صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 35

موضوع: حقوق و مزایا متخصص شبکه

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    ببينيد دوستان علاوه بر ميزان سواد علمي مسائل ديگه هم در افزايش حقوق تاثير بسزايي داره مثلا ميزان تقاضاي كار در منطقه - تعداد متخصص در منطقه - نوع فعاليت سازمانها و شركتها (بعضي از شركتهاي خصوصي نيازي به يه متخصص زير ساخت ندارند و در همين حد كه يك شبكه دامين رو مديريت كنه يه مقدار SQL بلد باشه و يه مقدار كانفيگ استاندارد روتر كافيه) ويا با توجه به شرايط رقابتي بين چند شركت خصوصي در به دست آوردن يه ادمين و ميزان اعتمادي كه به يك شخص ميشود داشت و يا نداشت - روابط عمومي بالاي ادمين- اخلاق كاري تيمي ايشان و ...
    همه مديران ما كه متخصص شبكه نيستند تا بفهمن شما چكار مي كني و كارت خيلي درسته ، بايد با زبان ساده و قابل فهم و با هوشياري به اثبات توانمندي و موثر بودن و ارزشمند بودن خودتون كمك كنيد.
    موفق باشيد

ویرایش توسط dodvaod : 2013-04-17 در ساعت 07:25 PM
    M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    خداییش دقت کردید بحث اینجوری فقط وقت تلف کردنه؟ عزیزان دل همین 10 15 روز قبل بحث اینجوری رو یکی از دوستان گرامی راه انداخت و ته اون بحث هم هیچی دستگیر هیچکی نشد و بحث بی جواب موند ، چرا؟ چون واقعا همه دارن سلیقه خودشون رو وارد بحث میکنن و اصلا بحث علمی در کار نیست همه اش حاشیه و تعصبه.
    انجمن صنفی رایانه ایران یه آیین نامه چند ده صفحه ای برای محاسبه حق الزمه داره ، اگر وقتتون اجازه میده و حوصله دارید برید اون رو بخونید بلکه یه خورده تنویر افکار بشید.
    ---------------
    تو رو خدا دیگه کشش ندید این بحث رو ، واقعا سوهان روحم شده بحث های اینجوری.

M-r-r، aqfery و dodvaod سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    خداییش دقت کردید بحث اینجوری فقط وقت تلف کردنه؟ عزیزان دل همین 10 15 روز قبل بحث اینجوری رو یکی از دوستان گرامی راه انداخت و ته اون بحث هم هیچی دستگیر هیچکی نشد و بحث بی جواب موند ، چرا؟ چون واقعا همه دارن سلیقه خودشون رو وارد بحث میکنن و اصلا بحث علمی در کار نیست همه اش حاشیه و تعصبه.
    انجمن صنفی رایانه ایران یه آیین نامه چند ده صفحه ای برای محاسبه حق الزمه داره ، اگر وقتتون اجازه میده و حوصله دارید برید اون رو بخونید بلکه یه خورده تنویر افکار بشید.
    ---------------
    تو رو خدا دیگه کشش ندید این بحث رو ، واقعا سوهان روحم شده بحث های اینجوری.
    اون بنده خدایی که این بحث رو شروع کرده سوالش ربطی به جواب ها نداره ...

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    به قول بعضی از دوستان این بحث هیچ فایده ای نداره ولی نه فقط به خاطر اینکه هیچ قاعده و قانونی نیست ( اتفاقا بنا بر آیین نامه های نظام صنفی و انفورماتیک یه نیمچه تعرفه ای هست)

یکی از عمده ترین دلایل این بی قاعده ای در کار ما ( کار شبکه ) عدم فرهنگ سازیه . برای مثال به یکی از ابتدایی ترین تعرفه های این آیین نامه اشاره میکنم:

نصب ویندوز کامل با رجیستریشن 25 هزار تومن میشه ( در پایین ترین حال ممکن ) ولی آیا کسی حاضر میشه واسه نصب ویندوز 25 هزار تومن بده ؟؟

