صفحه 4 از 4 اولیناولین 1 2 3 4
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 55 از مجموع 55

موضوع: لیست IP های ایران

عضو غیر فعال
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقاي عليرضا
    من خيلي واضح توضيح دادم اما براي آخرين بار هم توضيح ميدم و پست هاي قبلي را هم كاملا مطالعه كردم

1- هر انساني براي خودش يك ايده و نظري داره و من به نظر ساير دوستان احترام ميزارم و براي من محترمه.

2- من از روي نظر كسي نظر خودم را اعلام نميكنم و كاملا مستقل عمل ميكنم.

3- وضعيت IP شركت هاي مجاز كاملا مشخصه و شركت معزز ديتا ! رنج همه IP هاي شركت هاي مجاز را داره و حتي بسياري از اين IP ها در فرم RIPE ثبت نشده اما اين دليلي براي عدم آگاه ديتا نيست.

4-من تنها اداره ارتباطات ديتاي شركت مخابرات كه در آينده نزديك تبديل به شركت ديتا خواهد شد را در اين گونه امور به رسميت ميشناسم و دوباره بيان ميكنم شما از نظر من هيچ سمتي در جمع آوري IP نداري اما به عنوان يك علاقمند همچو كلكسيونر ! ميتواني هر چه دوست داري جمع آوري كني و هر آنچه علاقه مند هستي را به نمايش بگزاري كه در پست ها نيز در اعلام IP ها چنين اظهار نظري كردي.

5- اين كه شما پشت چراغ قرمز دود ميخوري هم يك مسئله كاملا شخصيه اما من از دوچرخه استفاده ميكنم و به شما هم توصيه ميكنم از دوچرخه در تردد داخل شهر استفاده كنيد تا آلوده كننده محيط زيست نباشي.

6- چون من اينجا به صرف بالا رفتن دانش شبكه و رفع مشكلات شبكه مراجعه ميكنم و معتقدم اينجا يك محيط كاملا علمي و آموزشي است از هر گونه اظهار نظر ديگر در اين مورد خودداري ميكنم چون از نظر خودم نكته ايي را جا نزاشتم و پر واضح هست كه به جواب شما به اين نظرات خودم اعلام نظر نميكنم .

7- انشاالله در كارهاتون موفق باشيد.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    جناب آقای کاشيان،
    خواهشمندم به جمع آوری ليست IP های اعضاء اين انجمن خاتمه دهيد. اگر مايل بوديد در زمينه مسائل علمی ميتوانيد در اين انجمن حضور داشته باشيد و به پرسش و پاسخ بپردازيد.

در تکميل نوشته های آرش عزيز، معروض ميدارم که:
    بنا به نظر معاونت حقوقی امور ارتباطات شرکت مخابرات ايران هرگونه فعاليتهايی از اين دست، منوط به داشتن مجوز کتبی از آن معاونت بوده و با متخلفينی که به آن معاونت معرفی گردند به شدت برخورد قانونی خواهد شد.
    از سويی فعاليت شما با توجه به ماهيت آن که نوعی آمارگيری محسوب ميشود نياز به مجوز رسمی از وزارت اطلاعات و مرکز آمار ايران دارد.
    طبق قانون، افرادی (حقيقی و حقوقی) که به آمار گيری (در هر سطح) ميپردازند بايد صلاحيتشان به تاييد هيئت مديره مرکز آمار ايران برسد. يکی از شرايط تاييد صلاحيت در اين شورا، نظر مثبت وزارت اطلاعات به استعلامی است که از آن وزارتخانه انجام ميگيرد.

با توجه به تحقيق انجام گرفته، شرکت شما هيچيک از مراحل فوق را طی ننموده است و دارای مجوز برای اين فعاليت نميباشد.

با احترام،
    محمد حکيمی

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    بابا اي ول آقاي كاشيان. شما هم كه از همون چيز هاي بدون مجوزي هستي كه خودت هي مي گفتي از خلا قانوني قانوني سو استفاده مي كنن.
    خلاصه. كوروش جان راست ميگه تعطيل كن بابا. شايد كار شما غير قانوني نباشه ولي فكر نمي كنم قانوني هم باشه.

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    من پيشنهاد مي كنم اين بحث تموم شه!!

