صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 55

موضوع: لیست IP های ایران

عضو سابق شناسه تصویری alirezak
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوستان
    يكي از دوستان به من لينك داد كه بيام و اين فرم را ببينم. كه من بعدش عضو شدم.
    راستش مبحثي را ديدم كه الان نزديك به يكسال يكي از فيلدهاي كاري من شده است.
    ما الان پروژه IP ايران را داريم 7 ماهه انجام مي ديم و حدود 90% دارندگان IP در ايران رو شناسايي كرديم. اين چيزي كه در اين فرم آورده شده چيزي در حدود 20% واقعيت هم نيست و كاملا يك ليست ناقص هستش. اولا ما الان هر ماه كدود 40 تا 50 هزار IP گردش داريم. اينه كه در پروژه ما براي بروزرساني تلاشهاي زيادي مي شه. ما حدود با 1600 مركز دارنده IP در ايران تماس داريم و حتي در سمينار هاي Ripe در خارج از ايران شركت مي كنيم. هم اكنون هم طرف قرارداد پروژه ما بخش دولتي مي باشد و ما مقالاتي هم در روزنامه هاي ايران منتشر كرديم.
    براي تست ديتا بيس ما مي تونيد عكس زير رو ببينيد. ضمنا من خوشحال مي شم از طريق ايميل نظرات و سوالات رو به من ارسال كنيد چون ما به ايده ها و خلاقيت هاي شما نياز داريم.
    عكس زير با برنامه نويسي وب سرويس روي سرور ما و با كمك بانك اطلاعاتي يكساله ما ارائه مي شه. اگر اطلاعات شما را دقيق نگفته حتما IP خودتون را براي ما ارسال كنيد كه ببينيم جه ايرادي هستش. 95% تست ها صحيح هستش الان و قبلا براي 1000 نفر چك كرديم.
    مرسي

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا اين شهر رو اشتباه ميگه من تو اصفهان هستم ولي ميگه مال تهراني؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقای کاشيان،
    اول که سلام، دوم که خوش اومدين به جمع ما
    در مورد چند مطلب ميخواستم لطفا توضيح بدين.
    هدف از اين کار چيه؟ چه کسی اين پروژه رو تعريف کرده؟ اين پروژه توسط چه کسی يا کسانی رهبری ميشه و توسط چه کسی يا کسانی (کدام شرکت) اجرا ميشه؟
    در مورد ملی بودن اين پروژه هم ميخواستم لطف کنين بيشتر توضيح بدين.

