نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ایجاد اختلال در شبکه دامین

نام حقيقي: h

عضو عادی
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    150

ایجاد اختلال در شبکه دامین

با سلام
    من یک شبکه دامین راه اندازی کردم اما یک نفر وقتی من نیستم با دی وی دی بوت شده و رمز ویندوز را عوض کرده و از دامین دیس جوین میکند.تنها راه کاری که به ذهنم رسید برداشتن دی وی دی رام بود اما باز منوی F2 در ابتدا باعث میشه با فلش بوت بشه.راه کار چیست؟چطور میتونم F2 یا boot option رو بردارم؟

نام حقيقي: cisco

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    8
    اگه منظورتون در مورد سرور هست اول اینکه اولین مورد در مباحث امنیتی امنیت فیزیکی هست که باید رعایت کنید. و اگه منظورتون یه کلاینت هست که این کارو میکنه معمولا سازمانها برای اینکه هر کسی نیاد هرچی دلش میخواد انجام بده تنظیم میکنند که سیستم از رو هارد بوت بشه و بعد رو setup پسورد بزارید . اینطوری دیگه اون دوستمون دیگه نمیتونه بیاد و سیستم رو واسه خودش پارک کنه و بگرده . اگه هم میخواهید در محیط ویندوز نتونه از DvD یا فلش استفاده کنه برید به local group policy / computer configuration / administrative template /system / removable storage access و هر تنظیمی میخواهید روی device هاتون انجام دهید

hp_network سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: h

عضو عادی
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    150
    ممنون دوست عزیز همه اینایی که فرمودین انجام دادم اما موقع روشن شدن کامپیوتر با زدن F2 میتونه منوی بوت رو به جز setup ببینه.راه حل این مشکل چیست؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی شبکه در محیط دامین

اختلال در یک شبکه دامین

راه حل برای دیس جوین کردن دامین

ایجاد اختلال در شبکه های دامین

برچسب برای این موضوع