نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: کمک در مورد مودم وایمکس ایرانسل

نام حقيقي: محمد علیدادی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

کمک در مورد مودم وایمکس ایرانسل

سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم دوستان راهنمایی کنین
    یه دونه مودم bm632w دارم که آپگریدش کرده بودم به ورژن 24 ولی بعداز اینکه دیدم دوستان تو اینترنت ورژن 17 رو گزاشتن به خاطر رفع محدودیت فرکانس هر چی می خواستم دانگرید کنم Prompt میداد اومدم فریمور مبین رو که با فایل .bin بود رو ریختم از تو خود پیج مودم راحت فلش شد و لی گفتم حالا شاید بشه اوکیش کرد با ایرانسل باز هم هر چی میزنم چه ورزن 17 چه 2 باز همین ارورو میده رو سه سیستم مختلف چک کردم ویندوز 7 و 8 دیگه واقعا نمیدونم جکارش کنم .دوستان خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه ارتباطم اوکی هست راحت خود مودم آیپی میگیره و به راخحتی تو پیج ادمین میره یعنی از نظر رارتباطی موردی نداره نمیدونم چرا با فریمورا ایرانسل این ارور میاد اگر دوستان از bm632wکسی فایل .biin داره مال ایرانسل ممنون میشم یا اینکه راهنمایی کنین ریستم کردم چند بار باز نشده

دوستان ممنون میشم کسی کمک کنه یکی از دوئستان گفت با 15 تومن اوکیش میکنم و به ایرانسل برش می گردونم !!!!

- - - Updated - - -

رو سیستم عامل های مختلف چک کردم هم ورژن 24 و هم ورژن 17 هر دو این ارورو میدن انگار که مودم وصل نیست ولی از طریق فایل bin راحت از تو خود مودم فایل مبین نت رو روش ریختم و فلش شد

نام حقيقي: محمد علیدادی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان مرسی مشکل حل شد براحتی مودم مثل قبل با ایرانسل هم وصل میشه و هیچ تغییری ایجاد نکرده و فرکانس های ایرانسل هم هنوز تو مودم ست هست

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mahdi2008
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    سلام دوستان
    از موقعیت این پست استفاده کنم و یک سوال مطرح کنم امیدورام دوستان کمک کنند
    من یک مودم وایمکس دارم .
    حالا می خوام یک ای پی ولید روش ست کنم اما همچین امکانی روش وجود نداره (لازم به ذکر است که این ای پی از مخابرات گرفته شده و اینترنت از مبین نت ) این کار شدنی هست؟!
    ممنون

نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از موقعیت این پست استفاده کنم و یک سوال مطرح کنم امیدورام دوستان کمک کنند
    من یک مودم وایمکس دارم .
    حالا می خوام یک ای پی ولید روش ست کنم اما همچین امکانی روش وجود نداره (لازم به ذکر است که این ای پی از مخابرات گرفته شده و اینترنت از مبین نت ) این کار شدنی هست؟!
    ممنون
    قبلا هم این سوال رو تو انجمن های دیگه دوستان مطرح کرده بودند و مثل همین انجمن کسی جوابی درست حسابی براش نداشت.
    انجمن های دیگه هم جواب ها یک طوری کلی بود.!
    این جا که کسی کلا جواب نداد

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    فکر نکنم بشه !
    سرویس برای مبین نت هست ! ( داره روی یه IP به شما سرویس میده - حالا چه IP Dynamic چه IP Static ) حالا شما چطوری میخواهید IP یه سرویس پروایدر دیگه رو روش ست کنید در صورتی که اون هم داره روی اون IP به شما سرویس میده ؟!؟!؟

مثل این میمونه که بگید شما خط همراه اول 09121234567 رو دارید ولی میخواهید با همین خط از سرویس ایرانسل 0935123456 استفاده کنید ! منطقی نیست !

- - - Updated - - -

راستی NAT میتونید کنید !

باید یک روتر داشته باشید ، یک NAT بنویسید که هنگام خروج از IP مثلا 2.170.16.52 استفاده بشه !

فکر کنم با NAT بشه ! ولی در هر صورت NAT هم بنویسید از اون اینترنت استفاده میشه ! نه فقط صرفه از IP اون اینترنت

صبر کنید دوستان با تجربه تر بیان و نظر بدن

ویرایش توسط alisc : 2013-07-26 در ساعت 10:36 PM
    mahdi2008 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    109
    سپاسگزاری کرده
    185
    ممنون از پاسختون
    اما متاسفانه nat هم نداره راستی منظورتون از :
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    فکر کنم با NAT بشه ! ولی در هر صورت NAT هم بنویسید از اون اینترنت استفاده میشه ! نه فقط صرفه از IP اون اینترنت
    چیه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alisc نمایش پست ها
    صبر کنید دوستان با تجربه تر بیان و نظر بدن
    امیدورام...

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    اما متاسفانه nat هم نداره
    نه ! عرض کردم خدمتتون که ، باید یک روتر داشته باشید ، مثلا میکروتیک ! هر دو اینترنت رو بدید درون میکروتیک سپس یک سری رول بنویسید که در چه صورتی از کدوم استفاده بشه !

راستی منظورتون از :
    چیه ؟
    منظورم اینه که فکر نکنید میشه کاری کرد که شما از اینترنت مبین نت استفاده کنید ولی با IP مخابرات ! ( شما اگر از IP مخابرات استفاده کنید ، یعنی از سرویس مخابرات استفاده کردید - حتی اگر یک پکت هم ارسال بشه با اون IP از طریق اینترنت مخابرات ارسال میشه - چون IP برای مخابرات هست )

کلمات کلیدی در جستجوها:

فرکانس وایمکس ایرانسل

فرکانسهای وایمکس ایرانسل

http:forum.persiannetworks.comf25t60225.html

ورژن قدیمی فریم ور مودم bm632

bm632w firmware ایرانسل

دانگرید مودم مبین نت

فلش وایمکس bm632w

فرکانس مودم وایمکس ایرانسل

فايل دانگريد مودم وايمكس

روش تغییر فرکانس وایمکس ایرانسلفرکانسهای مودم وایمکسدر مورد مودم ایرانسلطریقه دانگرید وایمکس لیرانسل bin bm632w ایرانسلفرکانس کار ایرانسلbm632w .binمودم bm632w برای اینترنت مخابراتفركانس هاى وايمكس ايرانسل فرکانس مودم وایمکس bm632wتنظیم فرکانس برای مودم bm632نسخه قدیمی فریمور bm632w ایرانسلفرکانس مودم وایمکسفرکانس کاری مودم وایمکس ایران فریمور قدیمی bm632wتنظیم فرکانس وایمکس ایرانسل

برچسب برای این موضوع