مردم ما به تکنولوژی عادت ندارن فکر میکنن همه چی تو کار یدیه اونوقت امثال منو شما باید تو بعضی از کانفیگ های سرور که میشه توی محیط گرافیکی انجام داد یه سی ام دی یا شل باز کنیم که کارفرما فکر کنه ما کار خاصی کردیم که نگه ( این 4 تا کلیک 500 هزار تومن !!!!؟؟؟) مصداقش توی کلاسترینگ کاملا بارزه ... دیگه شعور کارفرما نمیرسه که اگه خودش همون 4 تا کلیک رو بلد بود به من نوعی نمیگفت این کار رو کنم ... ولی توی خارج چون شعور کارفرما میرسه همون پول رو طبق تعرفه راحت تر میده !!!

یه سر به سایت های کاریابی خارج ( مثل کانادا یا استرالیا ) بزنین تعرفه ها رو نگاه کنین برق از سرتون میپره !!! نمیگم توی خارج پول مفت میدن اتقافا اصلا اینجوری نیست ولی حقتو تمام و کمال میدن !!!

سرتون رو درد آوردم !!!

این رشته سر دراز دارد !!!

M-r-r، sepehr4252، dodvaod و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مصطفی

عضو عادی شناسه تصویری Mostafa_IT
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    41
    نرخ خدمات انفورماتیک رو میتونید از این لینک دریافت کنید:

http://www.nsrfars.org/persian/forms/laws/Tariffs91.pdf

این pdf نرخ پایه خدمات انفورماتیک اعم از مشاوره، پیکربندی شبکه، سخت افزار و نرم افزارهای گوناگون، کافی نتها و... نشون میده. این نرخنامه مصوب سال 91 هست و هنوز مصوبه سال 92 نیومده.

اما اینو بدونید کسی که کار کارشناسی بلده و اخلاق و برخورد مناسبی هم داره با پولهای کم خودشو پایین نمیاره. این فرهنگ هنوز توی کشور ما جا نیفتاده.

اما خوبه بدونید یک نفر دارای مدرک CCIE در اروپا و امریکا و استرالیا حقوق اون از سالی 70000 و 120000 دلار شروع میشه و بسته به اینکه چنتا CCIE داشته باشه افزایش پیدا میکنه. حتی شرکت Cisco Systems خودشو موظف میدونه اون شخصو استخدام کنه و قطعاتشو با 70% تخفیف بهش ارائه بده.

دوستانی که فکر میکنند کار نیست...
    دوستانی که میگن حقوقا خیلی پایینه...
    اونایی که میگین با سالی 1 میلیون شبکه رو پشتیبانی کامل میکنین...
    اونایی که با 100 هزار تومن میرین AD میریزین روی server...
    بدونین! که شما گند زدین به علم و هنر یک متخصص شبکه!
    اما با اینهمه شما جایی بین متخصص ها ندارید!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط CSW نمایش پست ها
    به قول بعضی از دوستان این بحث هیچ فایده ای نداره ولی نه فقط به خاطر اینکه هیچ قاعده و قانونی نیست ( اتفاقا بنا بر آیین نامه های نظام صنفی و انفورماتیک یه نیمچه تعرفه ای هست)

یکی از عمده ترین دلایل این بی قاعده ای در کار ما ( کار شبکه ) عدم فرهنگ سازیه . برای مثال به یکی از ابتدایی ترین تعرفه های این آیین نامه اشاره میکنم:

نصب ویندوز کامل با رجیستریشن 25 هزار تومن میشه ( در پایین ترین حال ممکن ) ولی آیا کسی حاضر میشه واسه نصب ویندوز 25 هزار تومن بده ؟؟

مردم ما به تکنولوژی عادت ندارن فکر میکنن همه چی تو کار یدیه اونوقت امثال منو شما باید تو بعضی از کانفیگ های سرور که میشه توی محیط گرافیکی انجام داد یه سی ام دی یا شل باز کنیم که کارفرما فکر کنه ما کار خاصی کردیم که نگه ( این 4 تا کلیک 500 هزار تومن !!!!؟؟؟) مصداقش توی کلاسترینگ کاملا بارزه ... دیگه شعور کارفرما نمیرسه که اگه خودش همون 4 تا کلیک رو بلد بود به من نوعی نمیگفت این کار رو کنم ... ولی توی خارج چون شعور کارفرما میرسه همون پول رو طبق تعرفه راحت تر میده !!!