من كه چيزي ازش ياد نگرفتم!! شما چي؟

عضو سابق شناسه تصویری arash_kh
    نوشته
    1,344
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    جناب آقای کاشيان،
    با توجه به تحقيق انجام گرفته، شرکت شما هيچيک از مراحل فوق را طی ننموده است و دارای مجوز برای اين فعاليت نميباشد.
    عجب !!!

عضو سابق شناسه تصویری alirezak
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon10

سلام

من به ترتیب پاسخ همه دوستان رو می دهم. ضمنا باید بگم امروز که فرم رو دیدم وقتی پیغامها رو خوندم برام عجیب بود. آخه دیدم آقای آرش در دومین اظهار نظر خوشون بسیار شدیدتر از دیگران و بدون داشتن اطلاعات کافی فرمودند و سایرین هم به سرعت ظاهرا طنابی پیدا شده باشه، اون رو گرفته و پیغامهایی سرازیر کردند که خوب قبلا در بحث هایی قبلی به سوالاتشون مکتوب پاسخ داده بودم.

شما در مورد 6 فرمودید که در این فرم دیگه در این مبحث اظهار نظر نمی کنید چون به دانش شبکه شما کمک نمی کنه. ظاهرا اولش همچین فکری نمی کردید ولی بعدش به این فکر رسیدین. امیدوارم در سایر بحثها هم این چینین نباشه.
    ظاهرا اطلاعات شما کمی هم ناقصه. شرکت دیتا هم اکنون تشکیل شده و سهام آن وارد بازار بورس می شه و سهام اعظم به بخش خصوصی میره. ضمنا مجددا محض اطلاعات شما هم اکنون دیتا چیزی در حدود 20% کل IP های ایران استفاده می کنه و در اختیار داره. کلا دیتا هیچ مرامنامه ای نداره که بیاد و سایر شرکتها رو جستجو کنه یا مثلا به 24 LIR دیگه در ایران بگه که رنجشون رو بدن. اصلا نه دیتا همچین وظیفه محولی نداره و همچین تمایلی هم نداره. همین الان سر همون 20% هم که GAP داره کلی مشکل داره و چه برسی که سایر موارد رو بخواد پیگیری کنه. پس من تعجب کردم شما وظایف دقیق سازمانی رو نمی دونید ولی دیتا رو موظف می کنید که رسمیت داشته باشه . به شما پیشنهاد می کنم وظایف سازمانی ارگانها را مطالعه کنید. دیتا اگر هم چنین کاری بتونه بکنه علاقه ای به این قضیه نداره.معاونین طرح و توسعه و سایر معاونین در جلسه ای در دیماه 82 با من صحبت کردند و فکر نمی کنم اونها با کار ما آشنا نباشند.

ضمنا این رو فراموش نکنید که شما حق ندارید برای ما تعیین تکلیف یا حقق کنید. اینکه ابراز کنید ما می تونیم IP داشته باشیم یا باید کلکسیون کنیم یا نه فقط از دید من یک نظر مغرضانه و بچه گانه بود. هر روز صبح توی آینه حتما نگاه کنید که کدورتی در قلب شما نباشه. چون من هم می تونم در جایگاه خودم نظرات بچه گانه ای در مورد فعالیتهای فعلی شما بدم. بهتره کمی حددتون رو حفظ کنید و فقط در سایه همون حرفی که زدین به همون حجم اینجا نظر دهی کنید. موضوع هم از اول مورد علاقه شما نیود از اول. ولی مورد علاقه من بود. پس لازم نبود از بالا یکهو بیایید بیفتید وسط این بحث و یک سری تند و زشت صحبت کنید و بعد هم جیم کنید بگید به دانش من کمک نمی کنه و دیگه نظری ندارم. از ابتدا هم من زیاد نمی دونم کسی با زور چاقو از شما خواسته نظری اینجا بدین و بقول معروف سنگی پرت کنید و برید. من بچگی هام یادم هستش یک سری بچه ها زنگ اف اف می زدن و در می رفتن. یکبار که همسایه مچشون رو می گرفت می گفتن ما نبودیم. ما که زنگ نزدیم. امیدوارم شما هم اینجا زنگ اف اف نزده باشید.

