نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط paravand20
  • 1 توسط azizi_php
  • 1 توسط azizi_php

موضوع: راه اندازی یک ISP فقط برای عرضه ADSL و شبکه داخلی

نام حقيقي: ستار رادمهر

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

راه اندازی یک ISP فقط برای عرضه ADSL و شبکه داخلی

سلام
    من برنامه نویس PHP هستم و اطلاعاتم در مورد شبکه محدود هست(البته همه چیز را سریع یاد می گیرم). من یک سایت دارم که روزانه حدود 1000 نفر از شهرمان بازدید عضو داره و همچنین چند برابر همین بازدید کننده مهمان. کل بازدید سایت حدود 20 هزار نفر در روز هست که همه شان از شهرمان نیستند

قصدم این هست که یک ISP بزنم برای فروش ADSL و امکانات خاصی را برای بازدید کنندگانی که از خودم ADSL می گیرن قائل باشم. مثلا یک سرور در مخابرات قرار دهم و ویدئو های سایت را cache کرده و امکان پخش آن بصورت رایگان وجود داشته باشه. همچنین Game server و چنین چیز هایی هم در شبکه داخلی راه اندازی کنم.

فکر می کنم بتوانم 100 الی 200 نفر جذب کنم.
    می خواستم بپرسم که چه تجهیزاتی برای راه اندازی ADSL نیاز هست. چقدر هزینه دارد ؟ کلا ایده من را می پسندید یا نه؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    با صد و دويست كار درست نيست . حداقل 1000 تا دو هزار كاربر لازمه كه ارزشش رو داشته باشه . روند كار هم اينطوريه كه شما بايد مجوز اي اس پي داشته باشي كه نمي دن ! بعد نمايندگي يكي از شركت هاي پپ رو بگيري و اونا تجهيزات لازم رو بهت ميدن و به صورت درصدي يا پورتي باهات كار ميكنند .
    كلا بيخيال شو به نظر من .

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببینید اگر هزینه و درآمدش مساوی باشد هم برایم قابل قبول هست چون از روش هایی دیگری می خواهم درآمد داشته باشم.
    حالا شما لطف کنید کمی دقیق تر توضیح دهید

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط azizi_php نمایش پست ها
    ببینید اگر هزینه و درآمدش مساوی باشد هم برایم قابل قبول هست چون از روش هایی دیگری می خواهم درآمد داشته باشم.
    حالا شما لطف کنید کمی دقیق تر توضیح دهید

من هم حرف دوستم رو تایید می کنم من تجربه دارم و می گم فقط یک تجربه خوبه نه هیچ سودی داره نه چیز اون هم اینه که استرس ISP واقعا پیرت می کنه

در حال حاضر که مخابرات داره اینترنت میده واقعا سخته رقابت این تجربه و نظر من هست برادر

alisc سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    روشی وجود داره که به مشترکین تلفن ثابت اینترانت عرضه بشه ؟

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    با همون مودم ADSL ميشه . كه باز نياز به مجوز پپ داره .

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببینید من هدف اصلیم اینترانت هست و اینترنت ADSL را فقط به خاطر این می خواهم که بتوانم intranet عرض کنم.
    اگر فقط اینترانت از طریق ADSL ارائه بدهیم که کاربر ها باید اینترنتشان را قطع کنند و به ما وصل شوند. که خوب کسی این کار را نمی کند. مگر اینکه در خانه 2 خط تلفن داشته باشند که خوب این هم درصد کمی دارند.
    آیا روش دیگری در ذهن دارید؟ wireless و ...
    اگر کسی لطف می کرد و هزینه لازم برای راه اندازی ADSL و تجهیزات مورد نیاز را می گفت ممنون می شدم. من عرض کردم نمی خواهم از این طریق سود کنم و هدف اصلی من راه اندازی اینترانت است.

paravand20 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    ببینید من هدف اصلیم اینترانت هست و اینترنت ADSL را فقط به خاطر این می خواهم که بتوانم intranet عرض کنم.
    اگر فقط اینترانت از طریق ADSL ارائه بدهیم که کاربر ها باید اینترنتشان را قطع کنند و به ما وصل شوند. که خوب کسی این کار را نمی کند. مگر اینکه در خانه 2 خط تلفن داشته باشند که خوب این هم درصد کمی دارند.
    آیا روش دیگری در ذهن دارید؟ wireless و ...
    اگر کسی لطف می کرد و هزینه لازم برای راه اندازی ADSL و تجهیزات مورد نیاز را می گفت ممنون می شدم. من عرض کردم نمی خواهم از این طریق سود کنم و هدف اصلی من راه اندازی اینترانت است.
    دوست گلم تا اونجا که بنده اطلاع دارم بجز بانک ها همه سازمان ها دارن اینترانت خودشون رو جمع می کنن و ملزم به استفاده از اینترانت ملی میشن نمونه اش آموزش و پرورش و مدارس هست که در حال اجرا بر روی اینترانت ملی هست حالا شما چطور می خواید اینترانت شخصی راه بیندازید دیگه .......

