صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 35

موضوع: حقوق و مزایا متخصص شبکه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

حقوق و مزایا متخصص شبکه

سلام دوستان
    برای یک متخصص شبکه با مهارت های کامل کامپیوتر، شبکه و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه های بیسیم و کابلی، همچنین سیسکو و میکروتیک، چه میزان حقوق در نظر میگیرید ؟
    ایا اطلاع دارید در حال حاضر شرکت های موجود در پایتخت و سایر شهر ها، چه میزان حقوق برای این افراد در نظر میگیرند ؟ (هم کارمند تازه استخدام شده و هم کارمندان قدیمی)

موضوعات مشابه:
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    یک بحث مفصلی راجع به حقوق و اینطور چیزها یکی دو هفته پیش در گرفته بود که البته به حاشیه کشیده شد. می توانید به آن پست رجوع کنید البته کمکی به شما نمی کند اما دیدن آن تاپیک خالی از لطف نیست.

M-r-r و majid_3ma سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    مد نظر من، چگونگی تعیین و مزایا و ... نیست، صرفا مبلغ رو میخوام بدونم.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: احمد یزدانی (Poker)

عضو ویژه شناسه تصویری A.Yazdani
    نوشته
    946
    سپاسگزاری شده
    1312
    سپاسگزاری کرده
    430
    نوشته های وبلاگ
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای یک متخصص شبکه با مهارت های کامل کامپیوتر، شبکه و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه های بیسیم و کابلی، همچنین سیسکو و میکروتیک، چه میزان حقوق در نظر میگیرید ؟
    ایا اطلاع دارید در حال حاضر شرکت های موجود در پایتخت و سایر شهر ها، چه میزان حقوق برای این افراد در نظر میگیرند ؟ (هم کارمند تازه استخدام شده و هم کارمندان قدیمی)
    اقای راستی چیزی که من تو این چند سال دیدم حقوقی بین 500 تا 2.5 است !!!! هر چی گشتم یه تعرفه پیدا کنم برای این کار چیزی پیدا نکردم . هیچ قاعده و قانونی نیست در ایران . برای همینه هر وقت همچین بحث هایی میشه تو فوروم هر کس یه نظری میده .

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    باقی دوستان نظرشون رو نمینویسن لطفا !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    والا جناب راستی بین بچه هایی که من اینجا میشناسم همه شغل آزاد دارن و "حقوق بگیر" نیستن.

آقای یزدانی درست میگن.

هیچ قاعده و قانونی نیست. من اکثر کارای IT رو تو یه سازمان انجام میدم؛ قرارداد پاره وقت دارم؛ ساعتی زیر 4 هزار تومن دریافتی دارم.

یکی از دوستام هم توی مکان مشابه و کار مشابه (شاید هم فشار کاری کمتر) مثل خودم قرار داد پاره وقت داره که دریافتی پاره وقت ایشون ساعتی 9 هزارتومنه الان.

تنها دلیل کار کردنم هم اینه که کار نیست و از طرفی هم به کارم علاقه دارم.

M-r-r، judon3t و Farhad A سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    برای یک متخصص شبکه با مهارت های کامل کامپیوتر، شبکه و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه های بیسیم و کابلی، همچنین سیسکو و میکروتیک،
    کسی که متخصص شبکه باشه آشناهایی که دارم با علم بالای شبکه توو شهرستان کمتر از 1.5 و توو تهران کمتر از 2 نمیگیرن

M-r-r و Farhad A سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    کسی که متخصص شبکه باشه آشناهایی که دارم با علم بالای شبکه توو شهرستان کمتر از 1.5 و توو تهران کمتر از 2 نمیگیرن
    خصوصی یا دولتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    امیدوار شدم

نام حقيقي: Hamid Abedi

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    امیدوار شدم
    عموما خصوصی.دولتی که باید 20 سال کار کرده باشی همچین حقوقی بگیری

نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    امیدوار شدم
    جفتش

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMANEH_E نمایش پست ها
    عموما خصوصی.دولتی که باید 20 سال کار کرده باشی همچین حقوقی بگیری
    اتفاقا انگشت شمار کسانی هم هستن که توو مخابرات حقوق های بالای 3 تو من میگیرن منتها واقعا متخصص شبکه هستن

