صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 35

موضوع: حقوق یک مدیر شبکه چقدره؟

نام حقيقي: فری

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    24
    نمي خوام سياه نمايي كنم ولي موقعي كه اومدم شبكه بخونم نمي دونستم اوضاع اينقدر خرابهههه///من تو يه isp كار ميكنم فقط به اين فكر ميكنم كه زود سابقه پيدا كنم بزنم بيرووووووووووووووووون

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    حالا برای آرشیو ، می گم که اینجا حقوق Network Engineer که هم CCNA داره هم MCSE و 5 سال تجربه ، حدود 60.000$ در سال هست.

حقوق Network Engineer Senior که CCNP و Citrix داشته باشه و Exchange و فایروال بتونه کانفیگ کنه ، حدود 80.000$ در سال هست.

حقوق Voice Engineer که CCNA Voice داشته باشه با 5 سال تجربه ، حدود 100.000$ در سال هست.

miladpc، Javadt و lockheed سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Maysam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    4
    اینجا ایرانه بابا از این پولا نمیدن
    تجربه رو جمع کنید برید واسه خودتون شرکت بزنید آقای خودتون باشید

نام حقيقي: Sadegh

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

حقوق مدير فناوری اطلاعات

بستگی به جايي داره که داری براش کار میکنی .. جايي که بهت پول کم بدن برا خودت هم ارزش قائل نيستند...
    ولی بايد بهت 2 ميليون بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط miladpc نمایش پست ها
    سلام سال نوی همگی مبارک
    کسی میدونه یک مدیر شبکه حقوقش ماهیانه چقدر باید باشه؟ اگه ساعتی باشه چقدر میشه؟
    مدیر یک شبکه با 7 طبقه ساختمون
    ممنون

miladpc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghnik نمایش پست ها
    بستگی به جايي داره که داری براش کار میکنی .. جايي که بهت پول کم بدن برا خودت هم ارزش قائل نيستند...
    ولی بايد بهت 2 ميليون بدن
    دوست من شما رئیس اتحادیه هستید که انقدر دقیق و با اراده قیمت رو تعیین کردید؟ اگر بحث رو از اول بخونید متوجه میشید که گفتن یه همچین قیمتی واقعا درست نیست.
    بحث اهمیت واسه کار نیست ، من خیلی خودم رو بزرگ میبینم برای یه نصب ویندوز کلی ارزش قائل میشم و میگم آقا باید به من 20 تومن بدید، در حالی که یه نصب ویندوز 4 5 تومن بیشتر هزینه اش نیست. بهتره بحث اهمیت کاری و ارزش قائل بودن برای تخصص رو با تعصب و خودبینی قاطی نکنیم. چه اینکه همین خودبینی باعث میشه اختلافات بزرگ توی کار به وجود بیاد . بعدش هم شما مگه تخصص این دوستمون رو میدونی که به خوبی تونستی قدرش رو بدونی و براش حقوق 2 میلیونی در نظر گرفتی؟

- - - Updated - - -

تعرفه نرخ پایه خدمات فنی - تخصصی انفورماتیک برای سال 1391
    این نرخ نامه در تاریخ 18 مهر 91 ابلاغ شده و همچنان اعتبار داره ، یعنی انقضایی برای اون در نظر گرفته نشده تا اینکه نرخ نامه جدید صادر بشه.
    این هم نرخ مرجع اتحادیه ، والا نیمدونم چرا هیچکی دوست نداره یه خورده جستجو کنه ، همه میان از هم میپرسند و فقط به خرابی دامن میزنند. من میگم 2 میلیون ، یکی میگه آخجون پس من 1 تومن میگیرم بذار خو.دم برم سر کار ، اینجوری میشه که گند زده میشه توی بازار کار ، چون بازار خراب کن ها میان وسط ، اما اگر به مرجع این کار مراجعه میکرد اون دوستی که همون اول سوال رو پرسیده بود ، قطعا دیگه این همه جواب های شخصی و گاه غلط بدست نمی آورد. امیدوارم که قدمی باشه برای اینکه کارهامون رو با نظم انجام بدیم و شاهد پیشرفت حداقل زمینه کاری خودمون باشیم ،
    http://www.irannsr.org/

ویرایش توسط gallaxy67 : 2013-04-04 در ساعت 05:07 PM
    judon3t سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ميلاد

خواننده
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    128
    از همه دوستان برای نظراتشون ممنونم من فکر نمیکردم بحث حقوق مدیر به این درازا بکشه
    من میخواستم بدونم الان کسایی که یه جا مشغولا حقوقشون چقدره؛ یعنی در حال حاضر ماهیانه یا ساعتی چقدر میگیرن

نام حقيقي: امير

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7610 نمایش پست ها
    من مدیر شبکه ای را می شناسم که حتی اگه توی سازمان موبایل یا لپ تاپ پرسنل سازمان مشکل داشته باشه وظیفه داره مشکل موبایل و لپ تاپ و ... را حل کنه .
    به نظر من خیلی هم خوبه ، باعث میشه سطح سواد آدم بالاتر بره .
    منم دقیقا توی این موقعیت گرفتار هستم واز فلش و ریکاوری و دوربین و کامپیوتر خونه بگیر تا گوشی و یاد دادن اکسل تا الی آخر
    به جورایی انتظار دارند کسی که اونجا نشسته آچار فرانسه باشه

