صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 24

موضوع: نصب دوربین مداربسته با فاصله ی زیاد

نام حقيقي: omid haghani

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    22

نصب دوربین مداربسته با فاصله ی زیاد

با سلام به دوستان و اساتید محترم
    سوال من در زمینه نصب دوربین مداربسته با برد دو کیلومتر میباشد و میخواستم ببینم نظر شما اساتید چیه
    یک کارخانه داریم که فاصله دورترین دوربین 2 کیلومتر می باشد و میخواهیم دور تا دور کارخونه رو دوربین نصب کنیم کدوم یکی از روشها رو پیشنهاد می دید.
    1 -نصب دوربین بیسیم آنالوگ (البته اگه چنین دوربینی باشه که این مسافت رو با کیفیت خوب پوشش بده)
    2- نصب دوربین تحت شبکه با سیم بطوریکه هر 200 متر هاب واسه تقویت بذاریم البته برق دوربین بصورت poe تامین بشه.
    3-نصب دوربین انالوگ سیمی که اینجا مشکل مسافت رو داریم چون نهایت 400 متر جواب میده (البته اگه دوستان راهکار دارن میوتنند بگن.)
    4-...
    این سناریوهایی که به ذهن من رسیده البته اگه راهکارهایی بهتر هست دوستان لطف کنن و بگن و اگه روشهایی واسه بهبود کارهای بالا هست هم ممنون میشم راهنمایی کنند.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    [QUOTE]یک کارخانه داریم که فاصله دورترین دوربین 2 کیلومتر می باشد و میخواهیم دور تا دور کارخونه رو دوربین نصب کنیم کدوم یکی از روشها رو پیشنهاد می دید.
    1 -نصب دوربین بیسیم آنالوگ (البته اگه چنین دوربینی باشه که این مسافت رو با کیفیت خوب پوشش بده)[/QUOTE
    نوشته بودی زیاد فکر کردم قراره سیگنال رو بفرستی به کشور دیگه
    دو کیلومتر که فاصله ای برای بیسیم با دید مستقیم به حساب نمیاد مهم اینه که برای اینکه یک لینک باثبات داسته باشی آلودگی فرکانسی نباشه و دید مستقیم باشه
    آنالوگ یا تحت شبکه فرق نمیکنه مهم اینه که یک لینک ارتباطی بسازی میان دوربین ها و محل کنترل تصاویر
    - نصب دوربین تحت شبکه با سیم بطوریکه هر 200 متر هاب واسه تقویت بذاریم البته برق دوربین بصورت poe تامین بشه
    چی ؟؟؟؟؟ حتی من که مبتدی ترین عضو این سایت بودم و با پست هام همه دوستان رو کلافه کردم همچنین سناریویی به ذهنم نرسید رومو سفید کردی داداش

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    22
    [QUOTE=Amir 2010a;389683]
    یک کارخانه داریم که فاصله دورترین دوربین 2 کیلومتر می باشد و میخواهیم دور تا دور کارخونه رو دوربین نصب کنیم کدوم یکی از روشها رو پیشنهاد می دید.
    1 -نصب دوربین بیسیم آنالوگ (البته اگه چنین دوربینی باشه که این مسافت رو با کیفیت خوب پوشش بده)[/QUOTE
    نوشته بودی زیاد فکر کردم قراره سیگنال رو بفرستی به کشور دیگه
    دو کیلومتر که فاصله ای برای بیسیم با دید مستقیم به حساب نمیاد مهم اینه که برای اینکه یک لینک باثبات داسته باشی آلودگی فرکانسی نباشه و دید مستقیم باشه
    آنالوگ یا تحت شبکه فرق نمیکنه مهم اینه که یک لینک ارتباطی بسازی میان دوربین ها و محل کنترل تصاویر

چی ؟؟؟؟؟ حتی من که مبتدی ترین عضو این سایت بودم و با پست هام همه دوستان رو کلافه کردم همچنین سناریویی به ذهنم نرسید رومو سفید کردی داداش
    چیزایی که من گفتم پیشنهاد شما اگه بلدی لطفا راهنمایی کن وگرنه اسپم نزن
    پیشنهاد شما چیه؟این لینک ارتباطی چی باشه بهتره

