صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: با پنجاه میلیون تومن چه کارهایی میشه کرد!؟

نام حقيقي: ميلاد

خواننده
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    128
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    میلاد جان کاری رو انجام بده که توش تخصص داری که بتونی خودت ازش بهره برداری کنی
    من خودم به شبکه علاقه دارم، اما میخوام این یک موضوع جامع بشه برای شغل هایی که مربوط به IT میشه

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    به نظر من هر کدوم اونها که خودتون نام بردید ، میتونه کارهای بسیار خوبی باشه ، اما به شرطی که کسی که این کار رو راه میندازی بتونه کار بگیره.همیشه راه انداختن یک کار و زدن یک شرکت یا مغازه کار خیلی سختی نیست ، معمولا میشه راحت شرکت یا مغازه رو راه انداخت ، اما این کافی نیست.شما باید بتونید بازار هدف رو شناسایی کنید و به سمت اون حرکت کنید و کار بگیرید.شما بهترین شرکت کامپیوتری و شبکه رو هم که بزنید با بهترین امکانات و حرفه ای ترین پرسنل ، وقتی نتونید 4تا پروژه درست حسابی بگیرید با شکست روبرو میشید.اما اگر آدم زرنگی باشید ، حتی اگر دستفروش مترو هم باشید ، میتونید بهترین مشتری ها رو برای خودتون داشته باشید و موفق باشید.من واقعا تو این مترو بعضی از این دستفروشها رو که میبینم ، واقعا آدمهای زرنگی هستن و بعضی وقتها یه جنسایی رو میارن که آدم عقلش هم بهش نمیرسه و واقعا چیز به درد بخوریه و اونی که به عنوان اولین نفر اون جنس رو میاره همیشه برد میکنه.ببخشید اگر مثالم غیر علمی و غیر مرتبط به این فروم بود ، اما میخواستم لپ مطلب برسه.به هرحال به نظر من اول با توجه به شهر و محل زندگیتون ، بازار هدف رو شناسایی کنید.ممکنه تو محلتون هیچ گیم نت و کافی نتی وجود نداشته باشه و ممکنه در همون نزدیکی هم مدرسه یا دانشگاهی وجود داشته باشه ، پس شک نکنید با زدن گیم نت یا کافی نت (مخصوصا کافی نت) بار خودتون رو بستید.
    در هرصورت موفق باشید

miladpc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ميلاد

خواننده
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    128
    من مسایلی که مطرح شد رو مرتب کردم, اگه ممکنه دوستان لطف کنن تا این شاخه ها کامل بشه
    و این که من چطوری میتونم این عکس رو تو پست اولم بزارم دکمه ویرایش نداره

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    بله امیر جان شما درست میگی اما پیشنهاد لیوان سازی یه مقدار ....

این دوستمون اول بیاد بگه خودش چه تخصصهایی و چه علایقی داره تا بشه در اون زمینه ها توضیح داد وگرنه اینقدر شغلهای مختلف برای پیشنهاد هست

مثلا خرید فله هر محصولی و بسته بندی سرمایه کم در آمد بالا

و ..............................

- - - Updated - - -

دقیقا با kazi موافقم راه اندازی کار در صورتی که نتونی کار رو به جایی ارائه بدی سر انجام نداره
    شما باید مدیریت قوی بازرایابی قوی و پرسنل متخصص و ترجیحا همه فن حریف رو دور خودتون جمع کنید شما باید بتونید تا جای ممکن خودتون رو به همه معرفی کنید و در ادارات سازمانها و شرکتها رخنه کنید .و مهمتر از همه این موارد

کار رو درست و صحیح انجام بدید تا کارفرما ازتون راضی باشه این بزرگترین تبلیغ برای شماست

شما در هر کاری نیاز به ایم موارد داری حتی کافی نت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط miladpc نمایش پست ها
    من مسایلی که مطرح شد رو مرتب کردم, اگه ممکنه دوستان لطف کنن تا این شاخه ها کامل بشه
    و این که من چطوری میتونم این عکس رو تو پست اولم بزارم دکمه ویرایش نداره