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط aqfery نمایش پست ها
    من هم دو سالی است که در یک شرکت مسئول شبکه هستم/ حقوق من هم زیاد نیست/ اتفاقن رشته من هم در زمینه عمرانی بود اما بنا به علاقه و به هر حال دست روزگار به این سمت کشیده شدیم و مصمم هستم و امیدوارم به پیشرفت و روزانه با خواندن مباحث اینجا/ مقاله و تد. خلاضه همین
    با احترام به شما و همه دوستان من خودم با این قضیه مشکل دارم.رشته ما جوری هست که از بقیه رشته ها زیاد میان و بعضی کارهاشو یاد میگیرن و وارد بازار کار میشن و دست زیاد میشه.در حالی که بقیه رشته ها اینجوری نیستن.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir3408 نمایش پست ها
    با احترام به شما و همه دوستان من خودم با این قضیه مشکل دارم.رشته ما جوری هست که از بقیه رشته ها زیاد میان و بعضی کارهاشو یاد میگیرن و وارد بازار کار میشن و دست زیاد میشه.در حالی که بقیه رشته ها اینجوری نیستن.

ضمن احترام به نظر جنابعالی و لطفی که به اینجانب داشتید خاطرنشان می‌کنم زمانی که شروع به این کار کردم و یک نیروی تازه وارد بودم کار را از شخصی تحویل می‌گرفتم که تسلط بالایی در زمینه شبکه داشت و هیچگونه مدرک دانشگاهی و آموزشگاهی نداشت و تمام مطالب را به صورت تجربی فرا گرفته بود و زیر نظر همین شخص من با شبکه آشنا شدم و شروع به کار کردم لذا شما هم زیاد به مدرک دانشگاهی اکتفا نکنید که دانشگاه تنها مسیر را به انسان نشان می‌دهد و خود شخص است که بتواند با علاقه و پشتکار این مسیر را متجلی بنماید

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    من هم مسول شبکه یا همون ای تی یه کارخونه هستم که یه دفتر هم داره همه کارها به عهده خودمه از کابل کشی و سوکت زدن گرفته تا باد گرفتن کیسها و ساپورت نرم افزاری یوزرها و اموزش دادن به کسایی که روشن و خاموش کردن سیستم هم بلد نیستن تازه نصب دوربین مدار بسته به تعداد 34 تا رو تو فضای باز کارخونه که هر کدوم از دوربینهاش 150 متر کابل کشی نیاز داشته رو تک و تنها انجام دادم (فکر کنید که رفتن به ارتفاع 8 متری و درل کاری هم کردم)محل کارم به خونه کلی دوره و در خومه شهر هست .
    همچنین باید به مخض پیش اومدن مشکلی در دفتر مرکزی خودم رو برسونم اونجا اون هم میگن اگه وانت کارخونه خواست بره دقتر تو هم بشین کنار دست راننده نیسان و برو و گرنه خودت با اتوبوس میتونی بری!! تازه در اولویت نخست باید بتونم بصورت تلفنی مشکل رو حل کنم..

دوستان شاید شاهد بودند که من تو مدت کمی که عضو این فروم شدم چقد سوال پرسیدم همش هم به خاظر توقعاتی است که از بنده دارن در مدت کوتاه باید انجام بدم خیلی جالبه سایر همکاران بنده تو شرکت وقتی میرن خونه تازه میرن سراغ عشق و حال و تفریحشون ولی من که میام خونه تازه شیفت دوم کاریم شروع میشه و اونم تحقیق و مطالعه بی وقفه است برای یادگیری چیزهایی که باید تو کار انجام بدم باید از جیب خودم پول بدم برم کلاس های تخصصی باید کلی کتاب و سی دی اموزشی بخرم بشینم وقت بزارم مطالعه کنم بیام اینترنت سرچ کنم کلی چیز میز بخونم از مطلب فارسی بگیر تا زبان اصلی تا فردا که میرم سر کار بهم نگن بلد نبودی فلان کار رو که ازت خواستیم انجام بدی...حالا اینها همه خوبه من خودم عاشق تحقیق و یادگیری ام برای اینده هم به درد میخوره ولی بدیش اینه مه میبینم با این همه تلاش حقوق کارگر کارخونه یا کسانی که مدرک دیپلم و حتی زیر دیپلم دارن از منی که لیسانس سخت افزار و مدرک mcse دارم بیشتره فقط به خاطر اینکه سابقه کارش بیشتره یعنی سواد و تخصص کشک..
    و همه ما هم که کارمون یکی هست میدونیم چقد استرس داره کار ما وای به حال روزی که سرور شبکه داون شه یا خدای نکرده اطلاعاتی جیزی از بین ب ره و شبکه بخوابه دیگه هیچی..رشته it رشته خیلی دوست داشتنی هست اما تو ایران مدیران شرکت ها معمولا براش ارزش زیادی در حد رشته های دگه قایل نیستند اما هر چی شرکت مورد نظر عظیم تر و درست حسابی تر باشه برای کارت ارزش بیشتری قایلند نمونه اش دوست و همکلاسی خودم که حقوقش 2 برابر منه کارش تمیز تر و با کلاس تره و کلی مزایا داره شرکتشون از جمله بیمه تکمیلی و سبد مواد غذایی و جای خوب و..

