نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: نداشتن ping در اینترنت ADSL مخابرات

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

نداشتن ping در اینترنت ADSL مخابرات

سلام
    مودم ADSL من همیشه به اینترنت ADSL مخابرات وصله و در صفحه تنظیمات مودم من IP خودمو دارم
    حالا سعی میکنم از یک اینترنت یک شرکت دیگه به سیستم خودم ping کنم که اصلا نمیشه و پیغام request Time Out
    میاد مشکل چیه
    هدف من اینه که از خانه که اینترنت غیر مخابرات است وصل بشم به بانک sql در محل کارم که از اینترنت مخابرات استفاده میکنه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: siamak sarab

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0

پاسخ ping نکردن

معمولا پروتوکل ICMP که منجر به ping کردن یک IP میشود از طرف بعضی سرویس دهنده ها بعلت سیاستهای کاریشان بسته میشود ، بهتر است از نرم افزارهای ریموت مانند TeamViewer استفاده کنید

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    مودم ADSL من همیشه به اینترنت ADSL مخابرات وصله و در صفحه تنظیمات مودم من IP خودمو دارم
    حالا سعی میکنم از یک اینترنت یک شرکت دیگه به سیستم خودم ping کنم که اصلا نمیشه و پیغام request Time Out
    میاد مشکل چیه
    هدف من اینه که از خانه که اینترنت غیر مخابرات است وصل بشم به بانک sql در محل کارم که از اینترنت مخابرات استفاده میکنه
    معمولا پروتوکل ICMP که منجر به ping کردن یک IP میشود از طرف بعضی سرویس دهنده ها بعلت سیاستهای کاریشان بسته میشود ، بهتر است از نرم افزارهای ریموت مانند TeamViewer استفاده کنید
    ممنون میشه بیشتر توضیح بدین؟

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96
    سلام

Request timeout ناشی از رسیدن بسته و باز نگشتن پاسخ هست ! سوال شما رو هم نفهمیدم ! اول یه جریانی رو تعریف کردید بعد یه سوالی پرسیدید :دی . گیج شدم . ولی وارد تنظیمات مودم که بشوید(معمولا همان وب بیس) می تونید آی پی که آی اس پی به طور موقت به شما اختصاص داده رو ببینید و در سمت مقابل با استفاده از این آی پی به سیستم خود دسترسی پیدا کنید . منوط به یک سری شرایط ! برای مثال وقتی فایروال مودم یا سیستم روشن باشه پکت های ICMP دراپ میشن و پاسخ داده نمی شوند تا مشکل سربار و .... به وجود نیاد . البته آی پی هم که آی اس پی به شما اختصاص میده مدام عوض میشه . مثلا هر 20-30 دقیقه (اگه اشتباه نکنم)

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    اگر ایی پی استاتیک بگیرم مشکلم حل میشه؟

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    ip رو مودمتون میگیره یا pc ؟
    ممکنه از فایروال باشه شما یبار trace بگیرید مشخص میشه پکت کجا timeout میگیره

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    البته آی پی هم که آی اس پی به شما اختصاص میده مدام عوض میشه . مثلا هر 20-30 دقیقه (اگه اشتباه نکنم)
    اگر مودم خاموش نشه ای پی ثابت میمونه مثلا الان من 3 ذوزه که ای پی من تغییر نکرده

ip رو مودمتون میگیره یا pc
    ای پی روی مودم به عنوان مثال ای پی Service Provider 78.35.120.1 است و IP من مثلا 78.35.120.11 است
    ممکنه از فایروال باشه شما یبار trace بگیرید مشخص میشه پکت کجا timeout میگیره
    من که نفهمیدم منظور شما چیه میشه برای یک مبتدی توضیح بدین

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    ای پی روی مودم به عنوان مثال ای پی Service Provider 78.35.120.1 است و IP من مثلا 78.35.120.11 است
    یعنی شما 2 تا ip valid خریداری کردید؟!
    فکر نمیکنم اینطور باشه، اگر مودمتون اتوماتیک کانکت میکنه احتمالا فقط مودمتون ip valid میگیره.

از دستور tracert 4.2.2.4 داخل cmd استفاده کنید مشخص میشه بسته هاتون تا کدوم روتر میره و کجا شکست میخوره، اون موقع راحت تر میشه فهمید مشکل از کجاست

کلمات کلیدی در جستجوها:

پینگ اینترنت مخابرات

مشکل پینگ مخابرات

پینگ مخابرات

نداشتن ping

ping اینترنت مخابرات

ping مخابراتپینگ adsl مخابراتجواب pingدر adslتنظیمات ping اشکال time out در ip static مخابراتنداشتن trace modemنداشتن ip static ppingتنظیمات ping مودمنداشتن ping دربرنامهrunتنظیم پینگ مودمهای adslبالا رفتن پینگ اینترنت مخابراتتنظیمات ping adslتنظیمات مودم مخابرات تهران adslمشکل نداشتن ای پیاينترنت نداشتن مودم adslرفع مشکل آی پی نداشتن مودمپینگ نداشتن ip validنداشتن ip مودممشکل ثابت نشدن pingپینگ adsl

برچسب برای این موضوع