صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 30

موضوع: افزايش پهناي باند

عضو عادی شناسه تصویری basic
    نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59

Icon14 افزايش پهناي باند

چند تا سوال در مورد افزايش پهناي باند داشتم.اگه ميشه لطفا راهنماييم كنيد.

من يه خط 64 از مخابرات دارم و چون اخيرا تعداد يوزرهام كمي بيشتر شده ديگه به هيچكدومشون 500 بايت در ثانيه هم نمي رسه.تعدادشون اونقدر هم نيست كه ارزش داشته باشه از مخابرات 128 بگيرم.بنا بر اين قضايا بر آن شدم تا از سرويسي ماهواره اي بهره برم.

دي وي بي خريدم و ميخوام يه سرويس opensky هم براي آزمايش بگيرم.نوشته كه نامحدوده فقط سرعتش گارانتي نشده است كه اونهم برام مهم نيست. اگه فقط 64 تا بهم اضافه كنه كافيه.

1 - آيا ميشه از اين سرويسهاي سي چهل تومني براي اين كار استفاده كرد؟
    2 - فكر مي كنم چون اين سرويسها با proxy كار ميكنند فيلترينگ مخابرات رو هم دور مي زنن.آيا راهي وجود داره كه خودم بتونم فيلتر كنم؟

من اينجا تازه واردم.لطفا منو در جمع خودتون پذيرا باشيد.
    دستتون درد نكنه كه يه همچين جاي خوشگل و كاردرستي رو فراهم كرديد.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام آقا يا خانم Basic،
    1) منظورت رو از سرويسهای 30 - 40 تومانی متوجه نشدم، يا سرويس 18 دلاری رو ميگی يا 85 دلاری!
    اين 18 دلاری رو از 25 تا 40 تومان (بسته به جنس چاقو و ميزان تيزی آن!) بفروش ميرسانند.
    به نظر من بدرد کار شما نميخوره. بايد 85 دلاری رو بگيری.
    2) اين سرويسها Proxy Base هستند و فيلترينگ مخابرات رو دور ميزنند. اگر کسی بهت کاری نداره، خودت رو اذيت نکن و بذار ملت هم راحت باشن. در غير اينصورت برای فيلتر گذاری راههای مختلفی وجود داره که در Thread های مختلف در موردش صحبت شده و ميتونی بهشون مراجعه کنی و اگه سوالی هم داشتی همونجا بپرسی.

ايشاللا بتونيم از حضور شما هم بصورت هميشگی استفاده کنيم

نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    خيلي ممنون از اينكه جواب دادين آقاي كوروش.

منظورم از سرويسهاي 30-40 تومني همينهايي است كه سرعت را گارانتي نميكنند و بسته به اينكه چقدر پهناي باند آزاد باشد به مشترك سرويس مي دهند.
    در مورد فيلترگذاري هم چون موي دماغ شركت رقيب شدم و هميشه داره پيش مخابرات استان از ما شكايت ميكنه نميخواستم مشكل درست بشه و فعلا هم دارم thread ها رو مي خونم تا شايد راهشو پيدا كردم.
    فقط اگه ميشه يه توضيح كوچولو در مورد سرويس 85 دلاري بدين و اينكه از كجا مي تونم گيرش بيارم
    خيلي ممنون

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    اگه براي ISP مي خواي . پيشنهادم فقط IP Base هست . چون به هيچ وجه نمي شه روي سرويس هاي پراكسي حساب كرد.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سرویس 85 دلاری يه سرویس Proxy base است که تا 128 kb بهت میده. میتونی از شرکتهایی که تو کار فروش سرویسهای ماهواره ای هستند سراغ بگیری

عضو غیر فعال شناسه تصویری woody
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    ما هم از europeonline سرويس گرفتيم كه واسطه opensky هستش .ولي بعد از 500 مگابايت تموم شد و ما هيچ نامحدوديتي توش نديديم.البته تو همون 500 مگ سرعت خوبي داشت و يوزرها كلي حال كردن.
    من فكر ميكنم مال broadsat واقعا نامحدود باشه ولي فقط 300 مگابايتش گارانتي شده است.(سرويس بيسيكش)
    لطفا اگه چيز به درد بخوري پيدا كردي ما رو هم خبر كن و اگه ميتوني فيلتر نكن بذار مردم حال كنن.

يه سوال هم داشتم از جناب آرياگهر.لطفا اگه ميشه بنويسين كه واسه چي نميشه روي سرويسهاي پراكسي حساب كرد.

با تشكر از همه دوستان

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببخشيد يادم رفت اگه امكان داره لينكي چيزي هم بديد كه قيمت و اين جور چيزها توش باشه واسه سرويس اي پي بيس

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط woody
    ما هم از europeonline سرويس گرفتيم كه واسطه opensky هستش .ولي بعد از 500 مگابايت تموم شد و ما هيچ نامحدوديتي توش نديديم.البته تو همون 500 مگ سرعت خوبي داشت و يوزرها كلي حال كردن.
    من فكر ميكنم مال broadsat واقعا نامحدود باشه ولي فقط 300 مگابايتش گارانتي شده است.(سرويس بيسيكش)
    لطفا اگه چيز به درد بخوري پيدا كردي ما رو هم خبر كن و اگه ميتوني فيلتر نكن بذار مردم حال كنن.