ویرایش توسط hexman : 2013-04-05 در ساعت 12:06 PM
    miladpc، aqfery، critical و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    20
    ببینید توی رشته عمران یا شیمی یا خیلی از رشته های مهندسی این مشکلات وجود نداره و بازار کار این رشته ها مختص فارغالتحصیل های اون رشته هست و این خیلی خوبه ولی رشته مهندسی نرم افزار با ای تی اینجوری نیست و بخش قابل توجهی از شاغلین مال رشته های دیگه هستند.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    امیرحسین عزیز تو به معنای واقعی داری -خاک کار- را می‌خوری و به زودی زود نتیجه سخت کوشی خود را خواهی دید و با کوله باری از تجربه به موقعیت دوست‌ات می‌رسی.

نام حقيقي: Maysam

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    4
    والا من خودم دنبال کارم 6 7 ماهه هر جا رفتم میخوان از 6 بری تا 6 عصر و 5 شنبه ها هم همنینطور و بیشتر از 500 -600 بهت نمیدن ( در زمینه شبکه و مسایل مربوط) حتی چند تا isp که شیفتی شب هم داشت و حتی روز جمعه و تعطیل اگه شیفت بخوره باید بری تا نصف شب هم بیشتر از 550 600 نمیده

اینکه چقدر پول رفت و امدت بشه تا محل کار چقدر تو ترافیک ( تهران ) و ... اعصابت خورد شه و ... همرو به این مبلغ اضافه منید واقا ادم ناامید میشه !

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    والا من خودم دنبال کارم 6 7 ماهه هر جا رفتم میخوان از 6 بری تا 6 عصر و 5 شنبه ها هم همنینطور و بیشتر از 500 -600 بهت نمیدن ( در زمینه شبکه و مسایل مربوط) حتی چند تا isp که شیفتی شب هم داشت و حتی روز جمعه و تعطیل اگه شیفت بخوره باید بری تا نصف شب هم بیشتر از 550 600 نمیده

اینکه چقدر پول رفت و امدت بشه تا محل کار چقدر تو ترافیک ( تهران ) و ... اعصابت خورد شه و ... همرو به این مبلغ اضافه منید واقا ادم ناامید میشه !
    500-600 ?????????????????????????????
    حقوق یک مستخدم در ادارات دولتی که تازه هیچ کاری هم انجام نمیده و فقط تا ظهر سه بار چای میاره . 1. تومنه
    بقیه مشاغل رو که حضور ذهن دارم میگم
    1- پرستار بیمارستان 1.400 (2 هفته کشیک شب البته)
    2- رفتگر شهرداری 1
    3- معلم با پایه لیسانس 1.200
    4- معلم با پایه لیسانس حائز شرایط (شهدا --.....) 1.400
    5- مهندس شبکه ادارات دولتی استخدام رسمی 1.300

miladpc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ای بابا چقدر بحث الکی میکنید ، آقا جان 500 600 کمته برو کافینت بزن درآمدت بیشتر از این هم میشه ، فوقش 10 15 تومن سرمایه لازم داشته باشی.
    بعدش هم اگر یکی اون پستی که من داده بودم رو مطالعه میکرد فکر کنم حقوق دست همه میومد ، ولی نمیدونم چرا با اینکه توی همون پست هم اشاره کردم اما باز هنوز میایم و اظهار نظر دل بخواهی میکنیم و اصلا دنبال مرجع خاصی نیستیم. افسوس

aqfery و lockheed سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

درامد مدیر شبکه

حقوق مدیر شبکه

پایه حقوق مدیر شبکه سایت

حقوق مدیر شبکه کامپیوتر

حقوق یک مهندس شبکه

درآمد یک مدیر شبکه

forum.persiannetworks.com t58199

درآمد یک مهندس کامپیوتر در ایران

پایه حقوق مدیر شبکه

درآمد یک متخصص شبکه

حقوق يك كارشناس شبكه

حقوق یک مدیر شبکه

درامد ماهیانه یک مهندس شبکه

حقوق ماهيانه يك مهندس كامپيوتر

حقوق ماهانه انفورماتیک

درامد پشتیبان شبکه چقدره

درآمد یک مهندسitچقدره

حقوق ماهیانه مهندس کامپیوتر

دستمزد حقوق مهندس IT چقدره ؟

درامد مدیران شبکه

حقوق مدير شبكه

دستمزد یک مدیر شبکه

حقوق دریاافتی یه پشتیبان شبکه چقدر است؟؟

حقوق یک مهندس شبکه چقدر استدرامدماهیانه مهندس شبکه

برچسب برای این موضوع