صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: تمرین شماره 2 من : اینترنت دار کردن میکروتیک

نام حقيقي: Mahmoud Amiri

عضو عادی شناسه تصویری mamod
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    8
    شما اول DHCP Client رو روی پورتی که سوکت مودم رو وصل کردین راه بندازین و اینترنت دارین

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    نشد بازم

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ببین امیر جان شما هیچ کمکی به ما نمیکنی ، فقط هر 12 ساعت میای میگی نشد ، نشد نشد نشد ....
    خب عزیز من نتیجه دستوراتی که من بهت داده بودم رو گذاشتی اینجا؟
    باید یه چیزی بینیم تا راهنمایید کنیم

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    سرانجام بعد از سه روز با کمک و لطف شما دوستان عزیز درست شد
    در کنار همه راهنمایی دوستان باید در هر سیستم DefaultGateway رو ای پی مودم و DNS رو ای پی میکروتیک قرار بدم و بعد اینترنت وصل میشه
    ممنون از همتون
    ببین امیر جان شما هیچ کمکی به ما نمیکنی ، فقط هر 12 ساعت میای میگی نشد ، نشد نشد نشد ....
    خب عزیز من نتیجه دستوراتی که من بهت داده بودم رو گذاشتی اینجا؟
    باید یه چیزی بینیم تا راهنمایید کنیم
    علیرضا جان هر سه مرورگرم شامل ] IE9 - Chrome - Apple Safari بعد از نوشتن پست و یا ارسال عکس هنگ میکرد و امکان ارسال پست یا حتی پیام خصوصی دو روزه که برایم ممکن نبود و فقط عبارات تک حرفی مثل همون عبارت نشد که سه حرفه فقط ارسال میشد الان هم امکان ارسال این پست از سیستمی که تازه به اینترنت وصل شد برام فراهم شد

ویرایش توسط Amir 2010a : 2013-05-27 در ساعت 12:04 AM

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    سرانجام بعد از سه روز با کمک و لطف شما دوستان عزیز درست شد
    در کنار همه راهنمایی دوستان باید در هر سیستم DefaultGateway رو ای پی مودم و DNS رو ای پی میکروتیک قرار بدم و بعد اینترنت وصل میشه
    ممنون از همتون

علیرضا جان هر سه مرورگرم شامل ] IE9 - Chrome - Apple Safari بعد از نوشتن پست و یا ارسال عکس هنگ میکرد و امکان ارسال پست یا حتی پیام خصوصی دو روزه که برایم ممکن نبود و فقط عبارات تک حرفی مثل همون عبارت نشد که سه حرفه فقط ارسال میشد الان هم امکان ارسال این پست از سیستمی که تازه به اینترنت وصل شد برام فراهم شد
    داداش شما کار خاصی نکردی ، ظاهرا این چیزی کهمیگی همه ورت های میکروتیک به هم بریج شدن و شما اصلا از میکروتیک اینترنت نمیگیری ، اینترنتت داره از مودم به سیستمت داده میشه و میکروتیک این وسط برات نقش یه سوییچ معمولی رو ایفا کرده ( البته با این تنظیماتی که شما انجام دادی ، چون از تمرین شماره یک هنوز تنظیمات روی میکروتیکت مونده و شما ریست نکردیش )
    در کل بگم شما هنوز اون چیزی که مد نظرت هست رو نتونستی انجام بدی.
    نتیجه اون دستورات هم اگر ممکن هست بذار

aqfery و Amir 2010a سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    داداش شما کار خاصی نکردی ، ظاهرا این چیزی کهمیگی همه ورت های میکروتیک به هم بریج شدن و شما اصلا از میکروتیک اینترنت نمیگیری ، اینترنتت داره از مودم به سیستمت داده میشه و میکروتیک این وسط برات نقش یه سوییچ معمولی رو ایفا کرده ( البته با این تنظیماتی که شما انجام دادی ، چون از تمرین شماره یک هنوز تنظیمات روی میکروتیکت مونده و شما ریست نکردیش )
    هدف من در این تمرین این بود که به کمک لینک رادیویی بتونم اینترنت رو به سیستم های موجود در شبکه که در راه دور هستند انتقال بدم یعنی اینترنت از مودم ADSL بیاد تو میکروتیک و بعد بیاد تو سیستم هایی که مثلا 10 کیلومتر با دورتر هستند و گزینه های بیشتر انشا ا... در قالب تمرین های بعدی
    روش دیگری هم اگر داره ممنون میشم بهم بگین تا اجرا کنم
    نتیجه اون دستورات هم اگر ممکن هست بذار

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    بهتره کانفیگ pppoe روی مودم ADSL انجام بدی.(اگه امکانات اضافی مثل DHCP و .. داره غیرفعال کن)
    توی میکروتیک هم آی پی مودم رو به عنوان gateway انتخاب کن و تو فایروال یک NAT تعریف کن

حتما باید آی پی میکروتیک و مودم تو یک رنج باشند
    به همین راحتی
    چند نکته
    1-اگه خواستی DNS رو هم تعریف کن براش
    2- اگه زیاد دست بردی تو کنفیگ ریستش کن

- - - Updated - - -

راستی به طبق گفته خودتون شما حتما باید اینترنت رو روی همه ether ها(پورت شبکه) بریج کنید(Bridge)
    کنفیگیش یه کم زمانبره اگه مشکلت حل نشد بگو بیشتر توضیح بدم

درخدمتم

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    pppoe چیه؟

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    pppoe همون کانکشن برای اتصال به شبکه اینترنت با یوزر و پسورد هست.(مثل وی پی n که از کانکشن sstp ppptp استفاده میکنه)

تو مودم یوزر و پسورد که از طرف isp گرفتی تو مودم adsl وارد کن چون دردسر کانکتش رو میکروتیک کمتره

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت دار کردن میکروتیک

nat کردن اینترنت در میکروتیک2 اینترنت در میکروتیکتنظیم کردن 2 اینترنت میکروتیکاینترنت دار سیتم توسط میکروتیکاینترنت دار کردن میکروتیک با شیسماینترنت در میکروتیکتمرین nat کردن در میکروتیکاینترنت مستقیم روی میکروتیکاینترنت دارکردن درمیکروتیک nat کردن با میکروتیک2 اینترنت در یک میکروتیک2 اينترنت در يک ميکروتيکطریقه اینترنت دار کردن میکروتیکاینترنت دار کردن روتر میکروتیکاینترنت دار کردن میکروتیک تصویریاینترنت مستقیم در میکروتیکNAT کردن وایرلس در میکروتیکاینترنت دار کردن میکروتیک یک اینترفیسنحوه اینترنت دار کردن روتر میکروتیکنحوه ارتباط با اینترنت در میکروتیک با 2 گیتویnat کردن اینترنت در میکروتیکمشکل پینگ نشدن میکروتیکاينترنت دار كردن يك پرت ميكروتيكتنظیم 2 اینترنت در یک روتربورد میکروتیک

برچسب برای این موضوع