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    سلام دوستان
    در جواب قسمت اول:
    "کسی با داشتن مهارت هایی که عرض کردید جایی حاضر نیست به عنوان کارمند(مسئول انفورماتیک) در جایی به عنوان پایه ثابت مشغول به کار شود و ترجیح می دهد به صورت پاره وقت و پروژه ای و آزاد کار کند مگر اینکه خیلی برایش صرف کند و حقوق بالایی برایش در نظر بگیرد ولو اینکه خیلی از شرکتها بخاطر اینکه حاضر نیستند برای این سمت حقوق بالایی در نظر بگیرند یا از افراد کم تجربه بهره می برند که با حقوق کم راضی باشد یا اینکه به صورت اوت سورس کار را به یک آدم با تجربه می سپرند و با او قرارداد پشتیبانی می بندند که هر موقع مشکلی پیش آمد به سوی آنها بشتابد(به طور مثال ماهی 4 بار هم بازدید داشته باشد و تلفنی هم ساپورت داشته باشد.)
    در جواب قسمت دوم:
    اما در رابطه با کار ثابت در یک مجموعه نرخ مشخص و معینی ندارد و شخصی با مهارت هایی که عرض کردید که واقعاً داشته باشد و سابقه کاری هم داشته باشد در مورد حقوق و مزایا به صورت توافقی وارد عمل می شود و خودش قبول نمی کند برای کمتر از 2 میلیون تومان به صورت ثابت کار کند.

ویرایش توسط aqfery : 2013-04-17 در ساعت 10:22 AM

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    اتفاقا انگشت شمار کسانی هم هستن که توو مخابرات حقوق های بالای 3 تو من میگیرن منتها واقعا متخصص شبکه هستن
    مخابرات - توانیر و گاز به نوعی خصوصی به شمار میان

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    تو شهر شما هست چیزی که میگی من با 1500 میام شما کار \یدا کن من 500 رو میدم به خودتون

بابا چیرا رو هوا حرف میزننین خوتون اینقدر میگیرین که دارین میگن کدوم سازمان 2 میلیون میده بگو به من با کمتر از 5 سال سابقه کار و کارمند رسمی و به عنوان رپپیس بخش انفورماتیک باشی شاید فرجی بشه

جاهایی که من کار کردم میگم تا بدونید ستاد انتقال گاز منطقه ... کشور حقوق 6800 تومن با بیمه

مسول پشتیبانی اینترنت مخابرات شهرستان 12 ساعت کار 800 تومن بدون بیمه

پشتیبان فنی یه سرویس پروایدر دیگه 6800 با بیمه

حالام کار آزاد می کنم بهتر وقتم بیشتر ازاد اما نمیتونم بگم این ماه ثابت 1 میلیون دارم

چیرا رو هوا حرف میزنین

- - - Updated - - -

مخابرات - توانیر و گاز به نوعی خصوصی به شمار میان
    رفمی که شما می گی رو فقط روسای دیتا و روسای مراکز بزرگ میگیرن رو هوا هم نمیگم تو مخابرات بودم

نفت خوبه اما وارد شدن یه بحث و رسمی شدن هم یه دنیای بزرگ دیگه داره

نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط paravand20 نمایش پست ها
    تو شهر شما هست چیزی که میگی من با 1500 میام شما کار \یدا کن من 500 رو میدم به خودتون

بابا چیرا رو هوا حرف میزننین خوتون اینقدر میگیرین که دارین میگن کدوم سازمان 2 میلیون میده بگو به من با کمتر از 5 سال سابقه کار و کارمند رسمی و به عنوان رپپیس بخش انفورماتیک باشی شاید فرجی بشه

جاهایی که من کار کردم میگم تا بدونید ستاد انتقال گاز منطقه ... کشور حقوق 6800 تومن با بیمه

مسول پشتیبانی اینترنت مخابرات شهرستان 12 ساعت کار 800 تومن بدون بیمه

پشتیبان فنی یه سرویس پروایدر دیگه 6800 با بیمه

حالام کار آزاد می کنم بهتر وقتم بیشتر ازاد اما نمیتونم بگم این ماه ثابت 1 میلیون دارم

چیرا رو هوا حرف میزنین
    دوست گرامی بهتره وقتی مطمعن نیستید از الفاظ مناسب تری استفاده کنید. شما اینقدر از رو هوا حرف زدن من مطمعنید؟!
    بنده عرض کردم متخصص شبکه ، واقعا شما خودتون رو متخصص شبکه میدونید؟ اگر اینظور باشه عالیه چون هم سطح و بالاتر از شما خیلین پس کشورمون با این همه متخصص توو علم شبکه حرف اول توو دنیا رو میزنه!
    این رو هم اضافه کنم شما ظاهرا اصلا از حقوق کارمندهای عادی دولت بخصوص مخابرات و شرکت نفت و ... کوچکترین اطلاعی ندارید چه برسه به حقوق مشاور فنی مخابرات کل کشور که از آشناهای بنده هست.