---

آقای کوروش:
    ما به جمع آوری IP اعضای انحمن شما چه نیازی داریم ؟ من گفتم سیستم برنامه ما رو تست کنید و اگر ایرادی هستش به ما خبر بدین ؟ آیا این می شه جمع کردن IP اعضای شما؟
    ضمنا اگر پست های من رو دقیق بخونید من ذکر کردم که ما الان از نظر فنی چه مشکلی داریم و حتی از شما اسم بردم که نظر فنی بدین. ولی آقای آرش علاوه بر اینکه به عنوان مادریتور اینجا بحث فنی مورد علاقه من نادیده گرفته می شه، دیده می شه شما هم بدون توجه به اون، سعی می کنید موضوع را جوری دیگه جلوه بدین.

آقای محمد حکیمی، من بسیار مایلم شماره تلفن همون معاونت رو خیلی فوری به من بدهید تا من نتیجه مذاکره خدمت شما عرض کنم. پس 1- منتظر شماره تماس هستم . چون ظاهرا شما تونستید که صحبت کنید. 2- بازهم پست های قبلی رو نخوندین و اگر می خوندین می فهمیدین که این پروژه از طرف هیچ شرکت خصوصی اجرا نمی شه و هیچ هزینه هیچ شرکت خصوصی نمی پردازد. حالا شما شرکت ما رو استعلام کردید برای این پروژه جای تعجب داشت. چون در پست ها به دقت این قضیه قید شده و شما به بیراهه رفتین.

مرکز آمار اینترنت ایران به زودی تاسیس می شه و من در کادر مدیریت این مرکز هستم. اگیر بعدا سوالی داشتید میتونید از چارت سازمانی بپرسید تا پاسخ بدم. ضمنا مرکز آمار ایران هیچ ارتباطی با پروژه های فعلی IT نداره. به شما پیشنهاد می کنم انرژی خودتون رو در جهت مثبت مصرف کنید. چون اطلاعاتی که اینجا ارائه کردین اصلا شامل فعالیت و پروژه ما نمی شه.

ضمنا من نمی دونم اصلا کجا من قید کردم که ما آمار رسمی منتشر می کنیم در مورد اینترنت ایران. من به شما عرض کردم که ما با دیتا بانک خودمون توانایی داریم آمارهایی تولید کنیم که قبلا وجود نداشت و کسی مسوولش نبود. الان هم در صدد تاسیس مرکز آمار اینترنت ایران هستیم که در قالب رسمی گزارشهای حرفه ای منتشر کنیم. حالا شما با این قضیه مشکلی دارید ؟ من برام جالب بود که دیدم شما اینقدر از مسائل قانونی مطلع هستید و بند پ و نمی دونم کمیسیون ماده 90 و ماده 439 قوانین جاریه رو حفظ هستین. چون اطلاعاتی که از آمار دادین که شرایطش چیه من هم نمی دونستم. فکر کنم یک کتاب قانون حقوق همچین چیزی بقل کی بورد شماست چون نظرات قانونی حقوقی من از شما زیاد می بینم.