ویرایش توسط oommiidd62 : 2013-04-11 در ساعت 05:25 PM

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    بسته به نیاز و هزینه شما داره
    دوربین های تحت شبکه و IP Camera گرونتر اند و بالتبع امکانات بیشتری هم دارن بسته به نظر شما
    اگر نمیخواین خیلی گرون دربیاد به نظر من دو تا نانوبریج یا نانواستیشن برای لینکات بگیر در نهایت هزینه انتقال دیتا با 500-600 حله
    اما اگر میخوای یک لینک ثابت و بادوام داشته باشی روتر بورد میکروتیک + XR5 + یک آنتن پارابولیک یا فلت برای هر طرف لینک کاملا جوابگوی نیاز شماست
    اگر اختلاف ارتفاع و یا مانع میان دو لینک وجود داره که دکل هم نیاز داره
    موفق باشید
    ا

oommiidd62 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: masoud

عضو عادی شناسه تصویری masoud_X2
    نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    1_ استفاده از فيبر نوري
    2_ استفاده از دوربين ip و راديو sxt mikrotik

oommiidd62 و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    بسته به نیاز و هزینه شما داره
    دوربین های تحت شبکه و IP Camera گرونتر اند و بالتبع امکانات بیشتری هم دارن بسته به نظر شما
    اگر نمیخواین خیلی گرون دربیاد به نظر من دو تا نانوبریج یا نانواستیشن برای لینکات بگیر در نهایت هزینه انتقال دیتا با 500-600 حله
    اما اگر میخوای یک لینک ثابت و بادوام داشته باشی روتر بورد میکروتیک + XR5 + یک آنتن پارابولیک یا فلت برای هر طرف لینک کاملا جوابگوی نیاز شماست
    اگر اختلاف ارتفاع و یا مانع میان دو لینک وجود داره که دکل هم نیاز داره
    موفق باشید
    ا
    با تشکر از شما دوست عزیز
    چیزی که من متوجه شدم از حرفاتون اینه که واسه هر طرف بیام نانو بذارم و نهایت اینو به مرکز بفرستم
    ولی باور کن توی عمل باز همون مشکل مسافت رو دارم هر طرف 2 کیلومتر با هم از ابتدا تا انتها با هم فاصله دارن من میخوام این دوطرف رو سیم بکشم حتی اگه دوربینهام بیسیم باشه و نهایت از وسط کابل ارتباطی نانو بزارم که این باز همون کابل کشی همون هاب رو داره که شما به ما خندیدی

تنها چیزی که به ذهنم میاد اینه که آنالوگ کار کنم چهار طرف کارخونه dvr بذارم بعد و نهایت تصاویر dvr ها رو با نانو به مرکز بفرستم
    میدونی شما خیلی کلی میگی اگه لطف کنی وارد جزئیات بشی ممنونت میشم.

نام حقيقي: Shikamaru

عضو عادی شناسه تصویری aBTEEN
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    10
    سلام
    1-چرا اینقدر دور؟
    2- چقدر میشه هزینه کرد؟
    3- هر دوربین چقدر باید محیط دید داشته باشه؟
    4- چند تا دوربین میخواهید؟

دوربین IP درست حسابی که الان خیلی گرونه / میتونی 2 تا پوینت بزنی تصویر بگیری با دوربین IP base/ به فکر انتقال تصویر آنالوگ با شبکه هم نباش که خیلی افت تصویر بهت میده / آنالوگ خوب میتونی بذاری با چند تا ریپیتر وسط راه / برقشم از همون دمه دوربین بگیر.

oommiidd62 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    فكر اينكه بخواي dvr رو بيرون بزاري از سرت بيرون كن فكر كنم 3 روز هم جواب نميده از كار مي افته حتي توي باكس

شما از دوربين اي پي استفاده كن
    دوربين رو مزاري روي پايه بلند وو بلند ترين نقطه همون پايه رو براي راديو انتخاب ميكني و تصاوير رو ارسال مي كني نياز به گذاشتن dvr نيست

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    اگر قصد انتقال تصویر دارید بی دردسر ترین راه رو انتخاب کنید یعنی اینترنت ADSL + IP Static

درسته در وایرلس شما پهنای باند بیشتری دارید و سرعت بیشتری ولی وایرلس دردسر های خودش رو داره ( البته قبول دارم 2 کیلومتر مسافتی نیست ) ولی باز هم مشکلات خاص خودش رو داره ! ( قطعی + نویز + هزینه بالا )

بهتره برای هر دو سمت اینترنت ADSL تهیه کنید ، هم هزینش کمتره و هم از هر جای دنیا که دسترسی به اینترنت داشته باشید میتونید دوربین ها رو ببینید !

نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    ايشون تازه ميخواد دوربين ها رو نصب كنه قصد انتقال تصوير dvr رو نداره

ميخواد بدونه كه تصوير هر دوربين رو به چه شكل به dvr يا nvr ارسال كنه كابلي يا وايرلس

