نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط hiva_yekta
  • 1 توسط network99

موضوع: برداشتن تبلیغات handy cafe و کنترل قیمت حجم دانلود +کنترل سرعت برای کلاینت ها

نام حقيقي: hoda

خواننده
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    24

برداشتن تبلیغات handy cafe و کنترل قیمت حجم دانلود +کنترل سرعت برای کلاینت ها

سلام ، چطور میتونم تبلیغات را در هندی کفه بردارم قبلا در این فروم کسی با ISA تونسته بود ممکنه بگین چگونه؟
    2- چطور میشه به ازای دانلود برای مشتری قیمت اضافه تعیین کرد، الان فقط به ازای ساعت قیمت می اندازد می خواهم بر اساس دانلود هم تعیین کنم ؟
    3- چطور میشه مثلا به هر کلاینت 250کیلوبایت سرعت داد؟
    اگر این کارها با handy cafe نمیشه لطفا نرم افزار مناسب را معرفی نمایید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: bita

عضو عادی
    نوشته
    230
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    156
    من تا به حال ندیدم با هندی کف کسی بتونه محدودیت حجمی ایجاد کنه !!!!

یه نرم افزار مدیریت کافی نت فارسی فوق العاده هست به نام " مدیریت کافی نت سون " همه این کارها رو انجام میده ! دانلود یوزر رو هم به شما میگه میتونید بابت دانلود پول بگیرید !

در رابطه با محدود ساز سرعت هم باید از میکروتیک استفاده کنید ! ( ولی فکر کنم این نرم افزار مدیریت کافی نت سون این کار رو هم انجام میداد ! یادم نیست ! سرچ کنید )

یک سوال : دوست عزیز این نرم افزار هندی کف که نصب کردید ورژن چند هست ؟ میشه لینک دانلود همین ورژن رو بدید ؟
    درست داره کار میکنه ؟ کلاینت ها رو شناسایی کرده ؟

ما هر چی هندی کف نصب کردیم مشکل شناسایی کلاینت داشتیم ! یعنی سرور کلاینت ها رو پیدا نمی کرد !!! روی 6 تا سیستم تست کردیم همین بود ! ویندوز هم XP بود ! ویندوز شما چیه ؟

خواننده
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    24
    با یک متخصص شبکه صحبت کردم گفت تا حالا 50 تا کافی نت را با هندی کفه راه اندازی کرده ! و گفت پولم را دور نریزم که نرم افزار بخرم مخصوصا اینکه بش گفتم هزینه زیاد کردم و دیگه مایه ته کشیده!
    ویندوزم هم اکس پی است
    منم اولش مشکل شما را داشتم شما روی کلاینت هندی کفه نصب کنید فایروال آنتی ویروس ها و فایروال ویندوز Off کنید بعد روی هندی کفه نصب شده روی کلاینت در قسمت Option را کلیک کنید در پنجره باز شده در سربرگ general از شما username ,password, IP server می خواهد شما اگر روی سرور پسورد نذاشتید همون username و IPserver را بزنید بعد در پنجره هندی کفه در سمت سرور کلاینت شما ظاهر میشه به رنگ قرمز اگر روش راست کلیک login زدید نرفت کلاینت را restart کنید درست میشه.
    اگر درست نشد خبرم کنید!
    میکروتیک استفاده کنم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من پرس و جو کردم گفتن میکروتیک برای سیستم های با کلاینت های زیاد است نه چند تا سیستم!؟؟

network99 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: bita

عضو عادی
    نوشته
    230
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    156
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_yekta نمایش پست ها
    میکروتیک استفاده کنم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من پرس و جو کردم گفتن میکروتیک برای سیستم های با کلاینت های زیاد است نه چند تا سیستم!؟؟
    نه ! اصلا !
    فرقی نداره !
    شما وقتی قصد دارید کاری رو انجام بدید ، چه یک سیستم چه 50 تا سیستم !

میکروتیک میتونه براتون عمل محدود سازی پهنای باند رو انجام بده !
    تازه میکروتیک میتونه کش سرور هم باشه ! ( برای کافی نت خوبه ! تو حجم صرفه جویی میشه )

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_yekta نمایش پست ها
    منم اولش مشکل شما را داشتم شما روی کلاینت هندی کفه نصب کنید فایروال آنتی ویروس ها و فایروال ویندوز Off کنید بعد روی هندی کفه نصب شده روی کلاینت در قسمت Option را کلیک کنید در پنجره باز شده در سربرگ general از شما username ,password, IP server می خواهد
    وقتی نسخه کلاینت رو نصب میکنیم ، دیگه چیزی نداره !!!!! یه صفحه میاد روی مانیتور که فقط username و password میخواد ! همین ! دیگه option و . . . نیست !
    اجازه ورود به ویندوز هم نمیده !

hiva_yekta سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    24
    صفحه ای که ظاهر میشه برای یوزر ADMIN و برای پسوردPASSWORD را بزنید بعد دکمه login برای اولین بار لاگین میشه یک پنجره (کادر کوچک) روس دسکتاپتون ظاهر میشه پایینش گزینه option هست!
    میکروتیک تحت ویندوز اجرا میشه ؟ شما می تونید برام این گزینه هایی که خواستم انجام بدین ؟
    هزینه اش چقدر میشه ؟ اگر میتونید لطفا آدرس ایمیل یا شماره تلفن تون را بذارید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف تبلیغات handycafe

حذف تبلیغات هندی کافی

دانلود handycafe

حذف تبلیغات handy cafe

حذف تبلیغات در هندی کافی

دانلود هندی کافی

چطور استفاده يوزر ها را يا ميكروتيك كنترل كنيم

دانلود نرم افزار هندی کافی فارسی

handycafeدانلود نرم افزار هندی فارسیدانلود نرم افزار مدیریت کافی نت handycafeدانلود نسخه فارسی شدن هندی کافیدانلود نرم افزار مدیریت کافی نت هندی کافیدانلود ورژن جدید هندی کاف برای کافی نتهزینه حجم دانلود برای کافی نتدانلود هندی کافه فارسیکنترل سرغت در هندی کافهمدیریت دانلود توسط هندی کافیبرنامه ویندوز برای مدیریت کافی نت handy cafeدانلود نرم افزار handyCafeدانلود هندی کافی فارسیدانلود نرافزار شبکه هندی کافیحذف تبلیغ هندی کافیقیمت در handycafeهندی کافی در سون

برچسب برای این موضوع