اون شرکتی گه میخواد استخدام کنه که برای چه هدفی میخواد و بستگی داره به اون مصاحبه کننده

نام حقيقي: afshin

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

ادمین

اگر می خوای ادمین شبکه مهمترین چیز علاقه مندی به شبکه است ولی با ید یک رشته از شبکه رو انتخاب کنی و تا آخرش بری یا ماکروسافت یا سیسکو نمیشه هر جفتشو با هم داشته باشی.......ادمین بشی...موفق باشی.....

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    من چند بار برای مصاحبه به چند شرکت و سازمان دولتی رفتم کارشناسی نرم افزار بودم این تخصص ها رو ازم خواستند
    اونی که مسئول مصاحبه بود به جرات میتونم بگم خودش نمیدونه اینا چیه و گرنه همه این تخصص ها رو یکجا از یک نفر نمیخواستش

میخوام ببینم در مورد شبکه مصاحبه به چه صورته اونایی که هفت خوان مصاحبه و استخدام رو پشت سر گذاشتیند چه چیزهایی ازتون خواسته شد؟
    Windows Server - MicroTik - Linux - Cisco - نصب دکل !!! - تنظیم نانو استیشن - امنیت شبکه ؟ طراحی دیتاسنتر تعمیر و کانفیگ سرور
    .......
    ممنون از همگی شاید من نتونستم ب طور دقیق منظورمو بیان کنم
    هدف من از طرح این سوال از نگاه مصاحبه کننده استخدام است یعنی اینکه انتظار داره من همه این تخصص ها رو یکجا بلد باشم آیا هنگام مصاحبه هم از شما همین انتظلار رو داشتن ؟

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    ممنون از همگی شاید من نتونستم ب طور دقیق منظورمو بیان کنم
    هدف من از طرح این سوال از نگاه مصاحبه کننده استخدام است یعنی اینکه انتظار داره من همه این تخصص ها رو یکجا بلد باشم آیا هنگام مصاحبه هم از شما همین انتظلار رو داشتن ؟
    خیر هرجا بستگی به زمینه کاریش و ساختار شبکش ازتون تخصص مرتبط میخواد

نام حقيقي: مهدی نادری

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    خیر هرجا بستگی به زمینه کاریش و ساختار شبکش ازتون تخصص مرتبط میخواد
    در مورد شرکت های خصوصی موافقم ولی دولتی خیر
    مصاحبه یک امر واقعا الکیه در واقع اختیاری است که در اختیار سازمان قرار داده شده تا اونایی رو که مد نظرشونه رو استخدام کنند یک سازمان میاد یک مصاحبه برگزار میکنه و پول کلانی رو به جیب میزنه 10 نفر قراره استخدام بشن که 9 نفرشون چند ساله با 1/3 حقوق کارمندان رسمی در حال کارن شاید شما یک نفر خوش شانسش باشی حالا بماند که علاوه بر این سوالات باید یک سری سوالات ..... هم جواب بدی که هیچ ربطی به ....... هم نداره

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط MNaderi نمایش پست ها
    در مورد شرکت های خصوصی موافقم ولی دولتی خیر مصاحبه یک امر واقعا الکیه در واقع اختیاری است که در اختیار سازمان قرار داده شده تا اونایی رو که مد نظرشونه رو استخدام کنندیک سازمان میاد یک مصاحبه برگزار میکنه و پول کلانی رو به جیب میزنه10 نفر قراره استخدام بشن که 9 نفرشون چند ساله با 1/3 حقوق کارمندان رسمی در حال کارن شاید شما یک نفر خوش شانسش باشی حالا بماند که علاوه بر این سوالات باید یک سری سوالات ..... هم جواب بدی که هیچ ربطی به ....... هم نداره

ببخشید این قسمتش رو متوجه نشدم اونوقت یعنی چی ؟

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    همه چی بستگی داره به اون شرکتی گه میخواد استخدام کنه که برای چه هدفی میخواد و بستگی داره به اون مصاحبه کننده

خیلی خلاصه مفید گفتم
    بستگی به شرکت یا سازمان
    خواسته های اونجا
    امکانات اونجا
    مصاحبه کننده و علم مصاحبه گر داره

کلمات کلیدی در جستجوها:

ادمین شبکه

استخدام ادمین شبکه

مصاحبه از ادمين شبكه ادمین شبکهاستخدام ادمیناستخدام ادمین لینوکسسوالات مصاحبه سیسکوسوالات مصاحبه sql serverاستخدام ادمین دیتاسنترسوالات مصاحبه استخدامی ادمین شبکهاستخدام ادمین سرور لینوکساستخدام اوراکل منمصاحبه استخدامی ادمین شبکهاستخدام ادمين شبکهسوال های مصاحبه استخدامی ادمین شبکهاتوماسیون اداری forum forum.persiannetworks.comاستخدام ادمين سرورچگونگی استخدام ادمین

برچسب برای این موضوع