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    22
    با تشکر از دوستان عزیز
    من قبلا جایی اومدم آنالوگ کار کردم تا 500 متر به جای کابل کواکسیال از کابل شبکه استفاده کردم(چهارتا دوربین رو با یک کابل زدم) و انتها و ابتدای مسیر هم مبدل(جنس خوب) به کواکسیال زدم تصویر هم داده ولی اینجا مسافت زیاده نیاز به ups واسه هر دوربین دارم گیر کردم بین آنالوگ و دیجیتال اسه آنالوگ که بالا گفتم جریان چیه واسه دیجیتال و ip base هم یا باید به تک تک nano بزنم یا واسه هر سمت یک نانو و در مرکزم power بزارم حالا موندم بی در دسرترین راه چیه
    یکی از دوستان بالا راجبه فیبرنوری گفتن اگه میشه جزئیات هم بگن ممنون میشم تا حالا کار نکردم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_X2 نمایش پست ها
    1_ استفاده از فيبر نوري
    2_ استفاده از دوربين ip و راديو sxt mikrotik
    دوست عزیز اگه امکان داره راجب فیبر نوری بیشتر توضیح میدی میدونم که مشکل مسافت باهاش ندارم چه مبدلهایی لازمه وکلا راجبه نحوه کار ممنون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط aBTEEN نمایش پست ها
    سلام
    1-چرا اینقدر دور؟
    2- چقدر میشه هزینه کرد؟
    3- هر دوربین چقدر باید محیط دید داشته باشه؟
    4- چند تا دوربین میخواهید؟

دوربین IP درست حسابی که الان خیلی گرونه / میتونی 2 تا پوینت بزنی تصویر بگیری با دوربین IP base/ به فکر انتقال تصویر آنالوگ با شبکه هم نباش که خیلی افت تصویر بهت میده / آنالوگ خوب میتونی بذاری با چند تا ریپیتر وسط راه / برقشم از همون دمه دوربین بگیر.
    اینجا هم نیاز به کابل واسه هر طرف و استفاده از هاب در بین راه و در نهایت انتقال بوسیله نانو رو دارم به نظرت هر طرف 2کیلومتر میشه با هاب این وسعت و تامین کرد افت داریم یا نه

- - - Updated - - -

دوستان اگه کسی راه خوب به صرفه و اگه جای من بود این کارو میکرد لطفا با جزئیات ذکر کنه اینجوری نه من بلکه خیلی از دوستان که مشکل دارند میتونن به نتیجه برسن
    امیدوارم این بحث به نتیجه برسه

نام حقيقي: رسول اکبری

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط oommiidd62 نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان عزیز
    من قبلا جایی اومدم آنالوگ کار کردم تا 500 متر به جای کابل کواکسیال از کابل شبکه استفاده کردم(چهارتا دوربین رو با یک کابل زدم) و انتها و ابتدای مسیر هم مبدل(جنس خوب) به کواکسیال زدم تصویر هم داده
    دوست عزیز میشه یه کم بیشتر راجب این روش بیشتر توضیح بدید یعنی دوربینها هم دوربین شبکه بودند یا دوربین انالوگ

عضو عادی
    نوشته
    33
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    22
    نقل قول نوشته اصلی توسط ejdeha نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه یه کم بیشتر راجب این روش بیشتر توضیح بدید یعنی دوربینها هم دوربین شبکه بودند یا دوربین انالوگ
    انالوگ البته مبدل خوب باید بزاری راحت جواب میگیری تا 500 متر رو تست کردم ولی اینجا 2 کیلومتر نمیشه سیم انداخت.

نام حقيقي: رسول اکبری

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    3
    از نظر قیمت چی هزینه دوتا مبدل چنده و 500 مابین دو مبدل هم از کابل شبکه استفاده میشه ؟؟

نوشته
    545
    سپاسگزاری شده
    217
    سپاسگزاری کرده
    91
    مگه فاصله کاری شما 2 کیلومتر نیست ؟ پس چرا از کابل کوکسیال صحبت میکنید

بهتره از فیبر نوری استفاده کنی و دوربین های آنالوگ

مبدل های فیبرنوری موجود هست توی بازار برای ارسال تصویر و صدا و دیتا همه این کارها رو میکنه

قیمتش هم مناسب هست و هم پایدار هست نسبت به وایرلس ، اما اگه میخواید کابل کشی نکنید این یه بحث دیگه هست

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوربین مدار بسته بیسیم با برد بالا

دوربین بیسیم با برد بالا

دوربین وایرلس با برد بالا

دوربین وایرلس برد بالا

دوربین مدار بسته بیسیم برد بالادوربین بی سیم برد زیاددوربین های بیسیم با برد بالاmehdi_38980@yahoo.comدوربین مدار بسته دور برد دوربین مداربسته با برد بالادوربین بیسیم با برد زیاددوربین وایرلس با برد 2 کیلومتردوربین بیسیم برد 2 کیلومترنصب دوربین های مداربسته برای مسافت های زیاددوربین مداربسته وایرلس برد بالادوربین برد بالادوربین مداربسته بی سیم نصب کنیمدوربین مدار بسته با برد بالادوربین بیسیم مدار بسته 200متر برد کیفیت عالیدستمزد نصب دوربین مدار بستهدوربین مدار بسته برد بالادوربین مداربسته ی بیسیمکابل کواکسیال تا چه مسافتی رو پوشش میدهانواع دوربین مدار بسته وایرلس برد 20 کیلومتردوربین مدار بسته ی وایرلس

برچسب برای این موضوع