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon10

سلام آقاي كوروش و ممنون از خوش آمد گويي
    اول به آقاي آرابيگي پاسخ بدم كه من براشون ايميل زدم كه مشخصات ISP در اصفهان را براي ما بفرستن تا چك كنيم.
    بعد مي رسيم به سوال آقاي كوروش.
    آقاي كوروش پرسيدين هدف چيه؟ هدف داشتن يك بانك اطلاعاتي از سرويس دهندگان اينترنت و نقاط تماس در ايران است با دقت 90% به بالا و بس. پس اين بانك اطلاعاتي 100% دقيق نيست و حتما دلايل 100% دقيق نبودن را مي دونيد. يك مورد هم عرض كنم كه منابع ما يكيش RIPE است و از ساير منابع دولتي و خصوصي و حتي بخش عمده تحقيقات استفاده شده. اگر كسي فقط به Ripe تكيه كنه , به جرات مي گم كه دقت 75% شايد بالاترين چيزي باشه كه بتونه دست پيدا كنه. اينكه ديتابيس به چه درد مي خوره جند مورد رو نمونه مي گم: جلوگيري از دسترسي كاربران مناطق خاص به منابع اطلاعاتي ويژه در لايه سطحي , تشخيص و رديابي جغرافيايي مجرمين اينترنتي كه از طريق همين ديتا بيس تا كنون 2 پرونده با موفقيت جلو رفت و مجرمين با همكاري ISP ها دستگير شدن. ضمنا سيستم آمارگير حرفه اي كه مي تونيم ما الان ISP هاي شلوغ ايران رو نام ببريم و همچنين مي تونيم به شما تا 90% دقت بگيم كه بازديد كننده سايت از كجا مي آن. من 4 نمونه كاربرد رو گفتم ولي ما حدود 14 هدف رو دنبال مي كنيم كه بحث او زياده.
    تعريف پروژه بر حسب نيازي بود كه در پيگيري پرونده هاي جرايم رايانه بوده. من حدود 1 سال با بخش جرايم خاص كامپيوتري و دبير اين كميته همكاري داشتم. فكر نمي كنم حتما يك ارگان دولتي بايد صاحب ايده باشه ؟ درسته؟
    فعلا در تيم تحقيقاتي ما 5 نفر فعال هستن و مديريت پروژه از شهريور 82 به عهده من هستش. شركت ما اسمش در امضا زير اين پيغام اومده ولي ما شركتمون پشتيبان پروژه از جهات اطلاع رساني است و عمدتا هزينه ها از اونجا پرداخت نميشه. اين پروژه در سال 82 زير مجموعه طرحهاي تكفا بوده است.
    علت ملي بودن اين پروژه , نامگذاري ابتدايي اين پروژه در تابستان 82 و بعدا تخصيص انحصار مطالب مندرج و گزارشات حرفه اي به طرف قرار داد دولت بوده است. هم اكنون در سطح ايران كار مشابهي نيست و اطلاعات و منابع اطلاعاتي اين پروژه قابل استفاده در سطح كشور و ارگانهاي دولتي است. به همين دليل اسم اون از يكسال پيش چنين تعيين شده و ما هم از اون حمايت كرديم از تكرار كاري در ساير ارگانها جلوگيري بشه. فكر مي كنيم چه پروژه هايي ملي هستن ؟ پروژه هايي كه منافع اونها تنها براي منافع ملي است و يا پروژه هايي كه منافع اونها مربوط به شركت خصوصي خاصي است؟ فعلا هيچ منافع مستقيمي براي هيچ شخص خاص و يا شركت خصوصي بدنبال نداشته.
    اميد وارم توضيحات كامل بوده باشد.

عليرضا كاشيان

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon1

سلام دوستان
    در پيغام قبلي يادم رفت 2 تا مطلب رو لينك بدم.
    يكي مقاله مربوط به شركت ما در همايش RIPE در دبي كه اينجا هستش
    RIPE Report by Alireza Kashian - Click to Read in ITIRAN
    يكي هم مقاله من در روزنامه دنياي اقتصاد در حدود 4 ماه پيش در مورد سرويسهاي فضا در ايران:
    Iran Hosting Service - By Alireza Kashian - Read in ITIRAN now!

ممنون و منتظر نظرات شما هستم.
    عليرضا كاشيان

راستي اين هم سايت مجله ما هستش. لطفا ببينيد:
    Arpanet Magazine - First Intenet Magazine in IRAN - Click to visit!

امضاي ديجيتالي

عضو غیر فعال
    نوشته
    249
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اول از همه بگم: پروژه شما کار بزرگ و قابل تقدیر هست. امیدوارم در این راه موفق باشید.

اما نظر شخصی من اینه که این نوع پروژه ها حریم شخصی افراد رو مورد هدف قرار میده. در نگاه اول پروژه کاملا در اختیار منافع ملی و کشف جرایم اینترنتی هست اما اون طرف قضیه - که روی جای بحث زیاد میشه کرد - سوء استفاده از این پروژه هست! یعنی کنترل کاربران اعم از خاطی و غیرخاطی. که متاسفانه پس از 11 سپتامبر همه به هر بهانه ای و به هر شکلی شده به بهانه مبارزه با جرم میخوان به حریم شخصی افراد نفوذ کنند.

در ادامه باید بگم کاربرانی که از سرویسهای اینترنت پرسرعت ماهواره ای استفاده می کنند توسط این پروژه - در ایران - قابل رهگیری نیستند. یعنی کسی که بخواد جرمی انجام بده حتما میدونه از چه راهی اون کارو انجام بده تا ردی باقی نمونه. (ناگفته نماند که در ایران FBI وجود نداره )

الان IP من ، از دو مسیر عبور کرده و اصلا اون چیزی نیست که اینجا نوشته شده. محل سکونت هم خالی است.

موفق باشید.

