صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 20

موضوع: کنترل دوربین مدار بسته فروشگاه از خانه

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

کنترل دوربین مدار بسته فروشگاه از خانه

سلام
    یک فروشگاه بزرگ 15 ذوربین امنیتی داره و تصاویر رو به مدت یک ماه ذخیره میکنه
    حالا صاحب فروشگاه از من خواسته این سیستم رو طوری تغییر بدم که بتونه خودش از خانه که حدود 3 کیلومتر با فروشگاهش فاصله داره بتونه تصاویر دوربین رو ببینه و یا دوربین ها رو انتخاب کنه

من باید چکار کنم - وه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیازه؟
    ارتباط میان سیستم خانه و سیستم مرکزی مغازه برای ارسال تصاویر به چه صورت است و آیا ویدیو ارسالی تاخیر یا قطع تصویر نخواهد داشت ؟

موضوعات مشابه:
    jamai سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: VAHID ES

خواننده شناسه تصویری mazyar2
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    62
    سپاسگزاری کرده
    39
    سلام
    اگه از طریق سخت افزاری میخای انتقال بدی باید یه لینک بزنی . فکر میکنم نانو ام5 و میکروتیک sxt بهترین گزینه باشه. البته فقط فاصله مهم نیست. نویز محیط ارتفاع دو ساختمان نسبت به هم دیگه و...

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    اگه از طریق سخت افزاری میخای انتقال بدی باید یه لینک بزنی
    لطفا برای یک مبتدی بیشتر توضیح بدین

فکر میکنم نانو ام5 و میکروتیک sxt بهترین گزینه باشه
    اینها چی هست ؟
    البته فقط فاصله مهم نیست. نویز محیط ارتفاع دو ساختمان نسبت به هم دیگه و...
    فکر کنم متوجه منظور من نشدید فاصله 5 کیلومتره و طرف به کمک یک روش انتقال دیتا مانند بیسیم و یا بستر مخابرات و اینترنت باید بتونه فروشگاه خودشو ببینه و بپاد

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    لطفا برای یک مبتدی بیشتر توضیح بدین

اینها چی هست ؟

فکر کنم متوجه منظور من نشدید فاصله 5 کیلومتره و طرف به کمک یک روش انتقال دیتا مانند بیسیم و یا بستر مخابرات و اینترنت باید بتونه فروشگاه خودشو ببینه و بپاد
    باید یه بستر شبکه از مغازه تا خونه برقرار کنی و تصاویر رو از طریق این بستر انتقال بدی. حالا چه لینک وایرلس، چه اینترانت، چه اینترنت ...

mgholami و jamai سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: vahid parva

خواننده
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    کار خیلی پیچیده ای نیست
    اگه دستگاه پورت شبکه می خوره و تنظیمات network داره ارتباط شبکه بین دو نقطه باید برقرار کنی
    یا بر روی بسترهای مخابراتی
    یا اینکه بیای بینه دو نقطه اگه دید مستقیم داری لینک وایرلس بزنی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    یعنی خود دستگاه ضبط کننده و ذخیره کننده اصلی که همه دوربین ها بهش وصل هستند باید قابلیت اتصال به شبکه داشته باشه یعنی سوکت RJ45 بخوره ؟و بعد بزنم به هاب یا سوئیچ ؟اینترنت پرسرعت 1 مگ مخابرات خوبه ؟ قطعی یا فریز نداره؟

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    18
    بهترین راه اینه که دوربین ها رو به IP Camera تغییر بده

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    هترین راه اینه که دوربین ها رو به IP Camera تغییر بده
    تو رو خدا من صفر کیلومترم - واضح توضیح بدین بفهمم چیه

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    18
    دوربین مدار بسته IP می تواند مستقیم به شبکه IP منزل شما یا محل کار شما وصل شود و تحت شبکه یا از طریق اینترنت، تصاویر به آسانی می توان مشاهده یا ضبط گردند. این دوربین ها این امکان را میدهند که دوربین را در محلی مستقر کنید و ویدئوی ارسالی توسط دوربین را در مکانی دیگر از طریق شبکه کامپیوتری و یا اینترنت مشاهده نمایید. وقتی از دوربین های آنالوگ استفاده می کنید هزینه کابل کشی کابل coaxial هزینه عمده و اصلی در نصب کردن می باشد در نتیجه با استفاده از دوربین های IP از آنجا که بیشتر تجهیزات با کابل های LAN سیم کشی می شوند می توانید به مقدار زیادی در هزینه های نصب صرفه جویی کنید

نام حقيقي: K_JCH

عضو عادی شناسه تصویری k_jch
    نوشته
    178
    سپاسگزاری شده
    118
    سپاسگزاری کرده
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaya نمایش پست ها
    مطمئنی؟ چرا مردمو گمراه میکنی؟ امروزه تمام دستگاههای دی وی آر پورت شبکه دان و میشه تصویرشون رو از طریق شبکه انتقال داد

