نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 4سپاس
  • 3 توسط gallaxy67
  • 1 توسط alisc

موضوع: آیا این لینک در عمل شدنیه ؟؟؟!!!!!

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

آیا این لینک در عمل شدنیه ؟؟؟!!!!!

سلام
    انتقال تصاویر مربوط به 9 دوربین آنالوگ با فاصله هوایی 8 کیلومتر با دید مستقیم از کارخانه به دفتر نحل کار با نانو استیشن ؟

من بعد از کلی کلاس گذاشتن و اینکه باید حتما میکروتیک و Xr5 و دکل و... طرف یک نمونه عینی بهم نشون داد که یک نصاب تجربی با یک آنتن ساده در دو طرف فکر کنم امنی (از اینایی که زمان های قدیم برای تلفن های بیسیم میذاشتیم پشت بام خونه) و نانواستشن براش لینک زده و تصاویرشم بدون فریز پخش میشد . پهنای باندشو که نفهمیدم اما تصاویرش قطعی نداشت . دوربین هاشم قابلیت زوم نداشت

چطور امکان داره من یک ماهه دارم توی این فروم تحقیق میکنم و الان بدجور ضایع شدم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    ببینید دوست عزیز بستگی داره چقدر پهنای باند باشه !
    من تاپیک شما رو امروز داشتم نگاه میکردم که آقای علیرضا هم راهنماییتون کرده بودن و فرموده بودن دیش بزارید و Xr5 و ....

ببینید دوستان ما تجهیزات یک لینک پایدار و عمری رو به شما پیشنهاد دادن ! ( با این لینک میتونستید نهایت پهنای باند رو بگیرید )

حالا اون طرف اومده یک سمت امنی گذاشته ! ( به جای دیش )
    رادیوش چی بوده ؟ شما رادیو رو دیدی ؟
    خوب فرقی نکرده که !!!

اون اومده به جای دیش ، امنی گذاشته ! شما برو ببین رادیو چی گذاشته ؟ چند تومان هزینه رادیو کرده ؟

امنی گذاشتن کاره اشتباهی هست برای این لینک !!! داره 360 درجه اطلاعات رو برادکست میکنه ! اصلا نیازی نیست !!!! همون دیش هم بهتره ! هم پایدار تره ! هم استیبل تره !

نانو هم گذاشته سمت کلاینت ! شما هم میتونید سمت کلاینت نانو بزارید ! مشکلی نیست که !

الان مشکل شما چیه ؟

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    سلام
    انتقال تصاویر مربوط به 9 دوربین آنالوگ با فاصله هوایی 8 کیلومتر با دید مستقیم از کارخانه به دفتر نحل کار با نانو استیشن ؟

من بعد از کلی کلاس گذاشتن و اینکه باید حتما میکروتیک و Xr5 و دکل و... طرف یک نمونه عینی بهم نشون داد که یک نصاب تجربی با یک آنتن ساده در دو طرف فکر کنم امنی (از اینایی که زمان های قدیم برای تلفن های بیسیم میذاشتیم پشت بام خونه) و نانواستشن براش لینک زده و تصاویرشم بدون فریز پخش میشد . پهنای باندشو که نفهمیدم اما تصاویرش قطعی نداشت . دوربین هاشم قابلیت زوم نداشت

چطور امکان داره من یک ماهه دارم توی این فروم تحقیق میکنم و الان بدجور ضایع شدم
    ببینید همیشه باید طرف رو متقاعد کنید که هر چی بیشتر و البته و صد البته به جا بیشتر هزینه کنه دردسر کمتر و بازدهی بیشتر نصیبش میشه
    من خودم 7 کیلومتر رو با نانو برای 8 تصویر زدم و هیچ مشکلی هم نداره
    نمیشه بگیم نشدنیه
    میشه اما خوب اونم مشکلات خودشو داره
    توی منطقه ما یه خاک که میاد کل لینک ها قطع میشه
    مثل همین امروز نهایتا میتونستی 200 متر جلوتر رو ببینی ! آسمون زرد بود البته تا نبینی باورت نمیشه
    فکرش رو بکن توی 8 کیلومتر چی میشه ؟ میشه یه دیوار با ضخامت حداقل 50 سانتی متر ! بعد این لینکه دیگه لینک نیست فقط مترسکه