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon10

سلام آقاي اكسپلورر
    من مطلب شما رو خوندم.
    راستش بايد بگم اين پروژه فعلا در بحث اوليه كاربرد مسائل آماري رو داره و نه كابرد هاي محدوديتي. در حقيقت ارگانها بعيد مي دونم كه از اون براي فيلتر سازي استفاده كنند.
    من اينجا يك نكته را قيد مي كنم كه اون شبه ماهواره هاي اينترنتي از بين بره. ما در شروع پروژه حدود مهرمها 1382 يك صفحه جديد طراحي كرديم. اين صفحه در آدرس زير هستش. لطفا اونو ببينيد و بعد ادامه مطلب منو بخونيد:
    Our Test Page for IP Project - You can Help us now. Just Visit IP Project Test Page now!
    همانطور كه در لينك بالا مي بينيد, بر اساس ديتابيس ما شما رديابي مي شيد ولي افرادي كه از نقاط تماس ماهواره وصل مي شن, شهر يا كشورشون درست در ديتا بيس ما مشخص نشده. بخصوص سرويس دهندگان ماهواره اي معمولا هر مدت يكبار رنج IP تغيير مي دن. در نتيجه كار سخت مي شه مثل مورد شما كه گفتين. ولي ما از طريق همين فرم بالا از كاربران اون ISP خواستيم كه رنج خودشون را بدن. و اونها هم اسم و شهر را مي دن. و ما بعدش پيگيري كرديم و ISP را پيدا كرديم. حتي ما تا كنون 24 نقطه تماس غير قانوني را سال گذشته پيدا كرديم چون ديش هاي ارسال مجوز مي خوان و الان خيلي ها از آب گل آلود ماهي مي گيرن. ما طرفدار خفقان و يا محدوديت نيستيم. ما فقط پروژه را انجام مي ديم. ولي شده كه ديديم بعضي نقاط تماس, از خلا قانوني استفاده كردن.
    فرم بالا تا كنون توسط 500 نفر پر شده و گفتم كه 24 نقطه تماس ماهواره پيدا كرديم. يكيش مثلا در زاهدان بود كه بعدا خودشون به اين نتيجه رسيدن كه اطلاعات رو دقيق بدن.
    در مورد حريم شخصي بگم كه اطلاعات IP جزو اطلاعات حريم شخصي نيست و اطلاعات عمومي است. بر عكس به نظر من خيلى از شركتهاي ارائه دهنده IP در ايران زرنگي كردن و IP رو به اسم ايران نگرفتن. يا ركوردهاي RIPE رو بروز رساني نكردن. حالا يا عمدا يا سهوا.
    به هر حال اصلا تناقضي با حريم شخصي نداره و حتي در جايي اگر يك روز يك نفر شما را هك كنه و تصاوير خانوادگي شما را روي وب منتشر كنه و شما بصورت جنون آميز عصباني بشيد و بياييد به ما شكايت كنيد و ما بگيم هكر در ايران نيستش چون IPمال ايران نيست. شما در وهله اول به ريش ما مي خندين كه سيستم رديابي ما چقدر ضعيفه و ضمنا باز هم ناراحت مي شيد كه چرا مملكت ما عقب هستش. اگر آمريكا بود FBI هم بود ولي الان كه ما يك بانك اطلاعاتي جمع كرديم كه در موارد لزوم براي آمار گيري و رديابي مجرمين استفاده كنيم. نبايد مورد انتقاد قرار بگيريم كه داريم به حريم افراد وارد مي شيم. در اين صورت هيچ وقت از حقوق صاحبان حق هم نمي تونيم دفاع كنيم.
    الان با توضيحاتي كه دادم روش رديابي ماهواره ها رو در سيستم ما ديديد.
    من از بقيه سوالات هم استقبال مي كنم و سعي كردم همه را توضيحات كامل بدم و براش وقت بزارم.
    مرسي

عليرضا كاشيان

امضاي ديجيتال

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    جالبه اين IP ذكر شده دقيقا IP دستگاه من هست!!

80.84.133.31

من الان پشت همين سيستم هستم..

