نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: چند سوال در مورد router port forwarding و مباحث مربوطه

نام حقيقي: j

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

چند سوال در مورد router port forwarding و مباحث مربوطه

سلام
    این یک داستان بلند خواهد بودش

من چند وقته که game ranger نصب کردم و بازی آنلاین میکنم سه روز پیش بودش که دیدم داره ارور میده که فایر وال شما پورت 16000 رو بسته و باید بازش کنید و از این حرف ها و خلاصه اینترنت رو گشتم و آموزش ها رو دنبال کردم تا پورت رو باز کنم و یا اینکه forward کنم
    خلاصه اینکه فهمیدم باید به تنظیمات روتر برم و از قسمت NAT پورت رو اضافه کنم مودم من ALFEX هستش ، رفتم دیدم در این قسمت اصلا تنظماتی برای پورت وجود نداره
    به همین خطار رفتم از قسمت firewall ویندوز 7 و قسمت advanced و از قسمت های incoming , outcoming این پورت رو اضافه کردم و بازش کردم
    اما امروز دوباره این مشکل رو میده و باز میگه پورت ها مشکل دارن
    جالب این هستش که وقتی کلا فایر وال رو قطع میکنم تازه نرم افزار میگه که فایر وال شما روشن هست و نمیزاره نرم افزار درست ران بشه
    حالا برای توی راهنمای نرم افزار گفتن که پورت 16000 رو باید فوروارد کنید منم دو تا نرم افزار port forwarding رو دانلود کردم و الان نمیدونم چطور باید این کارو بکنم

لطفا اگر کسی چیزی میدونه از اول این مطلب رو بخونه و برای هر چیزی راه کاری داره ارائه بده

اینم اون دو تا نرم افزاری که دانلود کردم
    کد:
    http://www.routerportforwarding.com/download/router-pf-setup.exe
    http://www.upredsun.com/portchain/download/pf-wizard-setup.exe

اینم یکی از خطا های گیم رنجر وقتی فایر والم خاموشه

Firewall Problem

You appear to have a firewall or router that is blocking you from playing games.Firewalls are designed to prevent unwanted communication to and from your computer or network, but sometimes they are too strict and actually block legitimate data. That is what is happening here.
    The built-in firewall in Mac OS X (in Sharing in System Preferences) will not be the problem. You will be able to play games with GameRanger with that firewall enabled.
    The firewall that is causing the problem is likely to be in your modem/router. You will need to ask your ISP (Internet Service Provider) or refer to your router's instruction manual for information on how to open UDP port 16000 in your firewall. Most routers are configured through a web page built into them. Unfortunately, it is not possible to offer step-by-step instructions here as every router is different.
    If you are at work on a company network or at a university, you may not be able to fix the problem yourself. Instead you may have to ask the network administrator to open UDP port 16000 in the firewall.