نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

موضوع: مشکل در شناخت کلاینت توسط سرور

نام حقيقي: سولماز

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    25

مشکل در شناخت کلاینت توسط سرور

سلام من یه شبکه domain دارم که با ویندوز سرور 2003 کار میکنه ، یکی از کلاینتا با آی پی 192.168.1.124 روی سیستم سرور شناخته نمیشه یعنی وقتی ping میگیرم مشکلی نداره و reply میزنه ولی وقتی آدرس آی پیشو میزنم و میخوام فایلا ی share شده را ببینم پیغام زیر رو میده

192.168.1.124\\
    is not accissible. you might not have permission to use this network reource. contact the administrator of this server to find out if you have acciss permissions. the user name could not be found.
    و همین سیستم با آی پی 192.168.1.124 راحت روی کلاینتا ی دیگه قابل شناخته و مشکلی پیش نمیاد و فقط مسئله ذکر شده رو سیستم سرور پیش اومده لطفا راهنمایی کنین مشکل از کجاست؟

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    25
    کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟

نام حقيقي: محمّدرضا

تازه وارد
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    21
    سلام
    تا اونجایی که میشه حدس زد و از ارورش مشخصه اینه که شما فایلی رو که تو سیستم 192.168.1.124 share کردید، اجازه دسترسی به سرور ندادید. چون سرور سیستم رو میشناسه ولی نمی تونه به فایل دسترسی پیدا کنه. (البته حدس می زنم که ارورش به این خاطر باشه)

نام حقيقي: Key1

عضو عادی شناسه تصویری kayvan6813
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoorsan نمایش پست ها
    سلام من یه شبکه domain دارم که با ویندوز سرور 2003 کار میکنه ، یکی از کلاینتا با آی پی 192.168.1.124 روی سیستم سرور شناخته نمیشه یعنی وقتی ping میگیرم مشکلی نداره و reply میزنه ولی وقتی آدرس آی پیشو میزنم و میخوام فایلا ی share شده را ببینم پیغام زیر رو میده

192.168.1.124\\
    is not accissible. you might not have permission to use this network reource. contact the administrator of this server to find out if you have acciss permissions. the user name could not be found.
    و همین سیستم با آی پی 192.168.1.124 راحت روی کلاینتا ی دیگه قابل شناخته و مشکلی پیش نمیاد و فقط مسئله ذکر شده رو سیستم سرور پیش اومده لطفا راهنمایی کنین مشکل از کجاست؟

خب ip سیستم رو عوض کنید برای همیشه ! یا سیستم رو یه Restore کنید به چند روز قبل یا هم یک یوزر دیگه بسازید شاید یوزر اون سیستم تحت domain دچار مشکل شده

نام حقيقي: آرمین

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    40
    یبارم اسم کامپیوتر رو امتحان کنید ببینید بازم ارور میده ، مثلآ بجای آدرس آیپی اسم کامپیوتر رو بنویسید Client01\\

عضو عادی
    نوشته
    42
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    25
    ممنونم از همتون ، آقا آرمین با اسم کامپیوتر هم نتونست بشناسه فکر کنم باید به گفته کیوان ، یوزرو عوض کنم

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf25t60203.html#post400426

مشکل پیدا نکردن سرور توسط کلاینت

شناخت با اسم سرور

شناختن سیستم به سرور

ping time out از کلاینت به سرور 2003

نگرفتن dns از سوی کلاینتها

کلاینت ویندوز سرور را در شبکه پیدا نمیکنه

برچسب برای این موضوع