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    آقای کاشيان،
    از نوشته های شما اينگونه متوجه شدم که شما متوجه اين نياز در مراکز دولتی شده ايد و اقدام به انجام اين کار نموده ايد تا در فرصتی به مراکز دولتی ارائه کنيد.
    به شما خرده ميگيرم که چرا نام کاری را که توسط يک شرکت صددرصد تجاری انجام ميشود و اهداف آن نيز صددرصد مادی است، "ملی" نهاده ايد.
    گرچه حق داريد. شايد اگر هر کس ديگری هم جای شما بود همين کار را ميکرد

موفق باشيد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    249
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    می دونین. من هرچی تلاش می کنم نمی تونم خودمو قانع کنم که هدف اصلی این پروژه چی هست. یعنی شفاف نیست و آدم همش فکرش میره پیش موضوعات دیگه.

اما در هرحال توضیحاتی که شما برای من بیان کردید کاملا منطقی بود، و در این چارچوب واقعا مفید هست.

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    جناب آقاي كاشيان. من از مباحثي كه شما باز كرديد بسيار لذت بردم ولي اين خرده را از من پذيرا باشيد كه شما دقيقا همراه با برنامه هاي محدود كننده اينترنت قدم برمي داريد كه به طبع شما را نقطه مقابل طرح ملي قرار ميده و اصولا طرح هاي محدود كننده چيزي جز يك حركت ضد ملي و در راستاي اهداف تجاري شركت شما در اين زمينه است.
    دليل محدود كننده بودن طرح شما.
    همانطور كه در لينك بالا مي بينيد, بر اساس ديتابيس ما شما رديابي مي شيد ولي افرادي كه از نقاط تماس ماهواره وصل مي شن, شهر يا كشورشون درست در ديتا بيس ما مشخص نشده. بخصوص سرويس دهندگان ماهواره اي معمولا هر مدت يكبار رنج IP تغيير مي دن. در نتيجه كار سخت مي شه مثل مورد شما كه گفتين. ولي ما از طريق همين فرم بالا از كاربران اون ISP خواستيم كه رنج خودشون را بدن. و اونها هم اسم و شهر را مي دن. و ما بعدش پيگيري كرديم و ISP را پيدا كرديم. حتي ما تا كنون 24 نقطه تماس غير قانوني را سال گذشته پيدا كرديم چون ديش هاي ارسال مجوز مي خوان و الان خيلي ها از آب گل آلود ماهي مي گيرن. ما طرفدار خفقان و يا محدوديت نيستيم. ما فقط پروژه را انجام مي ديم. ولي شده كه ديديم بعضي نقاط تماس, از خلا قانوني استفاده كردن.
    دقيقا او چيزي كه من برداشت كردم اينه. همكاري با بعضي مراكز خاص محدود كننده آزادي بيان و ايجاد بستر براي برخورد غير قانوني با مراكز تامين كننده اينترنت .
    نكته جالب توجه اين است كه شما عليرغم اينكه قبول داريد كه دسترسي به مطالب و محتواي اينترنت بايد آزاد باشد ولي كماكان مطالبي از ميان صحبت هاي شما بيرون مي آيد كه باعث ايجاد شبهه در نظريات شماست . صحبت هايي كه بوي يك نگرش دولتي!!!!! را به مشام مي رساند. به عندان مثال ( نقطه تماس غير قانوني - يكي از كشفيات شوراي عالي اطلاع رساني كه پس از چله نشيني هاي بسيار و غور در آفاق و انفس بهش دست پيدا كردن- خلا قانوني - دقيقا كلمات خارج شده از دهان مسئولين شركت مخابرات استان سيستان و بلوچستان بعد از ضايع شدن در دادگستري زاهدان به علت در دست نداشتن مدرك و قانون مستدل براي اثبات جرم )
    خلاصه فكر نكنيد كه نقطه دسترسي غير قانوني!!!! مورد نظر شما به ما تعلق داشته بلكه بر عكس مربوط به رقيب ما بوده كه به بنا به دلايلي هم رابطه خوبي با هم ديگه نداريم .
    خلاصه كلام من با اين طرح شما يا هر طرح مشابه به شدت مخالفم و بعيد مي دونم ديگران هم نظر مثبتي نسبت به اين گونه طرح ها داشته باشن.
    در مورد جرايم خاص به قول همون دوست خوبمون FBI هنوز شعبه تو ايران باز نكرده.