یه سر به سایت های کاریابی خارج ( مثل کانادا یا استرالیا ) بزنین تعرفه ها رو نگاه کنین برق از سرتون میپره !!! نمیگم توی خارج پول مفت میدن اتقافا اصلا اینجوری نیست ولی حقتو تمام و کمال میدن !!!

سرتون رو درد آوردم !!!

این رشته سر دراز دارد !!!

نمیدونم به این پست این رفیقمون چنتا سپاس بزنم

clustering از سرویسای بسیار لوکسه که دستمزدی حدود 700 تا 1 تومن داره و پیکربندیش شاید یک ربع نشه!

استادی داشتم که میگفت وقتی اینطور وقیحانه بهتون میگن کاری نکردین خیلی محترمانه بگین دکتری که میره توی اتاق عمل و قلب یه نفرو عمل میکنه و نیم ساعت بعدش میاد بیرون و 10 میلیون میگیره مگه ساعتی پول میگیره؟ شما جایی دیدین به یه جراح بگن بیا اینجا از صب تا ساعت 2 عمل کن ساعتی پول بگیر؟ اگر شما همچین چیزی دیدین الانم ساعتی پول بدین

برای نصب ویندوز کلاینت هم من خودم الان اگر ویندوز نصب کنم، آنتی ویروس بریزم و اپدیت کنم و درایور هم نصب کنم به همراه یک پک نرم افزاری کاربردی طبق مصوبه سال 91 چیزی حدود 45 تومن میگیرم. و اگر اعتراض کنن نرخنامه رسمیو به فاکتور پیوست میکنم و تحویل میدم. اتفاقا اینقدر آدم غیر متخصص ریتخته و وقتی میبینن من میرم کمتر از یک ساعت همه سیستما سرویس میشن همیشه هم زنگ میزنن به من

ویرایش توسط Mostafa_IT : 2013-04-19 در ساعت 01:42 PM
    M-r-r، sma.ffcc، dodvaod و 6 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    آقای مصطفی درست میفرمایید. لایک؛ مثل اینکه ما میایم ویندوز نصب میکنیم 40 تومن یکی میاد برای خوشمزگی در آوردن و خودشو جا کردن میگه من ویندوز میریزم براتون 10 تومن.

فرضاً ... میکروتیک 50 تومن کانفیگ میگیریم. طرف برای جا کردن خودش میگه من 20 تومن کانفیگ میکنم.

کلاً بعضی IT کارها واسه کار خودشون ارزش قائل نمیشن و این اوضاع بنظر نمیاد درست شدنی باشه...

M-r-r، dodvaod، Reza-ite و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا بهمنی

عضو عادی شناسه تصویری Reza-ite
    نوشته
    123
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    128
    آقا مصطفی وآقا امیر و آقا محمد مهدی راست میگن

بعضی از آدم ها که به IT ارزشی قایل نیستن معمولا میان مثلا برای نصب ویندوز 10 تومن میگیرن بعدش هم خودشونو اون مدلی جا میکنن.البته بگم این مدل آدما به کامپیوتر هیچ علاقه ای ندارن فقط میخوان کارپیدا کنن

درمورد حرف آقا امیر هم راست میگن وقتی یه کار کامپیوتری انجام میدی میبینی که مشکل کامپیوترش با دوتا کلیک حل شد.بعد اینکه خرش از پل گذشت برمیگرده میگه کاری نکردی که فقط دوتا کلیک کردی این همه هم پول میخوای؟؟؟؟

یکی نیست به اون آدم بی سواد بگه خب اگه بلدی پس چرا به من زنگ میزنی خب خودت درست کن دیگه!!!!!

