نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: استخراج لیست ftp

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198

Icon13 استخراج لیست ftp

دوستان یه ftp دارم. می خوام لیست کامل فایلهای داخل اونو توی فایل اکسل یا ورد خروجی بگیرم.
    چی کار کنم؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    داداش اینجا رو بخون
    How to export a list of folders/files of FTP? - FlashFXP Forums
    ظاهرا میتونی از نرم افزار flashfxp استفاده کنی
    Tools, Find Files on FTP Server, make 'A folder' as starting point. once that's done, select all the files, right click and 'copy url'
    - - - Updated - - -

درخواست
    One feature that I would really appreciate having in FlashFXP is the ability to export a file listing of the entire FTP site. When I use "Tools --> Find Files on FTP Server" and in the "Named" field use the wildcards *.*, FlashFXP does a great job listing all the files including the directory and filesize. I would love to be able to export this information to a text file.
    پاسخش
    Oh I see, I thought you wanted some sort of exported list that could be imported some place else. Like a CSV file.

"Copy Directory to Clipboard" is a raw listing provided by the ftp server, It's main purprose is to provide a means of seeing the raw listing in case of incompatiblies, allowing the user to submit the listing to us for support. If it were modified it would defeat the purpose.
    http://www.flashfxp.com/forum/flashf...sting-ftp.html

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    نمیشه نمیشه!

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    اتفاقا من یک هفتست با این نرم افزار آشنا شدم هم امکانات زیادی داره هم ساده و پر سرعته که باعث شده file zilla رو بذارم کنار

شما تو تمام حالات میتونید داخل هر فولدری که هستید با Select All یا select کردن چند فایل و پوشه اونها رو copy to clipboard کنید و اسم یا آدرسشون رو داخل excel یا فایل متنی ذخیره کنید.

یه امکان جالب دیگه هم داره که شما دنبال اون هستید احتمالا، توو قسمت tools > server file search میتونید از کل سرور یا از یه دایرکتوری خاص گزارش بگیرید که کل محتویات رو نشون بده و روشون کلیک راست کنید و export to file بزنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

لیست ftp

برچسب برای این موضوع