ویرایش توسط aryagohar : 2004-04-10 در ساعت 03:35 PM

نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon10

سلام به دوستان.
    آقاي كوروش شما به نظرم 2-3 خطي در همه جا مي زنيد. من اول تمايل داشتم ايميل بزنم به شما ولي پاسخ دادين در همين فرم صحبت كنيم. حالا هم در همين فرم چند سوال پرسيده شد و من بيش از 2 خط پاسخ دادم و همه چيز رو شفاف گفتم و شايد 20 خط حرف زدم در هر پاسخ.
    موضوع ابتدايي اينكه موضوع فرم در مورد اين شروع شده كه ليست IP هاي ايران ارائه شده بود و چندين نفر نظرات متفاوتي داده بودن. من جذب شدم كه در پايخ روند 1 ساله پروژه رو در اينجا توضيح بدم كه افراد فني شايد سوالات فني اگر دارن از من بپرسن. مثل آقاي اربابيگي كه كمك كرد و ما رنج ايشون را تصيح كرديم. ولي بعدش ديدم آقاي كوروش كه ظاهرا مادريتور هستن. سوالات حقوقي پرسيدن كه كي پروژه اجرا مي كنه و كي چه هدفي داره. يعني مبحث فرم به سمت اين حركت كرد كه چرا اين ديتا بيس را داريد جمع مي كنيد و از پيغام بعدي ديدم كه نوشتيد اسمش را نذاريد ملي چون اهداف تجاري داره.
    بعد از اون دوستمون آقاي آريا گهر اومدن و همين مطلب را بازتر كردن و گفتن كه ما هدفهاي محدوديت سازي و همچنين تجاري داريم و پروزه ضد ملي هستش. من وقتي اين مسائل رو شنيدم ياد يكسال پيش و شروع پروژه افتادم و حتي مسائل و درگيريها و جنجالهايي بسيار مسخره كه اين پروژه آغاز كرد. من قبلا سردبير يك نشريه اينترنتي بودم و اكنون كه در يك شركت خارج از ايران فعاليت مي كنم ولي الان ايران هستم. مطمئنا عنصر وجودي من همراه با پشتكار و دريافت بدون تعصبت گفته هاي ديگران است. من از اينكه آقايوني هم اينجا پيدا بشن و نظرات شديدي در مورد پروژه اينجا بدن . ناراحت نمي شم چون ذات اين پروژه اساسا بدليل اطلاعاتي بودن اين چنين است. حتي جو سياسي مملكت ما هم جوري است كه به اين مسائل دامن مي زنه. من خيلي وقت ها به دوستان همكارم گفتم كه اگر من توان ادامه اين پروژه را با رايزني ها. مخالفتها و ساير مسائل حاشيه اي كه چند سري در مطبوعات ايران اومده رو نداشتم. سرپرستي اون رو به عهده نمي گرفتم. پس با اعلام اين مطلب فكر كنم شفاف هستش كه اگر حتي كسي در اين فرم بياد بگه پروژه شما آشغاله و 100 تا چيز ديگه, من توان شنيدن دارم و اينجا مي شينم براي شما توضيحات كامل مي دم. فقط اميد وارم در ادامه صحبتها كسي مباحث رو سياسي جلوه نده يا سعي نكنه به ديگران و ارزشهاي اونها توهين كنه.
    در مورد پروژه ضد ملي. شما نظرتون به من فرق داره و قطعا بايد 1- 2- 3 دليل بياريد كه به منافع كلي ايران صدمه مي زنيم ما و در بعد ملي براي حكومت و كشور ايران داشتن اين بانك اطلاعاتي خطرناك است.
    اگر شما مي خواهيد بگوييد كه ديتابيس براي دولت تهيه مي شه و دولت با استفاده از او خيلي ها را اذيت مي كنه در نتيجه ضد ملي است. بايد بگم به هسته و تعريف كلي پروژه ما ارتباطي نداره. مثل اين ميمونه كه يك شركت دولتي يك پروزه اجرا كنه و بعدا يك سازمان امنيتي و اطلاعاتي از حاصل اون پروژه بتونه اقداماتي انجام بده كه خوشايند بعضي شركتها و اشخاص حقيقي نيست. آيا چون امكان داره مثلا اون ارگان دولتي روزي به اطلاعات ما دست پيدا كنه و بعدا مثلا ديگران رو اذيت كنه, ما نبايد پروژه رو انجام بديم ؟
    محض اطلاع آقاي كوروش كه بدون دقت نوشتن كه اهداف تجاري دنبال مي شه, بايد بگم كه الان اين بانك اطلاعاتي به طرف قرارداد دولتي ما انحصار داره و هيچ شركتي حتي نمي تونه 10 ميليون تومان هم نسخه اي از اون رو از ما بگيره شما ما اصلا چنين حقي نداريم. حالا من نمي دونم چجوري شما گفتين كه پروژه تجاري هستش در شرايطي كه هيج شركتي حق خريد و فروش اين اطلاعات را نداره. اين اطلاعات عمومي است ولي 1 سال زحمت جمع آوري توسط چندين نفر بوده و حالا هم منحصر به طرف قرارداد است.
    اگر شما در زير اين متن امضا’ ديجيتال مى بينيد كه مثلا اسم شركت ايران سرورز اومده بايد بگم ما به عنوان مجري پروژه و دارنده بانك اطلاعاتي در قرارداد وظيفه طراحي 6 پروژه وبي رو داشتيم. يكي از اين پروژه هاي زير مجموعه پروژه امضاي ديجيتال گرافيكي هستش. اين امضا خواص امنيتي و اطلاعاتي ويژه اي داره كه من اينجا موضوع اون را باز نكردم چون بعدا به عنوان يك سرويس به مراكز دولتي و خصوصي ارائه مي شه. اينجا فقط يك نمونه تست از امضا بصورت ساده را مي بينيد. اين امضا يك فايل گرافيكي است ولي اطلاعات بيننده اين امضا براي شخص دارنده به فرمت خاصي تركيب و ارسال مي شه. اين امضا قدرت پيگيري نامه هاي سلسه وار و حتي سيستم Email Verification رو داره . 14 خاصيت داره كه بعدا مي تونيم در موردش حرف بزنيم.
    پس مي بينيد كه اطلاعات غير تجاري است و ما هم اهداف تجاري دنبال نمي كنيم و از هيچ كدوم اونها هم در آمدي نداريم. بلكه پروژه هاي اطلاعاتي انجام مي شن و ما مجري هستيم و بس.

