نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط m_feili300
  • 1 توسط endevb
  • 1 توسط k_jch

موضوع: از کار افتادن مودم TP-Link مدل TD-8817 پس از آپگرید فریمور

نام حقيقي: hamed

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

از کار افتادن مودم TP-Link مدل TD-8817 پس از آپگرید فریمور

سلام دوستان
    بیش از 4 سال هست که با مودم TD-8817 کار می کنم. مشکلی هم با این مودم نداشته ام. امروز اتفاقی دیدم که ورژن فریمور من v 1.0.0 هست و ورژن هفت هم برای اون اومده. پس رفتم و دانلود کردم و طبق دستورالعمل، مودم رو آپگرید کردم. اما پس از ری استارت دیگه کار نکرد. یعنی دیگه به اینترنت وصل نمیشه.
    الان مشکل اینطوریه که : وقتی مودم رو روشن می کنم، چراغ LAN روشن میشه و نامرتب چشمک میزنه. اما چراغ ADSL به هیچ وجه روشن نمیشه
    البته به راحتی می تونم با ای پی 192.168.1.1 وارد کانفیگ مودم بشم و تنظیمات رو انجام بدم.
    دو تا تصویر که ممکنه کمک کنه هم در زیر آوردم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: mohammad zm

مسدود شده
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    6
    وقتی چراغ adsl روشن نمیشه یعنی سیگنالی از مخابرات دریافت نمی کنید سیم تلفن متصل به مودمو چک کنید اگر مشکل حل نشد سعی کنید فریمور قبلی رو نصب کنید

hamedaj سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_feili300 نمایش پست ها
    وقتی چراغ adsl روشن نمیشه یعنی سیگنالی از مخابرات دریافت نمی کنید سیم تلفن متصل به مودمو چک کنید اگر مشکل حل نشد سعی کنید فریمور قبلی رو نصب کنید
    سیم تلفن رو چک کردم، مشکلی نداره
    متاسفانه فریمور فبلی رو پیدا نمی کنم. یعنی فریمور نسخه 1 که توی سایت خودش هست رو نصب نمیکنه و همچین خطایی موقع آپگرید میده :
    ERROR FAIL TO UPGRADE TO.... The uploaded file was not accepted by the router
    من همه نسخه های موجود رو نصب کردم. اما فقط سه تاشون رو نصب کرد و بقیه رو خطای بالا رو میداد.
    یک مسئله دیگه: تو سایت اصلی این مودم، شکل ظاهری این مدل با برای من فرق داره. اونجا رنگ قاب مشکی ولی برای من سفید هستش! ظاهرش هم کلا متفاوت هستش

کسی می تونه بگه من باید چیکار کنم؟

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    مودم شما مشکلی نداره فقط تنظیمات اصلی VPI و VCI رو باید از آی اس پی خودتون بپرسید و ست کنید. برای مخابرات و اکثر سرویس دهنده ها VPI=0 و VCI=35 هستش ولی برای بعضیها هم فرق میکنه . با توجه به اینکه این کانفیگ رو دارید و سینک شدن شما مشکل داره احتمالا متفاوته . ضمنا پروفایلهای دیگه روهم پاک کنید و فقط همون یه پروفایل رو که با آی اس پی شما مچ هستش بذارید بمونه . نگران نباشید .مشکلتون حل میشه

مسدود شده
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedaj نمایش پست ها
    سیم تلفن رو چک کردم، مشکلی نداره
    متاسفانه فریمور فبلی رو پیدا نمی کنم. یعنی فریمور نسخه 1 که توی سایت خودش هست رو نصب نمیکنه و همچین خطایی موقع آپگرید میده :

من همه نسخه های موجود رو نصب کردم. اما فقط سه تاشون رو نصب کرد و بقیه رو خطای بالا رو میداد.
    یک مسئله دیگه: تو سایت اصلی این مودم، شکل ظاهری این مدل با برای من فرق داره. اونجا رنگ قاب مشکی ولی برای من سفید هستش! ظاهرش هم کلا متفاوت هستش

کسی می تونه بگه من باید چیکار کنم؟
    دکمه ی reset روی مودمو چند ثانیه نگه دارید تا تنظیمات مودم به تنطیمات شرکتی برگرده البته اگه میتونید چون بعدش باید از اول تنظیمش کنید

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط endevb نمایش پست ها
    مودم شما مشکلی نداره فقط تنظیمات اصلی VPI و VCI رو باید از آی اس پی خودتون بپرسید و ست کنید. برای مخابرات و اکثر سرویس دهنده ها VPI=0 و VCI=35 هستش ولی برای بعضیها هم فرق میکنه . با توجه به اینکه این کانفیگ رو دارید و سینک شدن شما مشکل داره احتمالا متفاوته . ضمنا پروفایلهای دیگه روهم پاک کنید و فقط همون یه پروفایل رو که با آی اس پی شما مچ هستش بذارید بمونه . نگران نباشید .مشکلتون حل میشه
    با
    VPI=0 و VCI=35 ست کردم ولی جواب نمیده. فردا از مخابرات می پرسم. امیدوارم مشکل از همین باشه
    چطور می تونم پروفایل های اضافه رو پاک کنم. اینا خودشون خودکار تولید شدن و من نساختم!

