صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 از مجموع 35

موضوع: حقوق یک مدیر شبکه چقدره؟

نام حقيقي: Maysam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    4
    کسی که تازه فارغ التحصیل شده و نه سابقه کار داره و ... اونم تو شرایط ناجور مملکتب الان
    برای استارت باید همین مقدار 500 600 شروع کنه
    یله که استخئام رسمی 1 به بالاست
    که اونم 7 خان رستم میخواد و بند پ که هرکسی نداره
    همین مخابرات پارسال 70 هزار نفر شرکت کردند خیلیا قبول نشدن
    اون 4 تا ادمم که قبول شدن تو مصاحیه اونی که بند پ و یا از افراد خود مخابرات که قراردادی بود جدب شد .
    الانم اینطور شده طرف باباش مخابراته بازنشسته شده امتیاز میدن اگر پسرت شرایط داره تو الویت نسبت به امثال ما
    (مخابرات و چون اقوام هستند مثال زدم سایر دواته ها هم همین شدن (نهاد ریاست جمهوری)! )

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    میثم جان واقعا این بحث بی فایده است. خیلی از حرف هات رو قبول دارم اما یه مثال نقض برای همین حرف ها هم همینه :
    من خودم نه لیسانس کامپیوتر هستم ، نه تو دبیرتسان کامپیوتر خوندم ، سال 86 رفتم دانشگاه ، 89 ولش کردم ، رفتم سربازی همین تیر سربازیم تموم شد ، الان هم پشت کنکورم ، سال 87 اولین کامپیوترم رو خریدم و تا یکی دو سال کارم باهاش فقط چت کردن و ولگردی بود. الان از نظر توانایی جایی رسیدم که شیفت پشتیبانی شرکتی که ازش لینک میگیریم از من سوالاش رو میپرسه ، در آمدم هم خوبه خدا رو شکر راضی هستم ، یه مغازه هم برای داداشم راه انداختم. پس واقعا جای این همه گله و شکایت نداره ، نه بابام بند پ داشت ، نه خودم حتی کسی رو از شورا یا کله گنده های محل میشناسم و در ارتباط باشم باهاشون. هیچ جا هم آموزشی ندیدم. وقتی میگم که حرف های این تاپیک شده خاله زنگ بازی و درد و دل منظورم دقیقا همینه، هیچکس به فکر کار نیست ، همه به فکر این هستند که یه دستی پیدا شه یه حقوقی سر ماه بهشون بده. واقعا فرهنگ کارآفرینی توی کشورهایی مثل ایران خیلی مهجور واقع شده ، کاش فقط یک چهارم زمانی که صرف کردیم برای استخدام شدن رو صرف میکردیم برای ایجاد کسب و کار برای خودمون.

miladpc، aqfery، judon3t و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Sepehr Tangestani

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    يه پيشنهاد دارم بچه ها هر كدوم حدود در آمدشون با نوع فعاليت و سطح توانايياشون رو بدون ذكر محل كار اعلام كنن

نام حقيقي: Maysam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    4
    بله واقعا همینه
    به عینه دیدم افرادی رو که پس از کلی تلاش و هدر رفت وقت و عمر آخرش خودشون استین واسه خودشون بالازدن و اقای خودشونن االان
    الله و اعلم

miladpc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hamid Abedi

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    میثم جان واقعا این بحث بی فایده است. خیلی از حرف هات رو قبول دارم اما یه مثال نقض برای همین حرف ها هم همینه :
    من خودم نه لیسانس کامپیوتر هستم ، نه تو دبیرتسان کامپیوتر خوندم ، سال 86 رفتم دانشگاه ، 89 ولش کردم ، رفتم سربازی همین تیر سربازیم تموم شد ، الان هم پشت کنکورم ، سال 87 اولین کامپیوترم رو خریدم و تا یکی دو سال کارم باهاش فقط چت کردن و ولگردی بود. الان از نظر توانایی جایی رسیدم که شیفت پشتیبانی شرکتی که ازش لینک میگیریم از من سوالاش رو میپرسه ، در آمدم هم خوبه خدا رو شکر راضی هستم ، یه مغازه هم برای داداشم راه انداختم. پس واقعا جای این همه گله و شکایت نداره ، نه بابام بند پ داشت ، نه خودم حتی کسی رو از شورا یا کله گنده های محل میشناسم و در ارتباط باشم باهاشون. هیچ جا هم آموزشی ندیدم. وقتی میگم که حرف های این تاپیک شده خاله زنگ بازی و درد و دل منظورم دقیقا همینه، هیچکس به فکر کار نیست ، همه به فکر این هستند که یه دستی پیدا شه یه حقوقی سر ماه بهشون بده. واقعا فرهنگ کارآفرینی توی کشورهایی مثل ایران خیلی مهجور واقع شده ، کاش فقط یک چهارم زمانی که صرف کردیم برای استخدام شدن رو صرف میکردیم برای ایجاد کسب و کار برای خودمون.
    خیلی حال کردم.چون دیدم خیلی سوال هارو جواب میدی.اینو بهش میگن پشتکار و علاقه

صفحه 3 از 3 اولیناولین 1 2 3

کلمات کلیدی در جستجوها:

درامد مدیر شبکه

حقوق مدیر شبکه

پایه حقوق مدیر شبکه سایت

حقوق مدیر شبکه کامپیوتر

حقوق یک مهندس شبکه

درآمد یک مدیر شبکه

forum.persiannetworks.com t58199

درآمد یک مهندس کامپیوتر در ایران

پایه حقوق مدیر شبکه

درآمد یک متخصص شبکه

حقوق يك كارشناس شبكه

حقوق یک مدیر شبکه

درامد ماهیانه یک مهندس شبکه

حقوق ماهيانه يك مهندس كامپيوتر

حقوق ماهانه انفورماتیک

درامد پشتیبان شبکه چقدره

درآمد یک مهندسitچقدره

حقوق ماهیانه مهندس کامپیوتر

دستمزد حقوق مهندس IT چقدره ؟

درامد مدیران شبکه

حقوق مدير شبكه

دستمزد یک مدیر شبکه

حقوق دریاافتی یه پشتیبان شبکه چقدر است؟؟

حقوق یک مهندس شبکه چقدر استدرامدماهیانه مهندس شبکه

برچسب برای این موضوع