از همين جا هم به دوستاني كه علاقه دارن در اين زمينه كار كنن, بايد بگم كه براي پروژه توليد آمار حرفه اي, ما 2 نفر رو دعوت به همكاري مي كنيم و مي تونن پاره وقت با ما كار كنند.
    اميد وارم شما مبحث را سياسي نكنيد. ما اصلا قصد اينكه كنترل و محدوديت بسازيم را نداريم.

ضمنا اگر كسي اينجا قانع نشده مي تونه ايميل بزنه يا تماس تلفني بگيره با من تا بتونيم باز صحبت كنيم. شايد شما بتونيد در جاهايي منو قانع كنيد. چه ايرادي داره؟
    به هر حال تلفن و عكس و ايميل و نام و نام خانوادگي من واقعي هستش و اگر خيلي خيلي ما اطلاعاتي بوديم اينقدر من بي مهابا صحبت نمي كردم. ضمنا اگر قرار باشه ديگران بيان صحبت كنند بايد منطقي حرف بزنند و ضمنا اينو فراموش نكنند كه هيچ ضرورتي نداشت من اطلاعات اين پروژه رو مطرح كنم و حالا هم داس و چاقو برنداريد كه من هم از بحث منطقي در اين فرم نا اميد و دلسرد بشم. بيشتر فك فني را بگيريد تا فك حقوقي.
    كنفرانس حقوق قن آوري اطلاعات در خرداد ماه برگزار مي شه و من دوستان را اونجا ملاقات خواهم كرد در ايران.

مرسي

عليرضا كاشيان

امضا ديجيتالي

عضو غیر فعال
    نوشته
    249
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    البته فکر می کنم شرکت های ارائه دهنده اینترنت اونقدر دل پر از -------- دارند که اصولا از مطرح شدن این گونه مسائل و بحث ها خسته شدند. اینو از اون جهت میگم که رابطه مستقیم با فعالیت اونها و به طبع کاربران داره. یک ISP تمام فکر و هدفش بالابردن سطح کیفی خطوط و سرعت و جلب رضایت مشتری است، و در نهایت سود مالی قابل قبول.

طرح این گونه موضوعات دامن میزنه به مشکلات ISP ها... چون نگاه کاربر به سرویس دهنده تغییر میکنه (و این طبیعی است) و خب چون من حس میکنم اغلب کسانی که در این بحث شرکت کردند - احتمالا - میونه خوبی با مخابرات ندارند و اغلب سرویس ماهواره دارند - کیفیت پایین و هزینه بالای خطوط مخابرات گنج قارون میخواد! - برای همین دید منفی به این قضایا دارند و سعی می کنند از این مسائل حتی المقدور دور باشند.

اینجا هم کسی قصد سیاسی کردن موضوع رو نداره و نداشت. یک سری اختلافات در نحوه استفاده از اطلاعات وجود داره که میشه بازم روش بحث کرد...

به هرحال شما در راه پیشرفت IT کشور خدمت می کنید که این ارزش بالایی داره. موفق باشید!

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    جناب كاشيان من هيچ موقع نخواستم و نمي خوام اقدامات و تلاش هاي كساني رو كه براي چيزي زحمت مي كشن حتي اينكه از نظر من مردود هم باشه مسخره كنم. اگه بي ادبي از طرف من بوده معذرت مي خوام .
    ولي دوست خوبم. هضم كلمه نقاط تماس غير قانوني كه شما به كار برديد واقعا برام سخت بود . بحث حقوقي هم نداريم. ولي خواهشن ديگه از اين جور كلمات شبهه آور به كار نبريد. الحمدلله Ip هاي من رو Log كرديد تو زاهدان زندگي مي كنم. Subnet 255.255.255.224 هست. حد اقل 5 عدد ديگه از همين رنج ها تو زاهدان دارم كه خودم براشون نصب كردم. ولي اين و بگم تمام اين IP ها به نام ايران ثبت شده و فكر نكنم نيازي به ثبت دوباره شون باشه .
    موفق باشيد. اميدوارم حداقل از اين آمارهاتون استفاده نابجا نشه.

يه نصيحت دوستانه
    خواهشن از اين حرف هاي مشكوك نزن
    و ما بعدش پيگيري كرديم و ISP را پيدا كرديم. حتي ما تا كنون 24 نقطه تماس غير قانوني را سال گذشته پيدا كرديم چون ديش هاي ارسال مجوز مي خوان و الان خيلي ها از آب گل آلود ماهي مي گيرن............... ولي شده كه ديديم بعضي نقاط تماس, از خلا قانوني استفاده كردن.
    اينجوري بيشتر دوست مي مونيم

نام حقيقي: امير عرب بيگي

عضو عادی شناسه تصویری a_arabbeigi
    نوشته
    663
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    8
    همه سلام
    دو مورد رو ميخواستم راجع به اين پروژه بگم (البته از نقطه نظر فني)
    در ضمن به اطلاع آقاي کاشيان برسونم که اسم من امير عرب بيگي هست و مخلص همه دوستان نه آرابيگي!

1- اينكه هنوز محل اقامت من رو تهران ميزنه با وجود اينکه آقاي کاشيان ميگن که رکورد ما به طور کامل به روز شده
    2- من در يک شبکه لن محلي که با ست کردن پروکسي به اينترنت وصل ميشن چک کردم ديدم که به جاي IP اينترنت , IP لن سيستم رو نشون ميده.ميخواستم بدونم كه ميشه اي مورد رو هم برطرف كرد كه IP خود اينترنت اكسپلورر را نشون بده؟

با تشكر امير

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

آی پی شهرهای ایران

ipشهرهای ایران

ip شهر های ایران

ip شهرهای ایران

رنج آی پی های ایران

لیست آی پی های ایران

لیست ip شهرهای ایران

آی پی های ایران

رنج آی پی ایران

آی پی تهران

آی پی شهرهای مختلف ایران

http://forum.persiannetworks.com/f25/t5687-3.html

ای پی شهرهای مختلف

ip شهرهای مختلف

لیست آی پی شهرهای ایران

ای پی شهر های ایرانIP شهرهاip شهر های مختلف ای پی های ایرانلیست IP ایرانip شهرهای مختلف ایرانای پی شهر هاIPشهرهالیست IP های ایرانلیست آی پی ایران

برچسب برای این موضوع