آقای آریا گهر
    شما هم از طنابی که آقای کوروش بافتن ظاهرا بالا رفتین. البته به نظر من، اظهار نظر شما بیشتر به این جهت بوده که خالی از عریضه نبوده باشه و مثلا شما هم در امتداد دوستان، یک پستی کرده باشید. خلاصه فرم هستش دیگه. بعضی وقتا می شه 500 خط تايپ کرد و یک امتیاز برای پست گرفت. بعضی وقتها هم می شه هر مبحثی 2-3 خطی نظر پروند تا امتیازات مثل جت بالا بره. من در 4 روز گذشته حجمی در اینجا تايپ کردم که شاید بعضی کاربران در 4 ماه اینجا تايپ کنن. البته منظور من کاربران متوسط به پایین هستش. آخه یکسری هم هستن که همه جا یک انگشتی خلاصه دارن. همه چا 2-3 خطی تایپ می کنن. جالب تر اینکه اگر فیلد کاریشون نباشه و حالا یک نظری هم بپرونن و من که مثلا 1 ساله فیلد کاریم بوده و مدیر پروژه هستم و 90% ISPهاي ایران رو مي شناسم رو باید بیاد بر علیهم صحبت کنه و بگه برو این دیتا بانک رو کلکسیون کن ؟؟؟ خیلی عجیبه ؟؟ والا اگر هر کس در حيطه مسوولیت و تخصص و فعالیتش نظر بده بسیار بهتره. من هیچ گاه با اینجا دروس شبکه و سایر دروس رو در مقطع کارشناسی ارشدم خوندم در مبحث مثلا Cache Express يا جاهای دیگه نمی آیم حرفهایی بزنم که باعث تعجب سایر دوستانی بشه که 4-5 ساله کارشون این هستش و باهاش کار می کنن و تجربه دارن.
    به هر حال امیدوارم سعی کنید به این چرخه یک نیروی مثبت وارد کنید اگر می خواهید به ما کمک کنید. اگر هم پيشرفت پروژه ما در چشمان شما سیاه و تاریک است، لطفا اگر لطف نمی کنید، دیگه تمسخر و آزار رسانی نکنید که بسیار زشت است و نا پسند.
    حتی شما با لحن بدی گفتین تعطیل کن و به ما حکم می کنید که از آدم با تجربه همچین کلامی در نمی آید. ضمنا شما تعیین کننده وضعیت پروژه نیستید. بهتره به رزق و روزی ISP که در زاهدان هستید رسیدگی کنید تا برای ما تعیین تکلیف کنید پروژه رو تعطیل کنیم یا نه. خود شما حتی می گید نمی دونید کار ما قانونی هستش یا نه. ولی از طرف دیگه نظر واضح و شفاف می دیدن که انگار ما غیر قانونی هستیم ؟؟ آیا مبنای فکر شما همون مواد خامی هستش که آقای کوروش در این مبحث تزريق کردن؟؟؟

اگر دوستانی در مورد قانونی بودن این پروژه شبهه دارند می تونند به من ایمیل بزنند و تلفنی حرف بزنند و دیگه سعی نکنن تعداد پست هاشون رو با ایجاد تشویش ذهنی و گمراه کردن اونها، بالا ببرن.

من هم اسمم و هم ایمیلم اینجاست.

آقای اس دی اس ال:
    شما شاید چیزی یاد نگرفتین، ولی دوستانی هستن که طریقه نظر دهی و اظهار نظر را یاد گرفتن.

مرسی

علیرضا کاشیان

امضای دیجیتال

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    آقاي كاشيان
    من هم بلدم حسابي فحاشي و توهين كنم.
    پس تا جو اينجا از اين بد تر نشده خودتون خواهشا كنار بكشيد.
    اينهمه هم از خودتون تعريف نكنيد. چون كسايي مثل من فكر مي كنن كه شما عقده خود كم بيني داريد. اينقدر كه از مداركتون حرف زديد ديگه حالم از هر چي مدرك بوده به هم خورده. جناب آقاي كاشيان شما اينطور خواستيد.
    شما هم هم مثل بقيه كيسه دوختيد تا اونو با پول مردم و بيت المال پر كنيد. اصلا قيافتون مال اين حرفها نيست كه براي من و دوستان اينجا تعيين تكليف كنيد. مي دونم جوابتون چيه مي گيد به ..... اگه براي شما آب نداره واسه من كه نون داره.
    بطور خلاصه من يكي ديگه از اين ارجيف شما خسته شدم. تو اين مدت جز اباطيل و اراجيف هيچ چيز بدرد بخوري تحويل نداديد كه الان ادعا مي كنيد كه براي فروم مثمر ثمر بوديد. پس با اجاره بزرگتر ها اگه اينجوري دوست داري باشه ما هم بلديم كه چه جوري جواب بديم. شما هم خيلي راحت مي توني به دوستانت تو حفاظت و نمي دونم كجا ها بگي كه حال ما رو يكي يكي بگيرن و ديگه با اين مزخرفات وقت ما و خودت رو نگير.

