نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: آیا شبکه ی تحت لینوکس برای من مناسب تر است یا MCITP؟

نام حقيقي: Asma

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9

آیا شبکه ی تحت لینوکس برای من مناسب تر است یا MCITP؟

من در این زمینه اطلاعات بسیار کمی دارم، و دانش شبکه ای به صورت تئوری در سطح مبحث کلی در دانشگاه فرا گرفته ام. تمایل دارم که وارد این فیلد شوم اما اینک نمیدانم که شبکه ی تحت ویندوز برای من مناسب تر است یا لینوکس؟
    با توجه به این که دنیای کنونی به سمت استفاده از محیط لینوکس در حرکت است فکر میکنم که شبکه ی تحت لینوکس برای من مناسب تر است از طرفی به ظاهر MCITP برای من که در این زمینه تازه وارد هستم مناسب تراست.
    آیا بهتر است که در ابتدا MCITP را اقدام کنم بعد برم سراغ لینکوس یا از همان اول لینوکس را آغاز کنم؟
    لطفا راهنمایی کنید. نظر و پیشنهاد های شما برای من مهم است
    با تشکر

موضوعات مشابه:

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    سلام دوست عزیز

ببین هم سرور های تحت لینوکس و هم سرور های تحت ویندوز مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن و این غلطه که بگیم دنیا داره به سمت استفاده از لینوکس میره ... خیلی ها به امنیت و زیرساخت های سرور اهمیت میدن میرن سمت لینوکس و در مقابلش خیلی ها ابزار ها و برنامه های فوق العاده متنوع ویندوز رو ترجیح میدن و به ویندوز رجوع می کنن... و این به این معنی نیست که لینوکس ابزار متنوع نداره یا اینکه ویندوز از نظر امنیتی و زیر ساخت ضعیفه ولی ویژگی های مذکور در لینوکس و ویندوز دلیل ایجاد تمایز و برخی برتری ها شده بین این دو سیستم عامل ....
    به نظر من شما با دوره های مایکروسافت ( MCITP ,.....) شروع کن و قویا کار کن و وقتی که خوب مسلط شدی روی مباحث تحت ویندوز یه سرکی هم به وادی و دنیای لینوکس بزن چرا که بعضی جاها لینوکس واقعا به ویندوز ارجحیت داره ... ولی همیشه یادت باشه که نباید از ابزار ها و برنامه های ویندوز غافل بشی ...

از دوره های مایکروسافت شروع کن و وقتی که وارد وادی شبکه شدی این راهی من بهت نشون دادم برات روشن تر میشه .... ولی در کل نظر شخصی منه و خودت مختاری و سایر نظرات دوستان هم واقعا محترم و به جاست ...

موفق باشی

Micro2020 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Asma

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    ممنونم از پاسخ و راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط CSW نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ببین هم سرور های تحت لینوکس و هم سرور های تحت ویندوز مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن و این غلطه که بگیم دنیا داره به سمت استفاده از لینوکس میره ... خیلی ها به امنیت و زیرساخت های سرور اهمیت میدن میرن سمت لینوکس و در مقابلش خیلی ها ابزار ها و برنامه های فوق العاده متنوع ویندوز رو ترجیح میدن و به ویندوز رجوع می کنن... و این به این معنی نیست که لینوکس ابزار متنوع نداره یا اینکه ویندوز از نظر امنیتی و زیر ساخت ضعیفه ولی ویژگی های مذکور در لینوکس و ویندوز دلیل ایجاد تمایز و برخی برتری ها شده بین این دو سیستم عامل ....
    به نظر من شما با دوره های مایکروسافت ( MCITP ,.....) شروع کن و قویا کار کن و وقتی که خوب مسلط شدی روی مباحث تحت ویندوز یه سرکی هم به وادی و دنیای لینوکس بزن چرا که بعضی جاها لینوکس واقعا به ویندوز ارجحیت داره ... ولی همیشه یادت باشه که نباید از ابزار ها و برنامه های ویندوز غافل بشی ...

از دوره های مایکروسافت شروع کن و وقتی که وارد وادی شبکه شدی این راهی من بهت نشون دادم برات روشن تر میشه .... ولی در کل نظر شخصی منه و خودت مختاری و سایر نظرات دوستان هم واقعا محترم و به جاست ...

موفق باشی

کلمات کلیدی در جستجوها:

لینوکس یا mcitp

مباحث شبکه تحت لینوکس

برچسب برای این موضوع