نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مدیر شبکه تمام سایتهای اینترنت را به جز سایت شرکت بسته. آیا راهی برای دور زدنش هست؟

نام حقيقي: مریم ع.

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

مدیر شبکه تمام سایتهای اینترنت را به جز سایت شرکت بسته. آیا راهی برای دور زدنش هست؟

سلام،

هفته پیش مدیر شبکمون تمام سایتهای اینترنت به جز سایت شرکت را روی شبکه داخلی بست. حتی پینگ گوگل هم time out میده.

سایت شرکت هم داخلی نیست یعنی از اینترنت فراخوانی میشه.

تجهیزات خیلی پیشرفته ای هم فکر نمیکنم داشته باشن، شاید با isa اینکارو کرده... شایدم با چیز دیگه ای... میخواستم بدونم راهی داره که بتوانیم این محدودیت رو رفع کنیم؟ سپاسگزارتون میشم اگه راهی برای دسترسی به سایر سایتهای اینترنت پیش پام بزارید.

ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    اگر دسترسی شما به همه آی پی ها به جز آی پی سایت شرکت بسته شده باشه که نمیشه کاری کرد. چون عملا شما اجازه حرف زدن با هیچ سروری رو خارج از شبکه داخلی خودتون ندارید. اما بهت نرم افزار tor رو پیشنهاد میکنم. توی تنظیماتش میتونی گزینه ای رو فعال کنی که مضمونش اینه " تنظیمات فایروال من فقط اجازه دسترسی به چند پورت خاص رو میده" ( متن انگلیسی رو یادم نیست الان ) و پورت های 80 و 443 رو وارد کنی ببینی نتیجه بخش هست یا نه.
    ولی فکر نکنم در کل این کار جواب بده. چون ظاهرا دسترسی شما رو به همه آی پی ها بسته و عملا تور هم نمیتونه با سرور خودش ارتباط برقرار کنه.

Maryam_A سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مریم ع.

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    اگر دسترسی شما به همه آی پی ها به جز آی پی سایت شرکت بسته شده باشه که نمیشه کاری کرد. چون عملا شما اجازه حرف زدن با هیچ سروری رو خارج از شبکه داخلی خودتون ندارید. اما بهت نرم افزار tor رو پیشنهاد میکنم. توی تنظیماتش میتونی گزینه ای رو فعال کنی که مضمونش اینه " تنظیمات فایروال من فقط اجازه دسترسی به چند پورت خاص رو میده" ( متن انگلیسی رو یادم نیست الان ) و پورت های 80 و 443 رو وارد کنی ببینی نتیجه بخش هست یا نه.
    ولی فکر نکنم در کل این کار جواب بده. چون ظاهرا دسترسی شما رو به همه آی پی ها بسته و عملا تور هم نمیتونه با سرور خودش ارتباط برقرار کنه.
    سپاسگزارم دوست گرامی، در اولین فرصت تستش میکنم.

برام خیلی عجیبه محدود کردن سایتها برای کاربران اینترنت مثلاً در ایران رو میشه به راحتی دور زد ولی محدود کردن سایتها در یه شبکه کوچیک رو نمیشه. واقعاً بچه ها افسردگی گرفتن که به اینترنت دسترسی ندارن. یعنی هیچ راهی نیست؟؟؟

پورت 80 و 443 باز هستن چون سایت شرکت هم آدرس معمولی داره هم چند صفحه داره که آدرسشون امن (ssl) هستند و همشون بدون مشکل باز میشن. یعنی سایت شرکت به صورت همیشگی از توی مرورگر و از اینترنت فراخوانی میشه. منتها سایتهای دیگه رو که میزنیم page can not be found میده.

ویرایش توسط Maryam_A : 2013-02-16 در ساعت 01:40 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

اجازه دسترسی فقط به چند سایت isa

مشکل باز نشدن هیچ سایتی به جز سایت های داخلی

اينترنت در شبكه داخلي بسته

محدود کردن دسترسی به سایت ها در شبکه

علت باز نشدن سایتی با وجود فایروال آیزا

اجازه دسترسی یه سابت در isa

مسدود كردن تمام سايتها بجز يك سايت در tmg

برچسب برای این موضوع