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا اينجا خانواده نشسته لطفا يكم آرومتر
    در شان اين گروه و اعضاي اين گروه نيست كه اين طوري بخواهيم صحبت كنيم.
    در ضمن اگه اينجا محلي براي كسب علم ودانش هست پس چه لزومي داره كه درباره افراد و كاري كه انجام ميدهند صحبت بشه (براي هر دو طرف گفتم).مثلا من نوعي كه ميام درباره يه مطلبي سوال مي كنم چه لزومي داره كه بدونم دوستان چه كاره هستند و چه كارهايي انجام ميدند و ....! هدف چيزه ديگه اي هست كه تو اين بحث داريم از اون دور ميشيم.
    ثانيا كجاي مملكت ما كارهاش رو حساب كتاب بوده كه حالا بياييم و ببينيم كي كارش قانونيه و كي غير قانوني
    ثالثا ما ايرانيها چرا هميشه نيمه خالي ليوان رو ميبينيم؟چرا از همه چيز بد برداشت مي كنيم؟علم آمار تا حالا ارزش خودش رو در خيلي جاها اثبات كرده و حضور اون هميشه باعث پيشرفت بشر بوده .اين ما هستيم كه بايد از اون به درستي استفاده كنيم.
    هر كسي هم كه ميخواد اين بحث رو ادامه بده خواهش مي كنم كه خارج از اين محل اين كارو انجام بده تازه آقاي كاشيان هم شماره تلفن دادن كه راحتتر باهاشون تماس بگيريد.
    اميدوارم كه اين مورد هم زودتر حل بشه.

عضو سابق شناسه تصویری alirezak
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon10

آقاي آريا گهر
    مطمئنا من با اينكه توهين كردي از تو وقيح تر نيستم. ادب داشته باش و زياد هم پر رو نشو.
    من بسياري از افراد رو ديدم كه استعدادشون ضايع مي شه و يا حتي دنبال مدرك نمي رن. وقتي يك نفر مي بينن كه مدرك داره مي گن اه اه اه .. شما كه انشا الله مشكل مدرك نداري ؟ هان ؟
    خلاصه شما يا ساير دوستان مي تونن به من زنگ بزنن؟ شايد نكنه مي ترسيد زنگ بزنيد. مي خواهيد شماره بدين من زنگ مي زنم.
    آقاي كوروش در يكي از پست ها نوشتن كه آقاي كاشيان افرادي با مشخصات ممتاز پروژه كشوري انجام مي دن. من هم گفتم از من كلي رزومه و مدرك گرفتن و كارهايي كه انجام دادم رو گفتم. يكسري آدم پيدا مي شن با افكار بچه گانه مثل شما، که اونسر قضیه رو می بینن و میان می گن مدرک به رخ می کشی؟ اصلا شما رو من می شناسم که بخوام به شما بگم کی هستم ؟
    آقای کوروش سوالاتی مطرح کردن و من همه رو پاسخ دادم. حالا هم یکسری افراد اینجا حالشون گرفته شده که مثلا می بینن شخصی مثل من در پروژه فلان که اونها دوستش ندارن کار می کنه. ؟ بسیار خوب. دوست ندارید بشنوید اصلا چه نیازی دارید روی اون پست کنید. شماها حرکتهای عجیبی می کنید. اول سوال می پرسید. بعد که جواب را می شنوید. عصبانی می شید و شروع می کنید به فحش دادن ؟ خجالت نمی کشید. خاک عالم بر سر علمایی که اینجا بشینن و به پست های شما نگاه کنن. چون هر لحظه امکان داره تمایلات قلبی شما عوض بشه و بخواهید به کسی توهین کنید و فحش بدین.
    من در 14 پست قبلی، توضیح دادم که یکساله در این پروژه کار کردم. نا ملایمتی زیاد دیدم و اتفاقا حالا خوشحالم که موفق شدم و تمومش کردم و بزودی در رسانه های عمومی هم اطلاع رسانی می کنم که همه بخونن و از کار ما مطلع بشن و خیلی افراد تشویق بشن و ببینن که در ایران همچین کارهایی هم میشه. تا باشه چشم یک سری حسود و کینه توز که اخلاقشون از بچه ها هم زشت تر هستش کور باد. این شعار رو هم به ذهن داشته باشید: هر کس منطقی تر حرف زد اون برنده است. اگر هم منطق بلد نیستید و فکر می کنید منطقی حرف می زنید حتما به پزشک روانی ها مراجعه کنید. چون اینجوری برای سایرین هم مزاحمت ایجاد نمی کنید.
    ضمنا عنوان این فرم هم این فرم خالص اطلاعاتی هستش.
    شما دوست ندارید گوش کنید. برید به بحث های دیگه. کسی دعوت نکرده که شما بیایید به جون ما بیفتید که پروژه ما خوبه یا نه. اگر کمک مثبتی می تونید بکنید بکنید. اگر نه بهتره خونتو کثیف نکنی بزاری بقیه درست بخونن.

