نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط houman_wan
  • 1 توسط houman_wan

موضوع: بازار کار مهندسین ایرانی شبکه در استرالیا

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11

بازار کار مهندسین ایرانی شبکه در استرالیا

با توجه به طیف وسیع مهاجرت ایرانی ها به استرالیا ، و با توجه به اینکه اکثر ایرانی های مهاجر ، در زمینه شبکه مشغول به کار بودن ، بد ندیدم که توضیحاتی رو در این زمینه بدم.

قطب تکنولوژیک استرالیا ، سیدنی هست. تمامی شرکت های بزرگ بین المللی مثل گوگل ، مایکروسافت ، سیسکو و ... حداقل یک شعبه توی سیدنی دارند. برخی دیگه هم در ملبورن دفتر دارند ، ولی بطور کلی ، میشه گفت که حدود 70 تا 80% نیروهای IT استرالیا ، توی سیدنی دارند کار می کنند. پس بدیهی هست که مهندسان شبکه ، اولین انتخابشون سیدنی باشه . . .

بازارکار کلا اینجا بشدت متغیر هست . . با توجه به مشکلات اقتصادی که در اروپا و آمریکا اتفاق می افته ، و بسته به شرایط اقتصادی خود استرالیا ، پیدا کردن کار اول برای یک مهندس شبکه می تونه از شش ماه تا دو سال طول بکشه. این زمان بستگی داره به اینکه چه مدارکی داشته باشید ، چه تجزبیاتی داشته باشید و مهمتر از همه اینکه زبان انگلیسی رو در چه حدی بتونید حرف بزنید و بفهمید.

مهندس هایی اینجا هستن که مثلا حدود 8 سال در پارس آنلاین کار کردن ، ولی به دلیل مشکل زبان ، الان حدود 7-8 ماهه هنوز کار پیدا نکردن.
    مهندس هایی داریم که از نظر مدرک ، قوق العاده خوب بودن ، تجربه زیادی هم داشتن ، زبان خیلی خیلی قوی هم داشتن ، دو هفته ای زفتن سر کار.

بحث در این مورد می تونه خیلی طولانی بشه .. اگه سوالی هست ، من در خدمت شما هستم . . .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: نت

خواننده شناسه تصویری fun_9990
    نوشته
    129
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    62
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman_wan نمایش پست ها
    با توجه به طیف وسیع مهاجرت ایرانی ها به استرالیا ، و با توجه به اینکه اکثر ایرانی های مهاجر ، در زمینه شبکه مشغول به کار بودن ، بد ندیدم که توضیحاتی رو در این زمینه بدم.

قطب تکنولوژیک استرالیا ، سیدنی هست. تمامی شرکت های بزرگ بین المللی مثل گوگل ، مایکروسافت ، سیسکو و ... حداقل یک شعبه توی سیدنی دارند. برخی دیگه هم در ملبورن دفتر دارند ، ولی بطور کلی ، میشه گفت که حدود 70 تا 80% نیروهای IT استرالیا ، توی سیدنی دارند کار می کنند. پس بدیهی هست که مهندسان شبکه ، اولین انتخابشون سیدنی باشه . . .

بازارکار کلا اینجا بشدت متغیر هست . . با توجه به مشکلات اقتصادی که در اروپا و آمریکا اتفاق می افته ، و بسته به شرایط اقتصادی خود استرالیا ، پیدا کردن کار اول برای یک مهندس شبکه می تونه از شش ماه تا دو سال طول بکشه. این زمان بستگی داره به اینکه چه مدارکی داشته باشید ، چه تجزبیاتی داشته باشید و مهمتر از همه اینکه زبان انگلیسی رو در چه حدی بتونید حرف بزنید و بفهمید.

مهندس هایی اینجا هستن که مثلا حدود 8 سال در پارس آنلاین کار کردن ، ولی به دلیل مشکل زبان ، الان حدود 7-8 ماهه هنوز کار پیدا نکردن.
    مهندس هایی داریم که از نظر مدرک ، قوق العاده خوب بودن ، تجربه زیادی هم داشتن ، زبان خیلی خیلی قوی هم داشتن ، دو هفته ای زفتن سر کار.

بحث در این مورد می تونه خیلی طولانی بشه .. اگه سوالی هست ، من در خدمت شما هستم . . .
    اولین سوال اینه که از چه کانالی رفتین اونجا

اول این مهمه

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی شناسه تصویری mmahmoodi
    نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    درآمد یک مهندس که مدرک ccnp r & s چقدر هست در ماه ؟

نام حقيقي: mary

عضو عادی
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    28
    بازار قیمت توی ایران چطور است با مدارک
    mcitp ,ccna, تجربه کافی داشته باشد؟

نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط fun_9990 نمایش پست ها
    اولین سوال اینه که از چه کانالی رفتین اونجا

اول این مهمه

Skilled Worker Visa

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mmahmoodi نمایش پست ها
    درآمد یک مهندس که مدرک ccnp r & s چقدر هست در ماه ؟
    با شرط اینکه زبان خیلی خوبی داشته باشید و تجربه در حدود 3-4 سال ، حدود 70000 تا 80000 دلار در سال

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط marzip نمایش پست ها
    بازار قیمت توی ایران چطور است با مدارک
    mcitp ,ccna, تجربه کافی داشته باشد؟
    والا الان دیگه ایران رو اطلاعی ندارم . . .

mmahmoodi و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ابراهیم

تازه وارد شناسه تصویری ebrahimnet
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    7
    من دانشجوی کاردانی نرم افزار کامپیوتر هستم میشه گفت اول کارم و علاقه شخصی هم به مباحث شبکه دارم به نظرت هدف اصلیمو شبکه قرار بدم یا کلا برای ماهر شدن در این زمیه چه تلاش های لازم هست؟ چه دوره هایی باید بگذرونم و...
    با تشکر از محبت شما.

نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimnet نمایش پست ها
    من دانشجوی کاردانی نرم افزار کامپیوتر هستم میشه گفت اول کارم و علاقه شخصی هم به مباحث شبکه دارم به نظرت هدف اصلیمو شبکه قرار بدم یا کلا برای ماهر شدن در این زمیه چه تلاش های لازم هست؟ چه دوره هایی باید بگذرونم و...
    با تشکر از محبت شما.

لیسانس - MCSE Cloud - CCNA

ebrahimnet سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    دوست عزیز اگر مدرک MCITP بین المللی نباشد و از موسسات معتبر داخل ایران گرفته شده باشد آیا اعتبار دارد و می توان روی آن حساب کرد یا خیر ؟ البته با داشتن تجربه کار .
    با تشکر

hanif.farahnak [a t] gmail.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

بازار کار شبکه در استرالیا

بازار کار شبکه در ایران

بازار کار سیسکو در استرالیا

درامد مهندس شبکه در استرالیا

کار شبکه در استرالیا

بازار کار سیسکو در ایران

بازار کار مهندسی شبکه در ایران

بازار کار microsoft در شبکه در ایران

مدرک mcitp در استرالیا

بازار كار دراستراليا

مهندسی شبکه در استرالیا

mcitp استرالیا

mcitp در استرالیا

بازار کار مدرک ccna

بازار کار مدرک mcitp

ساعات کاریک مهندش شبکه

بازار كار شبكه بازار کار کدام مهندسی در نیوزلند خوب هستبازار کار مهندسی مایکروسافتبازارکار شبکه در ایرانبازار کار مهندسی شبکهبازار کار شبکه در ایران و امریکابازار کار مهندسی در استرالیادرامدمهندس شبکهبازار کار مهندسی شبکه در آمریکا

برچسب برای این موضوع