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    مطمئنی؟ چرا مردمو گمراه میکنی؟ امروزه تمام دستگاههای دی وی آر پورت شبکه دان و میشه تصویرشون رو از طریق شبکه انتقال داد
    من وقتی با سیم شبکه این دستگاهی که همه وربین ها بهش وصلن رو بزنم به مودم ADSL یا سوئیچ بعدش برای اینکه با بستر وب و اینترنت بفرستم تصاویرو به خانه صاحب فروشگاه باید چکار کنم . چه ای پی رو باید بهش بدم باید IP استاتیک بخرم ؟ سرعت اینترنت 1 مگ است آیا فریز نخواهد داشت

اصلا راهی وجود نداره که من بتونم فقط به کمک تلفن و مخابرات و بدون اینکه از اینترنت استفاده کنم با همین سیم تلفن تصاویر رو انتقال بدم؟

نام حقيقي: یکی از همه

عضو عادی شناسه تصویری jamai
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    43
    سپاسگزاری کرده
    101
    اصلا راهی وجود نداره که من بتونم فقط به کمک تلفن و مخابرات و بدون اینکه از اینترنت استفاده کنم با همین سیم تلفن تصاویر رو انتقال بدم؟
    سلام دوست عزیز
    شما دوتا بستر دارید:
    1- خودتون شبکه رو ایجاد کنید.
    یعنی یه آنتن بی سیم بزاری مغازه و یکی هم خونه صاحب مغازه که هزینه و دردسر زیادی داره!
    2- از اینترنت استفاده کنید.
    یه مودم میگیری با یه ای پی ثابت و خیلی راحت ای پی رو رو مودم تنظیم میکنی و بعد نرم افزار رو رو کامپیوتر صاحب مغازه نصب میکنی و اون میبینه خیلی هم راحت!
    والبته بهتر چون اگه مسافرت هم بره میتونه از طریق اینترنت همه چیز رو زیر نظر داشته باشه.

گاهی اوقات دوست داریم که تصاویر دوربین مداربسته خود را بر روی اینترنت نیز داشته باشیم، بدین صورت که این امکان وجود داشته باشد که در هر نقطه ای که باشم ، که در کنار دوربین مداربسته و چه در 100 کیلیومتری و چه در نقاط دور ، این امکان وجود داشته باشد که محل مورد نظر خود را کنترل و بر روی آن نظارت داشته باشیم. در این مواقع باید راهی وجود داشته باشد که بتوانیم تصاویر دوربین مداربسته را در اینترنت share کرده و از هر نقطه دلخواه تصاویر را مشاهده و نظارت بر محل داشته باشیم. برای این کار روشهای زیادی میباشد ، ولی دو روشی که بیشتر مرسوم بوده و مورد توجه همگان است در این مقاله ذکر میشود.
    برای نمایش تصاویر یا از کارت DVR استفاده می شود و یا از دستگاه DVR ، در صورتی که از کارت DVR جهت مشاهده تصاویر استفاده شود، انتقال تصویر راحت بوده و در کمترین زمان ممکن صورت می پذیرد، ولی در زمانی از دستگاه DVR جهت نمایش تصاویر استفاده میشود و همچنین جهت ارسال و انتقال تصویر دوربین مداربسته ، مایل به حذف کامپیوتر می باشم، کار کمی متفاوت خواهد شد، لذا در این آموزش روش انتقال تصاویر دوربین مداربسته توسط دستگاه DVR و همچنین یک عدد مودم ADSL آموزش داده خواهد شد:
    برای اجرایی کردن انتقال تصویر دوربین مداربسته، شما نیاز به یک خط اینترنت ADSL با سرعت مناسب برای انتقال هر چند تعداد تصویر می باشید. و همچنین جهت معتبر بودن این انتقال و دسترسی سریع به تصاویر، نیاز به یک شناسه معتبر که همان IP Valid می باشد، دارید.
    روش تنظیم دستگاه:
    همانند روش تعریف شده برای ارتباط دستگاه DVR و کامپیوتر ، همان مراحل را باید برای تنظیم دستگاه انجام دهید. یعنی باید IP دستگاه را تعیین کنید.
    روش تنظیم مودم ADSL :
    پس از تنظیم IP دستگاه که ما به طور پیش فرض 192.168.1.1 در نظر میگیریم، در این مرحله باید ADSL را جهت ارتباط با دستگاه و دریافت و ارسال اطلاعات آن بر روی اینترنت ، تنظیم کنیم.
    مودم ADSL را با کابل شبکه یا کابل USB به کامپیوتر وصل کرده (ارتباط مودم باید از دستگاه قطع شده باشد) و سپس IP مودم ADSL را در صفحه اینترنت اکسپلور وارد نماییم تا صفحه تنظیمات مودم نمایان گردد.