یکی یکی بریم جلو
    در مورد شبکه در شاخه های نصب و راه اندازی و سیستمهای حفاظتی سرمایه آنچنانی نمیخواد ولی بازاریابی فوق العاده میخواد
    در مورد isp اولا گرفتن مجوز فوق العاده سخت سرمایه زیاد و بازاریابی در این بازار اشباع شده کاری مشکل است

در مورد برنامه نویسی اینقدر برنامه نویسهای کوچیک و بزرگ در سطح کشور گسترده شدن که کار گرفتن با قیمتی که برای یک شرکت بیارزه سخته و بازم بازریابی خیلی مهمه و اینکه طرف رو رازی کنی به شخص نده با قیمت ارزون به شرکت بده هرچند قیمت بالاتر اما پشتیبانی بهتر

در مورد طراحی و گرافیک به نظر من این مورد هم تقریبا در حال اشباع شدن یا اشباع شده است
    در مورد خدمات
    پلیس + 10 و دفتر پیشخوان من در مورد مجوز آن هیچ اطلاعاتی ندارم اما در آمد فوق العاده ای دارد
    در مورد کافی نت و پرینت و ....
    کافی نت بدلیل وجود اینترنت در اکثر نمیگم همه خانه ها کمی بازارش کساده
    اما پرینت و .. خوبه ولی شما با 50 تومن نمیتونید پلاتر پرینتر و کپی و ..... بخرید یه دفتر کوچولو هم که تجهیزات کمی داشته باشه بدرد نمیخوره
    در مورد هوشمند سازی
    فکر میکنم اگه آشنا تو آموزش و پرورش دارید حتما اقدام کنید البته به نظرم میتونه در کنار یکی دیگه از شاخه های ذکر شده قرار بگیره بصورت موازی اما اگه آشنا نداری سخته کار گرفتن
    در بحث فروش تجهیزات شبکه شما یا باید یک برند معتبر رو بفروشید یا باید خرده فروشی کنید
    به نظرم بهترین کار گرفتن نمایندگی هستش

در مورد سیستم های کامپیوتری من زیاد موافقش نیستم چون شما یه مغازه در یه جای مناسب بخوای بگیری برای اینکار هزینه بالایی داره در غیر از جاهای مناسب درامد مناسبی نداره و در جاهای معتبر باند بازی بزرگترین مشکل نفرات جدیده اینو مد نظر داشته باشید

در مورد فروشگاه اینترنتی
    اولا کار خوبیه دوما این مورد هم میتونه در موازات کارهای دیگر شرکت شما باشد
    اما به نظرم مهمترین چیز اینه که ما ایرانی دوست داریم جنس رو ببینیم بعد بخریم و زیاد به سایتهای فروش اعتماد نداریم

اما در همه موارد به نظرم نیروی متخصص و زبده مدیریت خوب و ورزیده بازاریابهای قوی و علاقه و صبر میتونه براتون موفقیت بیاره

miladpc سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

با 50 میلیون چیکار میشه کرد؟

با 40 میلیون چه کاری میشه کرد

با 50 میلیون چکار میشه کرد

با پنجاه میلیون چکار میشود کرد

با 30 میلیون چیکار میشه کرد

با50میلیون چکار کنم

با سی میلیون چکار میشه کرد

با 60 میلیون چیکار میشه کرد؟

با 50 میلیون چکار کنم

با 50 میلیون تومان چیکار میشه کرد؟

با ده میلیون چکار میشه کرد

با پنجاه میلیون

با صد میلیون چکار میشه کرد

با بیست میلیون چکار میشه کرد؟

با 40 میلیون چیکار میشه کرد؟

با 50 میلیون تومان چه کار میشه کرد؟با پنجاه میلیون چه کار میشه کردبا 50میلیون چکار میشه کردبا 60 میلیون چه کار میشه کردبا ٣٥ ميليون تومان جة ميشه كردبا بیست میلیون چکار میشه کردبا50میلیون چه کاری میشه کرد؟http:forum.persiannetworks.comf25t60121.htmlبا پنجاه میلیون چکار کنمبا پنجاه میلیون چکار میشه کرد

برچسب برای این موضوع