در آخر این رو هم اضافه کنم متخصص شبکه داخل ایران به 20 تا هم نمیرسه شاید تعریف دوستومون از متخصص چیز دیگه ای هست.

موفق باشید

M-r-r، paravand20 و peymansham سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    دوست گرامی بهتره وقتی مطمعن نیستید از الفاظ مناسب تری استفاده کنید. شما اینقدر از رو هوا حرف زدن من مطمعنید؟!
    بنده عرض کردم متخصص شبکه ، واقعا شما خودتون رو متخصص شبکه میدونید؟ اگر اینظور باشه عالیه چون هم سطح و بالاتر از شما خیلین پس کشورمون با این همه متخصص توو علم شبکه حرف اول توو دنیا رو میزنه!
    این رو هم اضافه کنم شما ظاهرا اصلا از حقوق کارمندهای عادی دولت بخصوص مخابرات و شرکت نفت و ... کوچکترین اطلاعی ندارید چه برسه به حقوق مشاور فنی مخابرات کل کشور که از آشناهای بنده هست.

در آخر این رو هم اضافه کنم متخصص شبکه داخل ایران به 20 تا هم نمیرسه شاید تعریف دوستومون از متخصص چیز دیگه ای هست.

موفق باشید
    من هیچ وقت خودم رو متخصص فرض نکردم و نخواهم کرد چون هیچ سوادی ندارم دوست عزیز این موضوع رو بدونید و در ضمن افراد مورد بحث ما سطحشون معلوم و مخاطبان ما هم معلوم هستند این اشخاصی رو که شما میگین من هم میشناسم CCIEX2-juniper -CEH-CHFI -CISSP و کلی مدارک امنیتی دیگه دارن و حقوق خیلی بالای میگیرن تمایل داشتین مایا بدم باهاشون صحبت بفرمایید اما یقینا بحث ما این افراد نیستند

اگه خونده باشی هم گاز بودم و هم مخابرات در سطح استان پس گزاف و بیهوده نگفتم چون هرکسی فرار بره توی هرکدوم از این سازمان های مورد نظر شما باید از جایی که من شروع کردم و شاید پایین تر شروع بکنه یهو دستشو نمیگیرن ببرن بگن خوب شما ریس دیتا فلان استان یا کارشناس زیر ساخت امیدوار م حرفا قابل درک و معقول باشه

بدبختی کشور ما اینه که همه فکر می کنن متخصص هستند و معلوم نیس کی باید هلپ دیسک باشه همه هم حقوق چند میلیونی مد نظرشون هست وقت کردی یه نگاه به امضا من بنداز

امید دارم هم شما یهو بشین ریس دیتا استانتون ما بخیل نیستم

بابت اسپمم عذر می خوام و دوست ندارم وقت خودم و شما رو با این حرفا بگیرم

موفق باشید

ویرایش توسط paravand20 : 2013-04-17 در ساعت 01:38 PM
    M-r-r و dodvaod سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ميزان درآمد كارشناس كامپيوتر و شبكه در استراليا

حقوق متخصص شبکه

متخصص شبکه

متخصص شبکه کامپیوتر

درآمد متخصص شبکه

درامد ادمین شبکه در ایران و جهان در زمینه کامپیوتر

حقوق متخصصان شبکه کامپیوتری در تهران

مزایای متخصصان ccie

حقوق متخصصان شبکهمتخصص شبکه حقوقحقوق متخصصین کامپیوتر در کشورهاhttp:forum.persiannetworks.comf25t58429-3.htmlدستمزد ادمین شبکهحقوق متخصصین شبکهدفتر کار یک متخصص شبکهمیزان در آمد ccie در استرالیادرآمد متخصص شبکه در کاناداحقوق کارمند it طبق تعرفه شورای انفورماتیکمیزان حقوق متخصص شبکهاستخدام متخصص سیسکو در استرالیادرآمد متخصصان شبکه کامپیوتر در کانادامیزان حقوق دریافتی کارشناسان کامپیوتر در استرالیادرآمد متخصص کامپیوتر در آمریکامتخصصان کامپیوتر در شبکهدستمزد متخصص شبکه در کانادا

برچسب برای این موضوع