پس از ورود به تنظیمات مودم، به دنبال گزینه ای به نام NAT میگردیم. در زیر مجموعه این گزینه ، پس از کلیک، چند گزینه دیده می شود که یکی از آنها DMZ می باشد، بعد از کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای ظاهر می شود که یک کادر خالی برای وارد نمودن IP را دارا می باشد.
    مهمترین مرحله آموزش ، این بخش می باشد. در این مرحله، شما باید IP دستگاه DVR را که به طور پیشفرض 192.168.1.1 میباشد را در این کارد وارد نموده و پس از save نومدن از تنظیمات مودم خارج شوید.
    وظیفه این بخش و یا DMZ اینست که کلیه اطلاعات با IP تعریف شده در کادر DMZ که برابر 192.168.1.1 قرار داده شده است به IP Valid تعیین شده که قبلا از طریق سرویس دهنده اینترنت دریافت گردیده ارسال نماید. یعنی هر شخصی از هر نقطه ای که مایل است، فقط با وارد نمودن IP Valid ( شناسه معتبر) مستقیما به IP تعریف شده در بخش DMZ که همان اطلاعات دستگاه DVR و تصاویر دوربین مداربسته می باشد، ارجاع داده می شود. بدین صورت ، تصاویر دوربین مداربسته در اینترنت انتقال داده شده و از طریق آن شما قادر خواهید بود از هر نقطه دلخواه تصاویر خود را به صورت زنده مشاهده نمایید.

cjsaeed سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: جوادی

عضو عادی
    نوشته
    374
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    81
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaya نمایش پست ها

عمو چیو آی پی کم بزاره
    باید کلا همه ی دوربین ها رو عوض کنه هم کار پسیو داره و هم هزینه الکی
    با یه دی وی آر خوب می تونه تصاویر دوربین های آنالوگ رو دیجیتال کنهو بیاره روی شبکه با هزینه و وقت کمتر

تازه الان معمولا همه ی دی وی آر ها خودشون خروجی شبکه دارند
    مشکل این بنده خدا بیشتر لیک ارتباطی هست

- - - Updated - - -

بزای شما که مثل من مبتدی هستی و فقط می خوای تصویر دوربین بگیری بهترین راه همون اینترنت هست
    فقط چند تا نکته :
    1 - بگرد یه اینترنت خوب انتخاب کن(ترجیحا برای تهران از اینترنت مخابرات استفاده نکن جو من به شخصه از کیفیت ش راضی نیستم)
    2- ایترنت رو اکه بتونی یک مگ بگیری خوبه و لی با 512 هم کارت حل میشه
    3- تعداد دوربین های شما زیاد هست : احتمالا می دونی که نمی تونی همه ی دوربین ها را همزمان از راه دور بگیری چون چون پهنای باندت محدود هست و اگه تعداد دوربن ها زیاد بشه اونوقت تصویر بریده بریده و با وقفه میاد یعنی در آن واحد یک یا چند تا تصویر محدود را می تونی ببینی
    4- بعد از گرفتن اینترنت درخواست بده که یه آیپی استاتیک رو اینترنت شرکتی که دوربن اونجاست فعال بشه
    5-بعد از فعال شده آی پی استاتیک روش گرفتن تصویر از دور به نر افزار دی وی آرت بستگی داره :
    یا باید نرم افزار اون رو تو کامپیوتر خونت نصب کنی
    یا بعضی از نرم افزار های دی وی ار این قابلیت را دارند که که از طریق مرور گر اینترنتی به تصویر دوربین دسترسی داشته باشی این مرجله آخر یه سرسی تنظیمات م یخواد که به دی وی آر شما بستگی داره

حالا شما این مراحل رو انجام بده ، مراحل بعد پله پله انجام میشه
    موفق باشید

mgholami، MILAD99، mojtaba461 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    البته آقای جوادی nat هم می تونن تعریف کنم فکر کنن به صورت وب بیس بتونن ببینن... درسته؟

نام حقيقي: hessam najafe

عضو عادی شناسه تصویری sami-01
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    10
    ای بابا کشتین بده خدا رو .
    دوسته عزیز همه دوربین ها رو به یه computer تو فروشگاه نصب کن.بعد بنده خدا با ریموت دیکستاپ از خونش به اون یارانه ای که تو فروشگاه هست وصل شه.
    یا که ip camera

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

برای تماشای دوربینهای محل کار از خانه باید نرم افزا داشته باشیم

خوبی ها وبدی های استفاده از دوربین های مدار بسته در مغازه ها

دیدن دوربین از منزل

کنترل دوربین مداربسته از منزل

کنترل دوربین مداربسته از خانه

انتخاب یک دوربین مدار بسته برای یک مغاز

کنترل دوربین از طریق اینترنت

دیدن مغازه از منزل با دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته کنترل از راه دور