نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: اتصال به کامپیوتر محل کار از طرق ریموت دسکتاپ ویندوز

نام حقيقي: محمد رضا

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    45

اتصال به کامپیوتر محل کار از طرق ریموت دسکتاپ ویندوز

من برا اتصال به کامپیوتر محل کار دارم از برنامه معروف و محبوب TeamViewer استفاده میکنم اما یه مدت هست که اینترنت ها کلا دغون شده این برنامه هم گاهی اوقات به مشکل میخوره
    حالا با توجه به اینکه توی همین مدت تست میکردم سایتای داخلی خیلی راحت و روان باز میشن و سرعت خوبی دارن(که سرورشون داخل ایران هست) میخوام از خود Remote Desktop Connection ویندوز استفاده کنیم ببینم سرعتش برا موقعی که برنامه TeamViewer کند هست چطوری هست
    برنامه TeamViewer موقع اتصل به یه سرور خارجی وصل میشه برا همین بعضی مواقع کند میشه (که اینترنت سرعتش داغون میشه) ولی برنامه Remote Desktop Connection مستقیم به کامپیوتر دیگه وصل میشه و حکم همون سرور های داخلی رو پیدا میکنه برا همین فکر میکنم سرعت بهتری بده (الان این چیزی که من برا Remote Desktop Connection گفتم دست هست یا نه؟ یعنی حکم سرور داخلی رو داره دیگه درسته؟)
    با توجه به اینکه ای پی استاتیک ندارم اینجور که خوندم بعد از تنظیمات لازم در کامپیوتری که میخوام بهش ریموت بزنم یعنی فعال کردن ریموت شدن و اضافه کردن یوزی که بهش میخوام ریموت بزنم باید تنظیمات Port Forwarding رو روی مودم انجام بدم
    الان من این تنظیمات Port Forwarding رو بلد نیستم میخوام روی دو نوع مدم ست کنم یکی لینکسیس 120 و یکی هم تی پی لینک 8811 (دومی رو نمیدونم میشه این کار رو کرد یا نه اگه میشه اون رو هم توضیح بدید)
    در این رابطه چند تا سوال هم دارم:
    اون پورتی که میدیم چند باید باشه و ایا همیشه یه عدد ثابت هست؟ بعد فایروال بهش گیر میده؟ یعنی قبلا مثلا توی برنامه فایروال مثلا کومودو باید بهش اجازه بدیم تا وصل بشه؟
    این ای پی رو ظاهرا باید توی مودم سیو کرد خو موقتی ای پی عوض شد(با توجه به اینکه دینامیک هست) باید چیکار کرد؟ دوباره باید تنظیمات رو به روز کرد؟ نمیشه کاری کرد ای پی رو خود مودم چک کنه و ابدیت نگه داره؟ اخه اگه اینجوری هر دفعه بخواهیم ای پی بدیم که کار به مشکل بر میخوره مثلا یه لحظه مودم قطع و وصل بشه دیگه فایده نداره(مثلا برنامه وجود داره خودش ای پی رو چک کنه اگه عوض شده بود اون ای پی توی مودم رو هم عوض کنه؟)
    قبلا یادمه یه جا خوندم روش های مختلفی برا بدیت اوردن ای پی استاتیک یه کامپیوتر بودم مثلا یه روشش اگه اشتباه نکنم این بود که یه برنامه نصب میشد رو ویندوز هر بار ای پی رو چک میکرد و اگه عوض شده بودن اون رو به ایمیلی که تنظیم کرده بودی میفرستاد ولی اون سایت رو الان هر چی میگردم پیدا نمیکنم کسی در این رابطه برنام ای مشناسه و ایا روش های دیگه ای هم وجود داره؟
    Port Forwarding رو باید در مودم کامپیوتری که میخواهیم بهش وصل بشیم باید تنظیم کرد دیگه درسته؟
    اگه الان کامپیوتر بر فرض یوزر a لاگی باشه و ما هم به این کامپیوتر از طریق این همین یوزر ریموت بزنیم مشکلی پیش میاد؟ مثلا لاگ اف و بعدش لاگی میشه یا نه همینجوری لاگین میمونه؟(اخه یه جا خوندم ریموت دسکتاپ وقتی وصل میشه به کامپیوتر یوزر جاری رو لاگ اف میکنه حالا اگه یوزر جاری همونی باشه که بهش وصل میشم چی بازم لاگ اف میشه و بعد لاگین میشه؟) و همچنین بعد از قطع شدن یوزر a هم لاگ اف میشه؟
    ایا یوزری که میخواهیم بهش ریموت بزنیم پسورد نداشته باشه باید چیکار کرد؟ یه جا خوندم یه یوزر مخفی پسورد دار درست میکنم ولی خوب یه سری تنظیمات دارم که توی یوزر اصلی هست برا این راهکاری وجود داره؟
    ببخشید سوالات زیاد شد ممنون میشم دوستانی که وارد هستن اینا رو جواب بدن ابهامات من برطرف بشه
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستانی که حوصله خوندنشو دارن یه خلاصه از حرفای این دوستمون بگن تا بشه راهنمایی کرد

Gold_ سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    45
    خوب اگه بد نوشتم توی هر پست یه سوال میکنم
    الان میخوام از طریق Remote Desktop Connection به کامپیوتر محل کارم وصل بشم
    ای پی ثابت نداره اینجور که خوندم باید Port Forwarding رو در مودم محل کار پیدا سازی کنم
    حالا کسی میتونه قدم به قدم بگه چطوری این کار رو انجام بدم؟
    روی دو حالت توضیح بدید یکی اینکه کلا ای پی ثابت نیست
    یکی هم اینکه ای پی ثابت نیست ولی مودم رو خاموش نمیکنم و میدونم ای پی چی هست و مثلا فرض کنید تو ماه خاموش نمیشه و همون ای پی رو داره
    با تشکر

نام حقيقي: amir

عضو عادی
    نوشته
    264
    سپاسگزاری شده
    169
    سپاسگزاری کرده
    10
    برای چی دوست عزیز از team viewer استفاده نمی کنی که سرعت خوبی هم داره

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    45
    سلام
    اون رو هم دارم ولی بعضی وقتا خیلی کند میشه مخصوصا مواقعی که یه بلایی سر اینترنت در میارن
    از اون طرف همون موقع هر وقت تست میکنم میبینم سایتایی که سرورش داخل ایران هست خیلی سریع باز میشه
    حالا میخوام این روش رو تست کنم ببینم اینجور مواقع سرعتش چطوری هست
    خودم اینجوری فکر میکنم (نمیدونم درست هست یا نه) که چون هر دو کامپیوتر داخل ایران هست باید سرعتش خیلی بهتر بشه ولی اون برنامه team viewer باید وصل بشه به یه سرور خارجی برا همین توی اونجور مواقع سرعت خوبی نمیده اصلا بعضی وقتا برا من ولی نمیشه

نام حقيقي: حمزه

خواننده شناسه تصویری Gold_
    نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    اول یه آی استاتیک بخر و بیا تا بقیشو بگمت.

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    45
    یعنی بدون ای پی استاتیک نمیشه؟
    ولی من سرچ کردم بدون استاتیک هم میشه ولی درست سر در نیوردم
    حالا شمار فرض کن من ای پی استاتیک دارم بقیش رو بگو
    با تشکر