M-r-r، sma.ffcc، dodvaod و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Sepehr Tangestani

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    به نظر من اين بحثا خوبه به شرطي كه درست جلو بره
    دليل كم بودن دستمزد به نظر من چند تا چيزه
    يكيش اينه كه دوستان راضي ميضن با مبالغ بسيار پايين كار كنن دو دليل هم داره يا اينكه قدر تخصصشونو نميدونن يا اينكه اصلا تخصصي ندارن چون كيفيت حتي نصب يه اكتيو ساده ميتونه خيلي متفاوت باشه
    يكي ديگش اينه كه كامپيوتر چيزيه كه چون همه فكر ميكنن بلدن باهاش كار كنن همه توش صاحب نظرن و فكر ميكنن خودشونم ميتونن انجام بدن چرا ول بيخودي بدن
    من خودم تو يه شركت مدير سخت افزار و شبكه هستم آرزوم اين بوده كه دوستان همه بر پايه تعرفه شوراي انفورماتيك كار كنن(البته اين آرزو شامل خودممم ميشه) چون اغلب دستمزد دوستان چيزي در حدود يك پنجم تعرفه هست (ميتونيد اون فايل تعرفه رو با مبالغي كه دوستان گفتن مقايسه كنيد)

M-r-r و dodvaod سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: riyaz abbasi

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای یک متخصص شبکه با مهارت های کامل کامپیوتر، شبکه و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه های بیسیم و کابلی، همچنین سیسکو و میکروتیک، چه میزان حقوق در نظر میگیرید ؟
    ایا اطلاع دارید در حال حاضر شرکت های موجود در پایتخت و سایر شهر ها، چه میزان حقوق برای این افراد در نظر میگیرند ؟ (هم کارمند تازه استخدام شده و هم کارمندان قدیمی)

معمولاً براساس سابقه ی کاری و مهارت ها و از همه مهم تر مدرک تحصیلی (دیپلم،فوق دیپلم ،لیسانس و ....) یعنی برای هر رده ی یک جور حساب میشه.
    و نکته دیگه بستگی به نوع سازمان داره که خصوصی باشه یا دولتی.

نام حقيقي: Reza

عضو عادی . شناسه تصویری Reza Pro
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    10
    ببینید دوستان یک چیزی رو میگم شما خودتون باید ببینید جایی که درش مشغول به کار هستید چه قدر کشش داره تا ازشون بگیرید.
    من خودم ارشد شبکه دارم و یک ساله کار می کنم یکی از پروژه هایی که سه روز در هفته هستم مربوط به شبکه یک شهرداری هست که واسه این سه روز ماهی 2 تومن می گیرم.
    البته اینم بگم شبکه کوچکی نیست و پر از سوییچ و سرور و وایرلیس و storage که البته تنظیمات full redundancy، load balancing و ... در شبکه به صورت کامل در 3 لایه پیاده شده.
    اینم فقط یه بخشش که عکسش رو میذارم : (از طریق برنامه مانیتورینگ solar winds)

پس نتیجه می گیریم توی ایران هم میشه ولی خب نسبت به کشورهای دیگه سخت تره. البته نمیگم 2 تومن واسه این کار زیاده ولی خب واسه شروع بد نیست...

ویرایش توسط Reza Pro : 2013-04-20 در ساعت 11:34 AM

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_IT نمایش پست ها
    نرخ خدمات انفورماتیک رو میتونید از این لینک دریافت کنید:

http://www.nsrfars.org/persian/forms/laws/Tariffs91.pdf

این pdf نرخ پایه خدمات انفورماتیک اعم از مشاوره، پیکربندی شبکه، سخت افزار و نرم افزارهای گوناگون، کافی نتها و... نشون میده. این نرخنامه مصوب سال 91 هست و هنوز مصوبه سال 92 نیومده.

اما اینو بدونید کسی که کار کارشناسی بلده و اخلاق و برخورد مناسبی هم داره با پولهای کم خودشو پایین نمیاره. این فرهنگ هنوز توی کشور ما جا نیفتاده.

اما خوبه بدونید یک نفر دارای مدرک CCIE در اروپا و امریکا و استرالیا حقوق اون از سالی 70000 و 120000 دلار شروع میشه و بسته به اینکه چنتا CCIE داشته باشه افزایش پیدا میکنه. حتی شرکت Cisco Systems خودشو موظف میدونه اون شخصو استخدام کنه و قطعاتشو با 70% تخفیف بهش ارائه بده.

