با سلام
من باید مقاله ای رو با عنوان "An Efficient Video Adaptation Scheme for SVC Transport over LTE Networks" رو سر کلاس ارائه بدم!
استاد ازمون خواسته بود که اگه مقاله ای که قرار ارائه بدین،شبیه سازی داشت، حتما شبیه سازی که انجام داده رو شما هم انجام بدین و دقیقان همون نتیجه رو بگیرید.و گفت برای اینکار باید به نویسنده های مقاله ایمیل بزنید و ازشون بخواین تا کدی که توی شبیه سازی استفاده کردن رو در اختیارتون بزارن، من اینکارو کردم ولی تا الان جوابی از نویسنده های مقاله دریافت نکردم. وقتی که به استاد اینو گفتم گفت بگرد ببین میتونی ماژول های آماده رو واسه اینکار پیدا کنی، چون باید اینو از اول خودت انجام بدی....!
توی این مقاله از شبیه ساز OPNET استفاده شده بود، واز اونجایی که من تا حالا تجربه کار باOPNET و یا هیچ شبیه ساز دیگه ای رو نداشتم ! تاحالا خوشبختانه یا متاسفانه موفق شدم باکمک یکی از دوستای انجمن تونستم OPNET تا حالا فقط نصب کنم.....!
میخواستم بدون اینجا کسی هست که قبلا با OPNET کار کرده باشه ؟بتونه کمکم کنه؟یا اینکه من برای شبیه سازی این مقاله به چه ماژول هایی نیاز دارم؟از کجا میتونم این ماژول ها رو دانلود کنم؟
مقاله رو اینجا آپلود کردم.
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.