نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: خرید IP Static

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

خرید IP Static

سلام
    من خیلی تازه کارم لطفا کمک کنید
    من اومدم برای آموزش خودم ویندوز سرور 2008 نصب کردم حالا میخوام بتونم از هر نقطه شهر به این سرور وصل بشم باید چکار کنم
    بعد از کلی تحقیق فهمیدم باید ای پی استاتیک بخرم

این ای پی استاتیک چیه ؟ از کجا باید بخرم - قیمتش چقدره و باید در مودم چه تغییراتی بدم . مودم من Cnet ADSL Modem است
    ضمنا ای پی استاتیک چه فرقی با ای پی دینامیک داره و کدومش بهتره یعنی اگر ینترنت قطع شد یا من مودمو خاموش کردم ای پی تغییر نکنه
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی جوادی

خواننده شناسه تصویری undocumented
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی تازه کارم لطفا کمک کنید
    من اومدم برای آموزش خودم ویندوز سرور 2008 نصب کردم حالا میخوام بتونم از هر نقطه شهر به این سرور وصل بشم باید چکار کنم
    بعد از کلی تحقیق فهمیدم باید ای پی استاتیک بخرم

این ای پی استاتیک چیه ؟ از کجا باید بخرم - قیمتش چقدره و باید در مودم چه تغییراتی بدم . مودم من Cnet ADSL Modem است
    ضمنا ای پی استاتیک چه فرقی با ای پی دینامیک داره و کدومش بهتره یعنی اگر ینترنت قطع شد یا من مودمو خاموش کردم ای پی تغییر نکنه
    ممنون
    میخای از هر نقطه شهر به این سرور وصل بشی - این هم برای آموزش داری یادمیگیری؟
    فرض کن به سیستم متصل شدی بعدش میخای چیکار کنی؟
    چه برنامه ای رو میخای اجرا کنی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    میخای از هر نقطه شهر به این سرور وصل بشی - این هم برای آموزش داری یادمیگیری؟
    فرض کن به سیستم متصل شدی بعدش میخای چیکار کنی؟
    چه برنامه ای رو میخای اجرا کنی

من برنامه نویسی میکنم و باید بتونم از هر شعبه به بانک اس کیو ال سرور دسترسی داشته باشم

لطفا راهنمایی کنید

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    چیز خاصی نیست ، زنگ بزن جایی که اینترنت گرفتی بگو آقا به من یه ای پی استاتیک بدید. پولشو ازت میگیرن واست یه آی پی استاتیک ست میکنن. اگر پورت فورواردینگ و این چیزها هم بلد نیستی بهشون بگو کارت رو راه میندازن ( امیدوارم از مخابرات اینترنت نگرفته باشی )

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    چیز خاصی نیست ، زنگ بزن جایی که اینترنت گرفتی بگو آقا به من یه ای پی استاتیک بدید. پولشو ازت میگیرن واست یه آی پی استاتیک ست میکنن. اگر پورت فورواردینگ و این چیزها هم بلد نیستی بهشون بگو کارت رو راه میندازن ( امیدوارم از مخابرات اینترنت نگرفته باشی )

ممنون ولی متاسفانه مشکل من اینه که به خاطر عدم محدودیت دانلود حجمی از مخابرات گرفتم و از طرفی تو ولایت ما این مسئوله همون مودم ای دی اس ال رو هم به زور ست میکنه لطفت روش کار رو توضیح بدین مثلا فرض کنید این ای پی رو بهم دادن باید چکار کنم ؟ 2.187.3.01
    مودم من TP Link TL-SF1005D

نام حقيقي: عباس محمدجانی

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز میتونین از ddns استفاده کنید به هر حل باید پورت sql که 1433 هست رو فوروارد کنید

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    این ها کمکت میکنه. باید ای پی اون سیستمی که sql روش هست رو به مودم بدی و پورت هایی که لازم داری بهشون دسترسی داشته باشی.

How to Forward Ports on a TP-Link Router

Port Forwarding Minecraft Server on the TP-Link TD-W8960N - PortForward.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

خرید آی پی استاتیک

خرید ip static

خرید آی پی استاتیک مخابرات

خرید ip استاتیک

قیمت آی پی استاتیک

خرید Ip

فروش آی پی استاتیک

خرید ip ثابت

فروش ip staticخرید ای پی استاتیکip static خریدهزینه آی پی استاتیک مخابراتميخوام مودم adsl بخرم چي بخرمثبت ip استاتیک در ویندوز آی پی استاتیک شهرستانخرید آی پی رو بخرIpاستاتیکخرید ای پی استاتیک از مخابراتقیمت آی پی استاتیک مخابراتخرید ip استاتیک مخابرات تهرانهزینه IP استاتیک مخابراتخرید ip از مخابراتقیمت ip استاتیکهزینه ای پی استاتیک چقدرهخريد ip

برچسب برای این موضوع