حالا شما میگی با امنی یکی تجربی زده میشه زد اما نهایتا امنی جواب بده توی بهترین شرایط اینم 4 کیلومتر که نمیده ! تازه امنی هم که ممنوعه

به هر حال ؛
    تهران هستید فکر نمیکنم جواب بده !! اما اگر دید مستقیم دارید و آلودگی فرکانسی زیاد ندارید با همین نانو میتونی بزنی اما هیچ تضمیی بهش نده چون درد سر میشه و هر روز میگه قطع شده پاشو بیا
    البته DVR خیلی شرطه - معمولا DVR های چینی چون کیفیت پایینی دارند و اکثرا فول D1 نیستند بهترن برای انتقال تصویر
    طوری که با اینترنت هم میتونی بدون مکث ببینی تصاویر رو
    اما دوربینها و دستگاههای تایوانی و با کیفیت تر توی خود شبکه هم کمی گیر دارند البته میتونی کیفیت و میزان فریم رو تغییر بدید

نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    در ضمن در اون تاپیک فکر کنم شما فرموده بودید فاصله 20 کیلومتر هست ! ( اما فاصله این لینک رو دارید میگید 8 کیلومتر !!! )
    12 کیلومتر این وسط اختلاف هست !!!!!! 12 کیلومتر کم نیست !!!!

- - - Updated - - -

8 کیلومتر و با نانو هم فکر کنم بشه زد ! یعنی دیگه نیازی به امنی نیست !

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    من تاپیک شما رو امروز داشتم نگاه میکردم که آقای علیرضا هم راهنماییتون کرده بودن و فرموده بودن دیش بزارید و Xr5 و ....

ببینید دوستان ما تجهیزات یک لینک پایدار و عمری رو به شما پیشنهاد دادن ! ( با این لینک میتونستید نهایت پهنای باند رو بگیرید )

حالا اون طرف اومده یک سمت امنی گذاشته ! ( به جای دیش )
    رادیوش چی بوده ؟ شما رادیو رو دیدی ؟
    خوب فرقی نکرده که !!!

اون اومده به جای دیش ، امنی گذاشته ! شما برو ببین رادیو چی گذاشته ؟ چند تومان هزینه رادیو کرده ؟

امنی گذاشتن کاره اشتباهی هست برای این لینک !!! داره 360 درجه اطلاعات رو برادکست میکنه ! اصلا نیازی نیست !!!! همون دیش هم بهتره ! هم پایدار تره ! هم استیبل تره !

نانو هم گذاشته سمت کلاینت ! شما هم میتونید سمت کلاینت نانو بزارید ! مشکلی نیست که !
    مگر همین نانو استیشن رادیو نیست دیگه ؟ من که خیلی گیج شدم
    یعنی شما منظورتون اینه که طرف فرستنده قویتر باشه مثل میکروتیک و XR5 و گیرنده ضعیف تر اونوقت اگر بخواد زوم داشته باشه مشکلی پیش نمیاد براش
    امنی 360 درجه برادکست داره این مگر از توان فرستنده کم میکنه ؟ مهم اینه که در طرف یکسان پخش میکنه و از توانش که کم نمیشه بخاطر اینکه 360 میزنه اگر نظر من اشتباه باشه باید در شرایط مشابه با یک آنتن مثلا 120 درجه سه برابر 360 درصد سیگنال بیشتری داشته باشه
    در ضمن در اون تاپیک فکر کنم شما فرموده بودید فاصله 20 کیلومتر هست ! ( اما فاصله این لینک رو دارید میگید 8 کیلومتر !!! )
    12 کیلومتر این وسط اختلاف هست !!!!!! 12 کیلومتر کم نیست !!!!
    20 کیلومتر که درسته و من اونو برای تهران میخوام این 8 کیلومتر که گفتم در یکی از دفاتر خارج تهران (80 کیلومتری ) دیدم اونم برای تجربه خودم به اتفاق یکی از دوستان که آشنا بود رفتم