دوستانی که فکر میکنند کار نیست...
    دوستانی که میگن حقوقا خیلی پایینه...
    اونایی که میگین با سالی 1 میلیون شبکه رو پشتیبانی کامل میکنین...
    اونایی که با 100 هزار تومن میرین AD میریزین روی server...
    بدونین! که شما گند زدین به علم و هنر یک متخصص شبکه!
    اما با اینهمه شما جایی بین متخصص ها ندارید!

- - - Updated - - -

نمیدونم به این پست این رفیقمون چنتا سپاس بزنم

clustering از سرویسای بسیار لوکسه که دستمزدی حدود 700 تا 1 تومن داره و پیکربندیش شاید یک ربع نشه!

استادی داشتم که میگفت وقتی اینطور وقیحانه بهتون میگن کاری نکردین خیلی محترمانه بگین دکتری که میره توی اتاق عمل و قلب یه نفرو عمل میکنه و نیم ساعت بعدش میاد بیرون و 10 میلیون میگیره مگه ساعتی پول میگیره؟ شما جایی دیدین به یه جراح بگن بیا اینجا از صب تا ساعت 2 عمل کن ساعتی پول بگیر؟ اگر شما همچین چیزی دیدین الانم ساعتی پول بدین

برای نصب ویندوز کلاینت هم من خودم الان اگر ویندوز نصب کنم، آنتی ویروس بریزم و اپدیت کنم و درایور هم نصب کنم به همراه یک پک نرم افزاری کاربردی طبق مصوبه سال 91 چیزی حدود 45 تومن میگیرم. و اگر اعتراض کنن نرخنامه رسمیو به فاکتور پیوست میکنم و تحویل میدم. اتفاقا اینقدر آدم غیر متخصص ریتخته و وقتی میبینن من میرم کمتر از یک ساعت همه سیستما سرویس میشن همیشه هم زنگ میزنن به من
    حرف دل منو زدی آقا مصطفی .. فقط چون من حال تایپ نداشتم دیشب یکم خلاصه تر گفتم !!!!!

آقا محمد مهدی هم واقعا حرفش درست و به جایه و واقعا باهاش موافقم....

آقا رضا بهمنی هم حرفش واقعا درسته و به جا..

دوستان همه توی حرفامون اشتراک نظر داریم و به نظر من اگه اینجوری ادامه پیدا کنه به صنعت آی تی و تکنولوژی کشور بد ضربه ای وارد میشه ... ( این همه ضربه وارد شده این یکی هم روش :دی)

که دلایلش خیلی واضحه .

برای همه ی متخصصین آی تی آرزوی موفقیت میکنم !!!

ویرایش توسط CSW : 2013-04-20 در ساعت 06:55 PM
    M-r-r و Mostafa_IT سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza-ite نمایش پست ها
    درمورد حرف آقا امیر هم راست میگن وقتی یه کار کامپیوتری انجام میدی میبینی که مشکل کامپیوترش با دوتا کلیک حل شد.بعد اینکه خرش از پل گذشت برمیگرده میگه کاری نکردی که فقط دوتا کلیک کردی این همه هم پول میخوای؟؟؟؟
    یکی نیست به اون آدم بی سواد بگه خب اگه بلدی پس چرا به من زنگ میزنی خب خودت درست کن دیگه!!!!!
    آخ گفتي
    يه بار يه سيستمي اطلاعاتش پاك شده بود بعد طرف اومده سراغ من ميگه يه فايل اكسل خيلي مهمي داخلش دارم كه اگر تا فردا(آخرين مهلتش) ندمش به اداره كل شركت 20 ميليون ضرر ميكنه و اگر هم بخوام از اول انجامش بدم حداقل 2 هفته روزي 12 ساعت بايد روش كار كنم.چند نفر از اين خدمات كامپوتري ها روش كار كردند همه فايلها برميگرده الا اون فايل.مي توني برشگردوني؟آقا كاري نداريم ما 7 ساعت نشستيم پشت سيستم و بالاخره رديفش كرديم.طرف هم كلي خوشحال و هي مهندس مهندس ميكرد.رفتيم سراغ حساب كتاب گفتم بي خيال همين كه با هم دوست شديم و من هم تونستم كاري رو كه بقيه مدعي ها نتونستن ، بكن كافي،از اون اصرار ، از ما هم تعارف.بالاخره گفتم 100 تومن ميشه ، يهو مثل اينكه ارث باباشو خواستم ميگه خيلي بالا ميگي.آخر سر 10 تومن درآورده ميگه اينو بگير جبران ميكنم.به خدا هنوز هم بعضي وقتها كه ميبينمش بايد آتش نشاني رو خبر كنم.پشت دستمو داغ كردم ديگه اول پول بگيرم و طي كنم بعد شروع به كار كنم.
    مي دونم اين جا انجمن حرفهاي فني هستش ولي فكر كنم براي افراد مبتدي(مثل خودم)بازگو كردن اين مسائل آگاهي خوبي بهشون ميده.
    موفق باشيد

M-r-r، judon3t، Reza-ite و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مصطفی

عضو عادی شناسه تصویری Mostafa_IT
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    41
    این چیزی بوده که یکی از اساتیدم توی server 2012 میگفت: هیچ وقت تا قرارداد درست حسابی نبستین و مبلغ رو طبق توافق دریافت نکردین کارو شروع نکنید!

M-r-r، dodvaod، judon3t و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_IT نمایش پست ها
    این چیزی بوده که یکی از اساتیدم توی server 2012 میگفت: هیچ وقت تا قرارداد درست حسابی نبستین و مبلغ رو طبق توافق دریافت نکردین کارو شروع نکنید!
    سلام.در تایید صحبتهای آقا مصطفی و آقا سید اینو بگم که حتی مفت کار کردن بهتر از ارزان کار کردنه.من گاهی برای shareپرینتر میرفتم و وقتمو تلف میکردم برای مشتری پیداکردن ولی الان میبینم که کار رو بی ارزش میکردم.خوشبختانه الان متوجه شدم که اگر خودم به خودم ارزش قایل نشم دیگران هم ارزشی قایل نمیشوندو روش کارمو تغییر دادم.(این قضیه با کارآموزی رایگان برای یاد گرفتن کار اشتباه نشه).موفق باشید

M-r-r، maknez، dodvaod و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: احمد یزدانی (Poker)

عضو ویژه شناسه تصویری A.Yazdani
    نوشته
    946
    سپاسگزاری شده
    1312
    سپاسگزاری کرده
    430
    نوشته های وبلاگ
    8
    سلام
    دوستان طبق معمول این بحث هم به حاشیه و دردودل ها کشیده شد .کسی که این پست رو ایجاد کرد کلا بی خیال سوالشون شدند . اگر میتونید جواب سوال رو بدین لطفآ . حرفه ای باشید !
    ممنون

M-r-r، gallaxy67، paravand20 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ميزان درآمد كارشناس كامپيوتر و شبكه در استراليا

حقوق متخصص شبکه

متخصص شبکه

متخصص شبکه کامپیوتر

درآمد متخصص شبکه

درامد ادمین شبکه در ایران و جهان در زمینه کامپیوتر

حقوق متخصصان شبکه کامپیوتری در تهران

مزایای متخصصان ccie

حقوق متخصصان شبکهمتخصص شبکه حقوقحقوق متخصصین کامپیوتر در کشورهاhttp:forum.persiannetworks.comf25t58429-3.htmlدستمزد ادمین شبکهحقوق متخصصین شبکهدفتر کار یک متخصص شبکهمیزان در آمد ccie در استرالیادرآمد متخصص شبکه در کاناداحقوق کارمند it طبق تعرفه شورای انفورماتیکمیزان حقوق متخصص شبکهاستخدام متخصص سیسکو در استرالیادرآمد متخصصان شبکه کامپیوتر در کانادامیزان حقوق دریافتی کارشناسان کامپیوتر در استرالیادرآمد متخصص کامپیوتر در آمریکامتخصصان کامپیوتر در شبکهدستمزد متخصص شبکه در کانادا

برچسب برای این موضوع