يه سوال هم داشتم از جناب آرياگهر.لطفا اگه ميشه بنويسين كه واسه چي نميشه روي سرويسهاي پراكسي حساب كرد.

با تشكر از همه دوستان
    به همين دليلي كه خودت گفتي.
    به سرعتشون نميشه اعتماد كرد يه دفعه خوبه يه دفعه بد.
    همين اپن اسكاي اولش خوبه. بعد از اينكه ترافيك پرسرعتش پر ميشه خيلي افت مي كنه . حتي بعضي مواقع از سرعت Dialup هم كمتر ميشه. در حد 1 يا 2 كيلو بايت.
    اين سرويس ها براي كاربر خانگي هست و براي استفاده تجاري عملا بايد به طرف سرويس هاي dedicated و full protocol رفت. كه تضمين حد اقل روشون باشه.

عضو غیر فعال شناسه تصویری omid650
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    از اون نوعش كه dedicated و ..... باشه بنده دارم استفاده ميكنم
    30 تا خط E1 و 2 تا كافي نت رو داره جواب ميده يه 64 از مخابرات و يه 256 business كه تا 387 burst داره
    هزينه اش هم ماهي 600$ دلار در مي اد كه البته ما به ريال پرداخت ميكنيم
    ماهواره اون هم hellas sat مال يونانه و footprint خوبي هم روي ايران داره
    در مجموع من راضي هستم البته سرعتهاي پايين تر هم داره

عضو سابق
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    در مورد این سرویسها اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین. مثلا برای گرفتن این نوع سرویس ماهواره ای باید به کجا مراجعه کرد یا از کجا شروع کنم؟ آیا برای Send همین خط Dial up جواب میده؟ ظاهرا که خیلی به صرفه است.

در ضمن آیا دیش گذاشتن برای اینکار تقریبا مجازه یا باید همین رو هم طبق معمول جاسازی کرد؟!!

نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    ممنون از تمام دوستاني كه مشاوره دادن.ليست قيمت رو توي يكي از thread هاي ديگه ديدم.اما فعلا يه سرويسي ميخوام كه باعث نشه از جيب بزارم و در ضمن همونطور كه گفتم اونقدر ها هم برام مهم نيست كه چه پهناي باندي بهم اضافه كنه.
    بنا بر اين طبق گفته آقا كوروش بايد برم دنبال پراكسي بيس 85 دلاري و از اين جور چيز ها.سرويس بهتر بايد بمونه تا تابستون كه يوزرها هم بيشتر تو دخلمون بريزن.
    از دوست عزيز وودي هم يه سوال داشتم كه چطور اين سرويس رو share كردين واسه يوزرهاتون(از چه متد و چه نرم افزاري استفاده كردين؟)
    دوستان ديگه هم لطفا چند تا از متدهاي متداول رو براي اينكار به اختصار بنويسن.

نوشته
    328
    سپاسگزاری شده
    299
    سپاسگزاری کرده
    59
    نقل قول نوشته اصلی توسط Same
    در مورد این سرویسها اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح بدین. مثلا برای گرفتن این نوع سرویس ماهواره ای باید به کجا مراجعه کرد یا از کجا شروع کنم؟ آیا برای Send همین خط Dial up جواب میده؟ ظاهرا که خیلی به صرفه است.

در ضمن آیا دیش گذاشتن برای اینکار تقریبا مجازه یا باید همین رو هم طبق معمول جاسازی کرد؟!!
    اگر شما يوزر dialup هستي كه خب مسلما سند جواب ميده.
    براي شروع بايد بريد يه جايي كه دي وي بي بخريد واسه pc خودتون.اغلب همون جاها واسه سرويس راهنماييتون ميكنن.اينجا نميتونم بگم كجا بريد چون فكر كنم فروش dvb هم غير قانوني باشه!!!
    قيمت اون 500 مگابايتي كه وودي نوشته بود رو پرسيدم و 35 تومنه.يه activation code و يه pin code ميدن كه ميتونين توي europeonline با همون كدها سرويس بگيرين.

در مورد ديش هم كه من فكر نميكنم هيچ گونه اجازه اي وجود داشته باشه و همونطور كه گفتين بايد از روش پرده روي بالكن و اينجور چيزها استفاده كرد.

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    در مورد روش share كردن كه ما از وينروت استفاده كرديم.
    يه پراكسي سرور راه انداختيم و پراكسي europeonline رو به عنوان parent توش ست كرديم.
    بعد هم به يوزرهامون گفتيم اونايي كه دوست دارن از پراكسي سرور ما استفاده كنن.همين
    البته اينجا تو thread هاي ديگه فكر ميكنم روشهايي هست كه بدون اينكه يوزرها پراكسي ست كنن بتونن از ماهواره استفاده كنن

عضو سابق
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    اگه بخوام از دیشی که تقریبا در 1 کیلومتری مکان ما قرار داره استفاده کنم چکار می تونم بکنم و به چه وسایلی (در هر دو جا) نیاز دارم؟

ممنونم

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    فكر ميكنم اگه يه ديش ديگه بخري خيلي ارزون تر در بياد تا اينكه بخواي از يه ديش كه 1 كيلومتر باهات فاصله داره استفاده كني.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

افزايش پهناي باند دراميترمشترك

طرفنداستفاده از افزايش پهناي باند

برچسب برای این موضوع