نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: هنگام ورود به درایو کامپیوتر دیگر you do not have permission to access نمایش میده

نام حقيقي: سینا

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

هنگام ورود به درایو کامپیوتر دیگر you do not have permission to access نمایش میده

دوستان سلام.
    یکی از سیستمهای شبکه‌ی من بین دوتا کامپیوتر که از طریق مودم ADSL بهش متصل شدیم، درایوهای شیر شده رو نشون میده، ولی وقتی روی درایو مورد نظرم کلیک میکنم، این پیغام رو میده.
    You do not permission to access \\Omid\E Contact your network administrator to request access
    من میخوام به درایوِ سیستمی که اسمش Omid هستش وصل بشم، ولی این پیغام رو میگیرم. ضمناً کامپیوتر امید میتونه همه‌ی درایوهای شیر شده‌ی من رو ببینه ولی من نمیتونم. از طرفی مثلاً هارد اکسترنالی که شیر شده باز میشه، ولی فقط درایوِ موردنظرم باز نمیشه. من یه کاربر آماتورم و اطلاعاتی از شبکه ندارم، ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.
    ویندوزِ هر دوتا سیستمم هم سونِ

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    264
    سپاسگزاری شده
    169
    سپاسگزاری کرده
    10
    ممکنه روی فایل دوستتون permission خاصی قرار داده باشه حتما چک کنید
    حتما سیستم دوستتون باید دارای پسورد باشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

پیغام you do not have permission to access

پیغام you do not have permision to access هنگام

درخواست پسورد هنگام کلیک روی درایو شبکه

کلیک روی درایو you dont have

پیغام خطا you do not have permission

نمایش administrator در هنگام login

پیغام permission to

you do not have permission to access

You do not have permission to access Contact your network administrator to request access.

علت باز نشدن درایوها در شبکه

permission to access در اتصال شبکه

شیرشدن روی سیستم دیگر

نمایش پیغام خطا هنگام باز کردن درایوخطا در share کردن you do not have permissin to accessخطاهای شبکه کردن کامپیوتر you do not have permission to accessباز كردن كامپيوتر permission denied در شبكه كردنپيغام permission to accessمشکل بازنشدن درایوکامپیوترخطای do not have permission accessعلت خطای permissions در زمان اتصال به شبکهمشکل در باز کردن یکی از درایوهای کامپیوترyou not have permission to access مشکل در شبکه وصل نشدن به درایو شیرشبکه آزاد کردن دسترسی درایوها you do not have permission to access contact your network administrator

برچسب برای این موضوع