- - - Updated - - -

دکمه ی reset روی مودمو چند ثانیه نگه دارید تا تنظیمات مودم به تنطیمات شرکتی برگرده البته اگه میتونید چون بعدش باید از اول تنظیمش کنید
    ریست کردم ولی فایده نداشته

مسدود شده
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    6
    منم یه بار همین مشکلو با dlink داشتم مودمو بردم گارانتی عوضش کردن اگه با این کارا درست نشد مجبورید یه سر به گارانتی بزنید

- - - Updated - - -

مدل مودم چیه؟

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    منم یه بار همین مشکلو با dlink داشتم مودمو بردم گارانتی عوضش کردن اگه با این کارا درست نشد مجبورید یه سر به گارانتی بزنید
    گارانتی که نداره، برای 4 سال پیشه.
    اصلا فرصت اینکار رو ندارم. خداکنه ردیف بشه

مدل : TD-8817

ویرایش توسط hamedaj : 2013-01-12 در ساعت 11:19 PM

نام حقيقي: K_JCH

عضو عادی شناسه تصویری k_jch
    نوشته
    178
    سپاسگزاری شده
    118
    سپاسگزاری کرده
    14
    دوست عزیز قبل از آپدیت باید به این نکته توجه میکردی که از سری 8817 چندین مدل ساخته شده که با هم فرق دارن. بنده خدا خودشم میگه Firmware کدوم ورژن سخت افزاری رو میخوای؟
    ورژن مودمو تو لیبل پشت مودم زده. همین که مودم بالا میاد باید خدارو شکر کنی. از اینجا Download - Welcome to TP-LINK مدل و ورژن دقیق مودمتو بزن و فایل رو دانلود کن . امیدوارم جواب بده. اگه جواب نداد باید بفرستیش نمایندگی

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط k_jch نمایش پست ها
    دوست عزیز قبل از آپدیت باید به این نکته توجه میکردی که از سری 8817 چندین مدل ساخته شده که با هم فرق دارن. بنده خدا خودشم میگه Firmware کدوم ورژن سخت افزاری رو میخوای؟
    ورژن مودمو تو لیبل پشت مودم زده. همین که مودم بالا میاد باید خدارو شکر کنی. از اینجا Download - Welcome to TP-LINK مدل و ورژن دقیق مودمتو بزن و فایل رو دانلود کن . امیدوارم جواب بده. اگه جواب نداد باید بفرستیش نمایندگی
    ممنون از پاسخ شما
    من نمی دونستم که چند نسخه مختلف از این مدل وجود داره و درمورد V1 تا V7 هم تصور می کردم که تا کنون 7 ورژن از فریمور این سخت افزار ارائه شده
    نسخه مودم من V1.1 یعنی نسخه 1 هستش. از آدرسی که شما دادین دانلودش کردم. اما موقع آپگرید با این خطا مواجه می شم :

به نظر خودم که این نسخه هم مال مودم من نیست. شما می تونید بگین علت چیه؟

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام دوستان
    مشکل من بالاخره حل شد

برای دوستانی می گم که ممکنه بعدها با چنین مشکلی مواجه بشن :

1 - ابتدا مودم را با روش 30/30/30 ریست کنید
    2 - برنامه زیر را دانلود و از طریق محیط داس اجرا کنید (مودم باید روشن باشه و کابل LAN هم متصل)
    http://uploadingit.com/file/view/cuy...dmin_admin.zip

3- سپس می تونید نسخه اصلی فریمور خودتون رو با روش معمول بر روی مودم (روتر) بریزید

نام حقيقي: mojtaba a.s

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba24
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    23
    میشه درباره 30/30/30 توضیح بدین ؟

نام حقيقي: meysam

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0

30/30/30

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba24 نمایش پست ها
    میشه درباره 30/30/30 توضیح بدین ؟
    1. when the unit is powered on, hold down its reset button for 30 seconds
    2. while still holding down the reset button, unplug the router from power and hold for an additional 30 seconds
    3. still holding down the reset button, turn on power to the router again and hold for 30 more seconds
    این قانون 30/30/30 هست شرمنده فرصت ترجمه نداشتم

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش تنظیمات مودم TP-Link TD-8817

آموزش نصب مودم tp-link 8817

کانفیگ مودم tp-link td-8817

آموزش کانفیگ مودم tp-link 8817

اموزش نصب مودم tp-link مدل td-8817

آپدیت مودم tp-link 8817

راهنمای نصب مودم tp-link td-8817

تنظیمات مودم tp-link 8817

آموزش تنظیم مودم TP-Link TD-8817

کانفیگ مودم 8817 tp link

نحوه نصب مودم tp link 8817

آموزش کانفیگ مودم tp-link td-8817تنظیم مودم tp-link مدل td-8817کانفیگ مودم tp link 8817آپدیت مودم TP-LINKآموزش تصویری تنظیم مودم adsl tp-linkکانفیگ مودم tplink 8817کانفیگ مودم 8817 آپدیت مودم Tp linkhttp:forum.persiannetworks.comf25t56911.htmlدانلود برنامه نصب مودم TP-Link 8817کانگفیگ مودم TD-8817مشکلات مودم tp-link 8817اپدیت کردن فریمور مودم tplink8817نصب مودم tp link8817

برچسب برای این موضوع