نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: share کردن اسکنر در شبکه

نام حقيقي: علی

عضو عادی
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    27

share کردن اسکنر در شبکه

من یه دستگاه شارپ مدل SHARP AR 55-16 دارم که هم پرینت هم فتو و هم اسکن انجام میده . اما من نمیتونم از اسکنر استفاده کنم
    تو my computer اسکنر نشون میده وقتی روش کلیک راست میکنم تست اسکنر کلیک میکنم به من پیغام موفق آمیز بودن نسان میدهد
    ولی روی اسکنر دابل کلیک میکنم این خطا رو میده

the computer can not detect the scanner or camera. please make sure the divice is turned on and is properly connected to the computer

در ضمن قبلا که روی سیستم ویندوز پک 2 داشتم اسکنر کار میکرد ولی الان پک 3 نصب کردم دیگه کار نمیکنه
    من تو نت برای پک 3 درایور اسکنر شارپ خیلی سرچ کردم یه چند تا دانلود کردم فایده نداشت
    من تصمیم دارم این اسکنر تو شبکه share کنم از این بابت هم اطلاع ندارم چیکار کنم
    لطفا راهنمایی کنید
    مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    دوست عزیز شما بصورت پیش فرض اسکنر چون یک دیوایس ورودی هست رو نمیتوانید شیر کنید به جز اینکه از طرف شرکت سازنده نرم افزاری ارایه شده باشه که من ندیدم

شما از این نرم افزار استفاده کن :

RemoteScan

موفق باشید

Hanif و ali_72 سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

شیر کردن اسکنر

نحوه share كردن اسكنر

share کردن اسکنر

share كردن اسكنر

شر کردن اسکنرنحوه شیر کردن اسکنرشير كردن اسكنرنحوه share کردن اسکنرطریقه شیر کردن اسکنرشیر کردن اسکنر در شبکهنصب اسکنر در شبکهروش share اسکنرشرکردن اسکنرSHAREکردن اسکنرنحوه شير كردن اسكنرنحوه share اسکنرشبكه كردن اسكنرنصب اسکنر تحت شبکهشبکه کردن اسکنرشر كردن اسكنرنحوه شر کردن اسکنر share کردن اسکنر شیر کردن اسکنشیرکردن اسکنرنصب اسکنر روی شبکه

برچسب برای این موضوع