نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: راه اندازی vpn server

نام حقيقي: salman

خواننده
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

راه اندازی vpn server

با سلام
    دوستان من یک شبکه workgroup دارم که درونش 5 سرور موجود می باشد که برای اتصال به آن ها باید یه آنها remote desktop بزنیم . حال به خاطر بالا بردن امنیت شبکه می خواهم این remote desktop ها را ببندم ولی با این کار دسترسی به سرورها مشکل می شود .
    یکی از دوستان پیشنهاد داد تا روی یک سرور vpn server راه اندازی کنم و سپس از آن سرور فقط remote desktop به سرورها باز بگزارم .
    حال سوال من اینجاست که چطور این کار را انجام بدهم به نحوی که بتوان هر کس با اکانت خاص خودش متصل گردد .
    اگر ras server راه اندازی کنم جایی برای اکانتینگ داره ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: majid

خواننده
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    39
    سپاسگزاری کرده
    25
    فقط کافیه تو کاربراتون Admin نباشند روی اون سیستم ها و دسترسی Remote رو براشون ببندید.
    میتونید روی سرور هم IP و User رو برای فایروال تنظیم کنید که شخص خاصی جز خودتون نتونه وصل شه
    به همین سادگی

نام حقيقي: علی

عضو عادی شناسه تصویری ali_gtp
    نوشته
    406
    سپاسگزاری شده
    124
    سپاسگزاری کرده
    79
    نیازی به راه اندازی سرور VPN نیست.کاربرد VPN برای این هست که شما از راه دور اگه خواستیدبه شبکتون وصل بشید و کاری رو انجام بدید بتونید ولی برای این مورد کافیه که به قول دوستمون majid_3ma یوزرهاتون ادمین نباشن هر چند شما که گفتید WORKGROUP هستید و خودش محدود هم هست و به این راحتیها کسی نمی تونه کاری انجام بده

نام حقيقي: salman

خواننده
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستان کاربر هر سیستم چون شبکه workgroup می باشد پس admin هم هست در ثانی نمیشه که روی تک نک سیستم ها رفت و remote را بست
    لطفا برای راه اندازی vpn server من را راهنمایی کنید
    با تشکر

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی vpn در ویندوز سرور 2012

راه اندازی vpn server در ویندوز سرور 2012

کاربرد.vpn server

طریقه نصب vpn در ویندوز سرور 2012

نصب و راه اندازی vpn سرور در ویندوز 2012نصب vpn روی سرور 2012راه اندازی vpn server در ویندوز 2012پیاده سازی vpn server در سرور2012کاربرد vpn سرورvpn ويندوز سرور 2012نصب VPN SERVER 2012ras server کاربردراه اندازی سرور vpn تک کاربره در ویندوز سرور 2012راه اندازی vpn با ویندز سرور2012راه اندازی vpn در سرور 2012راه اندازی وی پی ان در ویندوز سرور 2012application server راه اندازیراه اندازی vpn سرور با ویندوز سرور 2012راه اندازی vpn server 2012کاربرد vpn serverراه اندازی VPN در ویندوز 2012

برچسب برای این موضوع