دوستان لطف دارن بهترین درس ها رو از تجربیات دوستان عزیز میگیرم و از این بایت از همه شما کمال تشکر رو دارم
    یک سوال دیگه این لینک برای 20 کیلومتر خوبه ؟
    یک طرف میکروتیک 433+ XR5 +انتن پارابولیک
    طرف دیگه نانواستیشن و پارابولیک (به خاطر کم کردن هزینه ها مجبورم تازه نمیشه آنتن رو هم ارزونتر کنم بدون آنکه افت زیادی در لینک داشته باشم؟)

ویرایش توسط Amir 2010a : 2013-04-05 در ساعت 09:58 PM

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    حاج امیر سلام
    ببین شما هی این وسط گیر دادی به زوم ، آقا جان زوم رو ولش کن ، شما برای انجام زوم همش triger چند بایتی به دستگاهت ارسال میکنی پس نگران زوم نباش. این از این.
    اما برای این فاصله برای اینکه هزینه بسیار پایینی بکنی و لینک بسیار پایداری داشته باشی که حتی بدونی این 2 طرف رو شبکه بکنی به راحتی من بهت استفاده از nanobridge رو پیشنهاد میکنم.
    تنظیماتش مثل همون نانو استیشن هست فقط فرقش توی آنتن اونه ، نانوبریج دیش داره و خیلی هم سبک و راحت نصب میشه ، فکر کنم حدود 300 350 باشه.

من خودم لینک 13 کیلومتری دارم با همین نانوبریج اونم بین دپوهای ماسه معدن ها

miladpc، alisc و Amir 2010a سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    مگر همین نانو استیشن رادیو نیست دیگه ؟ من که خیلی گیج شدم
    چرا ! نانو استیشن یک رادیو هست که آنتن بهش اتچ شده ! ( یعنی هم آنتن هست هم رادیو )

ولی امنی فقط آنتن هست ! امنی قادر به ارسال سیگنال نیست ! مگر اینکه یه رادیو بهش وصل کنید !
    شما برید ببینید چه رادیویی بهش وصل کردن ؟

امنی 360 درجه برادکست داره این مگر از توان فرستنده کم میکنه ؟)
    نه کم نمیکنه ! ولی نیازی نیست 360 درجه ارسال کنه ! وقتی نیازی ندارید چار الکی سیگنال شبکه خوذدتون رو به اطراف ارسال کنید !

یک سوال دیگه این لینک برای 20 کیلومتر خوبه ؟
    یک طرف میکروتیک 433+ XR5 +انتن پارابولیک
    طرف دیگه نانواستیشن و پارابولیک (به خاطر کم کردن هزینه ها مجبورم تازه نمیشه آنتن رو هم ارزونتر کنم بدون آنکه افت زیادی در لینک داشته باشم؟)

این لینک خوب هست ولی من تجربه کار در تهران رو ندارم ! تهران آلودگی فرکانسی زیادی داره ! ( اگر خیلی شک دارید برید یکی از ISP های منطقتون بگید میخواهید از بین این دو نقطه رو لینک بزنید ! اونها هم با گوگل ارث نگاه میکنن و یه تجهیزاتی بهتون پیشنهاد میدن ! ببینید اون تجهیزاتی که میگن مثل همین تجهیزاتی هست که دوستان گفتن یا نه ! )

آقا علیرضا خودشون آی اس پی دارن ، حتما یه چیزی میدونن که این تجهیزات رو پیشنهاد دادن
    در ضمن اون nanobridge هم گزینه خوبی هست !

Amir 2010a سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع