صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 35

موضوع: حقوق یک مدیر شبکه چقدره؟

نام حقيقي: ميلاد

خواننده
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    128

حقوق یک مدیر شبکه چقدره؟

سلام سال نوی همگی مبارک
    کسی میدونه یک مدیر شبکه حقوقش ماهیانه چقدر باید باشه؟ اگه ساعتی باشه چقدر میشه؟
    مدیر یک شبکه با 7 طبقه ساختمون
    ممنون

نام حقيقي: Maysam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    4
    بسته به محل کار و شرایط داره اینطوری کلی نمیشه گفت

ام میتونه از 500 شروع و تا 1.5 هم باشه

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    ام میتونه از 500 شروع و تا 1.5 هم باشه
    به نظر من که حقوق بالایی نیست شایدم برمیگرده به ناآگاهی من در این زمینه ها
    1- وظیفه یک مدیر دقیقا چیه ؟ مثلا فقط مدیریت کاربران و اینترنت یا اینکه خودش باید آچار شبکه دست بگیره سوکت پرچ کنه و یا اکسس پوینت نصب یا روتر کانفیگ کنه و یا گاهی برای شرکت با همون حقوق 1.5 لینک با میکروتیک لینک برنه

2- نقص نرم افزاری جزء وظایف یک مدیره؟
    3-

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    و یا گاهی برای شرکت با همون حقوق 1.5 لینک با میکروتیک لینک برنه
    3-
    آقا این جمله شما یعنی چی؟

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    به نظر من که حقوق بالایی نیست شایدم برمیگرده به ناآگاهی من در این زمینه ها
    1- وظیفه یک مدیر دقیقا چیه ؟ مثلا فقط مدیریت کاربران و اینترنت یا اینکه خودش باید آچار شبکه دست بگیره سوکت پرچ کنه و یا اکسس پوینت نصب یا روتر کانفیگ کنه و یا گاهی برای شرکت با همون حقوق 1.5 لینک با میکروتیک لینک برنه

2- نقص نرم افزاری جزء وظایف یک مدیره؟
    آقا این جمله شما یعنی چی؟
    یعنی اینکه من واقعا نمیدونم وظیف یک مدیر شبکه چیه به همین خاطر سوالات زیر رو پرسیدم و هیچ منظور دیگه ای نداشتم لطفا منو راهنمایی کنید تا اگر جایی رفتم به خاطر نداشتن اطلاعات کافی ازمون بیگاری نکشن

judon3t سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    یه چیزی بگم؟ مگه شبکه یه سازمانه که براش سلسله مراتب قائل بشی و بگی من مدیر فقط دستور میدم شما کارمندی باید بری کابل کشی کنی؟
    ببینید شما اگر جایی استخدام شدی به سلامتی ، هرچی کار شبکه است باید انجام بدی ، مگر اینکه چیزهایی باشه که واقعا به توانایی تخصصی خاص نیاز باشه ، اما مطمئن باشید که ازتون انتظار دارند کابل کشی کنید ، سوکت بزنید ، نصب ویندوز کنید و ...
    شما توی یه مجموعه بزرگ اگر باشید که واقعا یه بخش فناوری ازلاعات ( فاوا ) داشته باشه میتونید انتظار داشته باشید که کارها رو با چند نفر تقسیم کنید و شما مدیر باشی ، اما توی سازمان های کوچیک که یه آدم به عنوان مسئول آی تی میخوان دیگه چیزی به اسم میدیریت معنی نداره ، شما همه کارها رو باید انجام بدید ، نهایتش از پرسنل کارگر اونجا بخوایید کمک بگیرید برای کابل کشی و نصب تجهیزات و این چیزها

aqfery، dodvaod، montevina و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    34
    من مدیر شبکه ای را می شناسم که حتی اگه توی سازمان موبایل یا لپ تاپ پرسنل سازمان مشکل داشته باشه وظیفه داره مشکل موبایل و لپ تاپ و ... را حل کنه .
    به نظر من خیلی هم خوبه ، باعث میشه سطح سواد آدم بالاتر بره .

majid_3ma و dodvaod سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96
    خداییش باز من یه حاشیه درست نکنم رو دلم می مونه ! حالا من که بی سوادم و خیلی بهم حال بدن بشم Helpdesk !!! ولی واقعا فرق مدیر شبکه و یا کارشناس بخش شبکه با کارگر ساده چیه ؟ نه جایگاه ، نه دستمزد ! فقط کار و استرس . دو تا Virtual Machine داون بشن استرسش از زایمان بیشتره ! یکی از پر استرس ترین و البته پر درآمد ترین مشاغل حوزه فنی هست در جهان اما در ایران ................ . باید هزار تا تخصص و مدرک داشته باشی تازه بری 2 سال یه جای تجربه کسب کنی با دو زار حقوق و کار شیفت شب !! حالا بعدش آیا بگیرنت آیا نگیرنت ! اسه ماهی 600-700 ! انقدر هم این حرفه دست به دست شده که صدات در بیاد باید جاتو بدی به یه تازه وارد دیگه ! طرف مدرکش کشاورزیه بعد اومده شبکه ! جان هرکسی که دوست دارید نیاید تو فیلد دیگران ! خوبه ما بیایم اصلاح نباتات ؟ بی خیال دیگه

--------------

برادر شما بسته به مهارت و تجربه و البته مقیاس شبکه حقوق باید بگیری . معمولا توافقی هست ! هرچی بیشتر بهتر ! تا جایی که راه داره ببر بالا ! هرجا دیدی گوش مدیر سوت کشید همونجا صبر کن باز 2 ماه بعد برو بالا :دی .

taknavaz12 و imMohsen سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluray نمایش پست ها
    خداییش باز من یه حاشیه درست نکنم رو دلم می مونه ! حالا من که بی سوادم و خیلی بهم حال بدن بشم Helpdesk !!! ولی واقعا فرق مدیر شبکه و یا کارشناس بخش شبکه با کارگر ساده چیه ؟ نه جایگاه ، نه دستمزد ! فقط کار و استرس . دو تا Virtual Machine داون بشن استرسش از زایمان بیشتره ! یکی از پر استرس ترین و البته پر درآمد ترین مشاغل حوزه فنی هست در جهان اما در ایران ................ . باید هزار تا تخصص و مدرک داشته باشی تازه بری 2 سال یه جای تجربه کسب کنی با دو زار حقوق و کار شیفت شب !! حالا بعدش آیا بگیرنت آیا نگیرنت ! اسه ماهی 600-700 ! انقدر هم این حرفه دست به دست شده که صدات در بیاد باید جاتو بدی به یه تازه وارد دیگه ! طرف مدرکش کشاورزیه بعد اومده شبکه ! جان هرکسی که دوست دارید نیاید تو فیلد دیگران ! خوبه ما بیایم اصلاح نباتات ؟ بی خیال دیگه

--------------

برادر شما بسته به مهارت و تجربه و البته مقیاس شبکه حقوق باید بگیری . معمولا توافقی هست ! هرچی بیشتر بهتر ! تا جایی که راه داره ببر بالا ! هرجا دیدی گوش مدیر سوت کشید همونجا صبر کن باز 2 ماه بعد برو بالا :دی .
    احسان جان بیخیال ، سخت نگیر ، انقدر که حرص این حاشیه رو میخوری اگر حرص وسطش رو میخوردی الان صاحب یه شرکت هم بودی. حاشیه ها رو ول کن ، فقط باعث میشه ذهنت تحلیل بره.

aqfery سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: majid

خواننده
    نوشته
    92
    سپاسگزاری شده
    39
    سپاسگزاری کرده
    25
    همه چی بستگی به خود آدم و اون چیزی که اول طی می کنید داره
    خیلی هم روی خوش به کارفرما نشون بدی (با عرض شرمندگی اینو میگم) ممکن هست شغل خدمات هم بهت بدن

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    من هم دو سالی است که در یک شرکت مسئول شبکه هستم/ حقوق من هم زیاد نیست/ اتفاقن رشته من هم در زمینه عمرانی بود اما بنا به علاقه و به هر حال دست روزگار به این سمت کشیده شدیم و مصمم هستم و امیدوارم به پیشرفت و روزانه با خواندن مباحث اینجا/ مقاله و تمرینات عملی در تیم ویر می خواهم خودم را از این درجه بالا بکشم.
    زیاد پیشرفت مالی برای من مهم نیست. پیشرفت کاری و علمی برای من مهم تر است. از اینکه به هر حال در این شرایط بد اقتصادی - شکر خدا - در جایی مشغول هستم که به صورت تجربی با تجهیزات شبکه آشنایی پیدا کردم خوشحال هستم و به فال نیک می گیرم که می تواند سکوی پرتاپی باشد. شما هم اگر در در ابتدای راه هستید زیاد به فکر حقوق نباشید همین اینکه بتوانید یک جا دست خودتان را بند کنید که به صورت تجربی هم کار را لمس کنید خیلی به شما کمک می کند تا علاوه بر پیشرفت کاری پیشرفت مالی هم کنید.
    شما کار را خوب یاد بگیرید بعد از مدتی (شاید دو سال بستگی به خودتان دارد) می توانید برای خودتان بازار گرمی کنید و مدیران شرکت هم برای راضی نگه داشتن تان حتمن حقوق تان را بالا می برند.
    اما در مجموعه ای که خودتان هستید از شما انتظار دارند که همه کار بکنید از کابل کشی و نصب ویندوز تا رفع خطاهای شبکه(خاک کار)
    اتفاقاً به نظرم از این نگران نباشید که سرویسی دان شود. یک بار دان شود و شما مشکل را برطرف کنید تجربه ای جدید فرا گرفته اید که بعدها باز به کارتان خواهد آمد. خلاضه همین

miladpc، judon3t، montevina و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    زیاد پیشرفت مالی برای من مهم نیست. پیشرفت کاری و علمی برای من مهم تر است
    بابا ایول تفریحی کار میکنی و پیشرفت مالی براتون زیاد مهم نیست !!! خوب یا روی گنج نشستی و یا قراره پول هنگفت گیرت بیاد و یا اگه این دو تا نیست حتما حتما مجرد تشریف دارین

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    بابا ایول تفریحی کار میکنی و پیشرفت مالی براتون زیاد مهم نیست !!! خوب یا روی گنج نشستی و یا قراره پول هنگفت گیرت بیاد و یا اگه این دو تا نیست حتما حتما مجرد تشریف دارین
    امیر جان به هر حال در شرایط فعلی عرض کردم و منظورم بود. انشالله با پیشرفت کاری خود به خود پیشرفت مالی هم محقق خواهد شد. وقتی توانایی ها هم در حد یک تازه کار باشد که با خیلی چیزها آشنا نیست نباید انتظار حقوق بالای 2 میلیون تومان هم داشته باشد.
    برای شما هم آرزوی موفقیت و توفیق دارم.

- - - Updated - - -

به هر صورت جان کلام این بود که اگر تازه کار هستید و جایی مشغول هستید به جای اینکه روی مساءل مالی تمرکز کنید به فکر پیشرفت کاری باشد تا با نشان دادن خودتان راه را برای چانه زدن مسائل مالی باز کنید.

- - - Updated - - -

و ضمن اینکه منظور به خود بنده بود که در حال یادگیری هستم و ادعایی ندارم اما مطرح کننده این بحث اگر با کوله باری از تجربه و رزومه خوب پا به این ساختمان هفت طبقه گذاشته باید هم حقوق دریافتی اش به اقتضای تجربه و سوابقش باشد و این موضوع را هم باید از همان اول طی کند و به توافق برسد کما اینکه برای انسان متخصص و با تجربه همه جا و همیشه کار هست.

ویرایش توسط aqfery : 2013-04-03 در ساعت 11:18 AM

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    دوستان عزیز خیر سرمون اینجا تقریبا یه فروم متخصصی شبکه هست گاهی این بحثا لازمه اما نه دیگه در این حد به محضی که یکی یه پست این مدلی میزاره تو دو روز میشه 40 صفحه حالا فرض کنید یه تازه وارد بیاد و ببینه تاپ پست این فروم اینه نظرش در مورد این فروم چی میشه !!!

حالا اگه یه پست تخصیص باشه یا سوال فنی همیشه میبینیم که نفرات محدودی هستن که جواب میدن

وقتی کسی در مرود موضوعی اطلاعاتی نداره این که ایرادی نداره شما که اطلاعی ندارید یا در اون پست فقط خواننده باشید یا شما هم در جهت بالا بردن دانش خودتون سرچ کنید و به چیز جدید رسیدید شما هم دانش خودتون رو شیر کنید نه اینکه اینقد پست های به قول دستمون حاشیه ای و اسپم میزارین که که کسی دیکه علاقه ای نداره اون پست رو پیگیری بکنه

روی کلام با هیچ شخص خاصی نیست
    پیشاپیش از همه دوستان که ممکنه حرف های من باعث رنجش خاطرشون شده باشه غذر می خوام

شرمنده بابت اسپمی که گذاشتم

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    دوستان عزیز خیر سرمون اینجا تقریبا یه فروم متخصصی شبکه هست گاهی این بحثا لازمه اما نه دیگه در این حد به محضی که یکی یه پست این مدلی میزاره تو دو روز میشه 40 صفحه حالا فرض کنید یه تازه وارد بیاد و ببینه تاپ پست این فروم اینه نظرش در مورد این فروم چی میشه !!!

حالا اگه یه پست تخصیص باشه یا سوال فنی همیشه میبینیم که نفرات محدودی هستن که جواب میدن

وقتی کسی در مرود موضوعی اطلاعاتی نداره این که ایرادی نداره شما که اطلاعی ندارید یا در اون پست فقط خواننده باشید یا شما هم در جهت بالا بردن دانش خودتون سرچ کنید و به چیز جدید رسیدید شما هم دانش خودتون رو شیر کنید نه اینکه اینقد پست های به قول دستمون حاشیه ای و اسپم میزارین که که کسی دیکه علاقه ای نداره اون پست رو پیگیری بکنه

روی کلام با هیچ شخص خاصی نیست
    پیشاپیش از همه دوستان که ممکنه حرف های من باعث رنجش خاطرشون شده باشه غذر می خوام
    خیلی ممنون از تذکرتون
    ولی خوب تو هر فرم تخصصی که بری این بحث ها هست و در هر زمینه ای هم تخصصی داشته باشی هر چند هم تفریحی و علاقه ای و ... از این حرف ها کار کنی آخرش مجبوری مسئله حقوق و مزایا رو پیش بکشی . من اگر این سوال رو از دوستانی که در شبکه تبحر دارن در این فروم نپرسم کجا و از کی بپرسم البته دوست عزیزمون هم که این سوال رو در ابتدا مطرح کردن قطعا تالاری بهتر از اینجا یعنی باحث عمومی گیرشون نیومده

miladpc سپاسگزاری کرده است.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

درامد مدیر شبکه

حقوق مدیر شبکه

پایه حقوق مدیر شبکه سایت

حقوق مدیر شبکه کامپیوتر

حقوق یک مهندس شبکه

درآمد یک مدیر شبکه

forum.persiannetworks.com t58199

درآمد یک مهندس کامپیوتر در ایران

پایه حقوق مدیر شبکه

درآمد یک متخصص شبکه

حقوق يك كارشناس شبكه

حقوق یک مدیر شبکه

درامد ماهیانه یک مهندس شبکه

حقوق ماهيانه يك مهندس كامپيوتر

حقوق ماهانه انفورماتیک

درامد پشتیبان شبکه چقدره

درآمد یک مهندسitچقدره

حقوق ماهیانه مهندس کامپیوتر

دستمزد حقوق مهندس IT چقدره ؟

درامد مدیران شبکه

حقوق مدير شبكه

دستمزد یک مدیر شبکه

حقوق دریاافتی یه پشتیبان شبکه چقدر است؟؟

حقوق یک مهندس شبکه چقدر استدرامدماهیانه مهندس شبکه

برچسب برای این موضوع