خیلی ساده بگم سن شما کم هستش و اصلا رعایت ادب رو جلو جمع نکردی. براتون متاسفم.

من اگر با پروژه خودم کیسه برای پول کسی دوخته ام، آیندگان جواب توهین شما را می دن و من هم اصلا این توهین زشت شما رو نمی بخشم.

ضمنا من نیازی ندارم بگم دوستام حال شما رو بگیرن. چون همین جوری حرفهای قبلی من رو که خوندی حسابی حالت گرفته شده که به مرز حفقان میر سی و فحش می دی؟ فکر می کنی مدل بهتری برای حالگیری شما هستش؟ اگر هست بگین تا بتونیم در حضور جمع انجام بدیم.

باز هم برای اخلاق بچه گانه شما متاسفم .

علیرضا کاشیان

آقای عرب بیگی با اینکه من الان پیغام شما رو دیدم و با اینکه شما شاید با بعضی نظرات من مخالفید ولی کاملا منطقی و آبرو مندانه صحبت کردید و اگر هم خلاف من باشید من راحت حرف شما رو می خونم.

مشکل ما یک سری بچه مچه هستن که 4 تا کتاب شبکه و 2 تا روتر ور می رن، ظرف 2 سال می شن ادمین بعدش میان توی اینترنت چاقو کشی و عربده کشی. اگر مملکت ما بی درو پیکیر نبود اینهمه مکانهای اینترنتی غیر قانونی وجود نداشت که بعضی آقای یواشکی دیش بزنند و وقتی ببینند با یک پروژه ساده ما دیش هاشون داره لو می ره ، به مرز جنون برسن. تازه اینها که غیر قانونی هستن میان برای ما تعیین تکلیف می کنن که پروژه ما قانونی هستش یا نه. اصلا بحث این روم روی رنج های IP بوده. ولي دوستان ديدن موضوع خطرناك سعي كردن سياسي حقوقي جلوه بدن.
    من به كارم تسلت دارم و قطعا اگر نداشتم اين پروژه در دولت ايران دست من نبود. تا آخرش هم هستم و توي دهن همه كساني كه كج فكر مي كنن خواهم زد. اگر موضوع اينجا مورد علاقه شما نيست لطفا شما بريد به موضوعات تخصصي خودتون بپردازيد و به ديگران توهين نكنيد.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    اينجا يک محيط علمی است. گاها بحث های متفرقه ای بوجود مياد که بيشتر شبيه زنگ تفريح ميمونه و دوستان در مورد مطالب مورد علاقه شان با هم بحث ميکنند.
    اين دومين بار است که بحث در اين انجمن به مشاجره کشيده ميشه. اميدوارم آخرين بار هم باشه.
    ميزان علم هرکس از نحوه بيان و نگارش اون فرد بخوبی معلوم ميشه.

از تمام دوستان خواهش ميکنم به اين بحث که از اساس بی ارزش بود پايان بدهند.
    به سبک گزارشگران فوتبال، قضاوت رو به خوانندگان ميسپاريم.

ریاضت کش از بهر نام و غرور که طبل تهی را رود بانگ دور

با احترام،
    محمد حکيمی

صفحه 4 از 4 اولیناولین 1 2 3 4

کلمات کلیدی در جستجوها:

آی پی شهرهای ایران

ipشهرهای ایران

ip شهر های ایران

ip شهرهای ایران

رنج آی پی های ایران

لیست آی پی های ایران

لیست ip شهرهای ایران

آی پی های ایران

رنج آی پی ایران

آی پی تهران

آی پی شهرهای مختلف ایران

http://forum.persiannetworks.com/f25/t5687-3.html

ای پی شهرهای مختلف

ip شهرهای مختلف

لیست آی پی شهرهای ایران

ای پی شهر های ایرانIP شهرهاip شهر های مختلف ای پی های ایرانلیست IP ایرانip شهرهای مختلف ایرانای پی شهر هاIPشهرهالیست IP های ایرانلیست آی پی ایران

برچسب برای این موضوع