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط paravand20 نمایش پست ها
    دوست گلم تا اونجا که بنده اطلاع دارم بجز بانک ها همه سازمان ها دارن اینترانت خودشون رو جمع می کنن و ملزم به استفاده از اینترانت ملی میشن نمونه اش آموزش و پرورش و مدارس هست که در حال اجرا بر روی اینترانت ملی هست حالا شما چطور می خواید اینترانت شخصی راه بیندازید دیگه .......
    در مورد اینکه بانک ها موظف شده اند انترانت خود را جمع آوری کنند و از اینترانت ملی (اینترنت ملی غلط است) استفاده کنند اطلاعی ندارم ولی منطقی به نظر نمی رسد. مثلا آیا ممکن است شبکه شتاب که یک اینترانت به شمار می رود به اینترانت ملی وصل شود؟ آیا اینکار باعث کاهش امنیت نخواهد شد؟
    دوم در مورد مدارس که باید عرض کنم مدارس موظف شده اند اینترنت خود را جمع آوری کرده و از اینترانت ملی استفاده کنند. خوب در نتیجه این موضوع نمی تواند به اینترانت داخلی ربطی داشته باشد.
    به هر حال این ها گمانه زنی است. ولی آخر سر کسی جواب منو نداد.
    اینجا چطوری می شود اکانت را حذف کرد؟

نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    در مورد اینکه بانک ها موظف شده اند انترانت خود را جمع آوری کنند و از اینترانت ملی (اینترنت ملی غلط است) استفاده کنند اطلاعی ندارم ولی منطقی به نظر نمی رسد. مثلا آیا ممکن است شبکه شتاب که یک اینترانت به شمار می رود به اینترانت ملی وصل شود؟ آیا اینکار باعث کاهش امنیت نخواهد شد؟
    دوم در مورد مدارس که باید عرض کنم مدارس موظف شده اند اینترنت خود را جمع آوری کرده و از اینترانت ملی استفاده کنند. خوب در نتیجه این موضوع نمی تواند به اینترانت داخلی ربطی داشته باشد.
    به هر حال این ها گمانه زنی است. ولی آخر سر کسی جواب منو نداد.
    اینجا چطوری می شود اکانت را حذف کرد؟
    بیبینید کسی اینجا وظیفه مشاوره نسبت به شما نداره که شما اینطور طلب کارانه برخورد می کنید من هم چون با مخابراتی هستم اطلاعاتی به شما دادم
    بعید هم می دونم این فروم به وجود شما نیاز داشته باشه که منت موندن می زارید جناب

اگه گمانه زنی شما بفرامید اطمینان حاصل کنید به ما هم بگویید
    مخابرات به شما امکانت اینترانت داخلی را به سختی می دهد

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط paravand20 نمایش پست ها
    بیبینید کسی اینجا وظیفه مشاوره نسبت به شما نداره که شما اینطور طلب کارانه برخورد می کنید من هم چون با مخابراتی هستم اطلاعاتی به شما دادم
    بعید هم می دونم این فروم به وجود شما نیاز داشته باشه که منت موندن می زارید جناب

اگه گمانه زنی شما بفرامید اطمینان حاصل کنید به ما هم بگویید
    مخابرات به شما امکانت اینترانت داخلی را به سختی می دهد
    متاسفانه شما فکر کردید که من با لحن بدی صحبت کرده، جملات لحن را منتقل نمی کند.

من نمی دانستم اسم حقیقی در فروم نمایش داده می شود و به همین خاطر هنگام ثبت نام درست وارد کردم به همین خاطر می خواهم اکانتم را حذف کنم. ضمنا مهم این است که من به جواب سوالم نرسیدم و مهم نیست وظیفه کسی است به من جواب دهد یا خیر. من برای کسب راهنمایی در سایت ثبت نام کرده بودم که شاید اینکار اشتباه بوده است.

paravand20 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    دوست عزیز ...
    این کار شما اصلا عاقلانه نیست ... توی هر کشوری شرکت های بزرگ زیر ساخت ها رو ارائه میدن و شما میای استفاده میکنی تا سرویس برای شما با یه قیمت عاقلانه تموم بشه و هم اینکه توی اون کشور هر کی به هرکی نشه ...
    مثل این میمونه که شما بگی من میخام واسه تردد خودم یه جاده جدید بزنم بین تهران و اصفهان ... اگر این کار رو کنی شک نکن که خیلی گرون واست تموم میشه ...
    پس حالا که مخابرات و زیر ساخت این پهنای باند رو آماده کردن حماقته که بیای و خودت بخای این کار رو کنی چون شک نکن سودی هم واسط نخواهد داشت

نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    متاسفانه شما فکر کردید که من با لحن بدی صحبت کرده، جملات لحن را منتقل نمی کند.

من نمی دانستم اسم حقیقی در فروم نمایش داده می شود و به همین خاطر هنگام ثبت نام درست وارد کردم به همین خاطر می خواهم اکانتم را حذف کنم. ضمنا مهم این است که من به جواب سوالم نرسیدم و مهم نیست وظیفه کسی است به من جواب دهد یا خیر. من برای کسب راهنمایی در سایت ثبت نام کرده بودم که شاید اینکار اشتباه بوده است.
    اسم واقعی رو نمایش دادن که ایراد نداره اکثرا تو فروم همین تور هستند من خودم هم فامیلیم هست

تو پنل تنظیمات می تونید تغییر بدید نام حقیقیتون رو

من از شما عذر می خوام

من این بحث رو دیگه ادامه نمیدم چون بیشتر شبیه اسپم شده نوشتن دیگه مطالب

موفق باشید امیدوارم عذر خواهی مرا بپذیرید

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی isp ADSL

راه اندازی یک isp

هزینه راه اندازی isp

مراحل ایجاد isp

هزینه شبکه داخلی ISP

آموزش راه اندازی isp

تجهیزات راه اندازی adsl

چگونه یک isp راه اندازی کنیم

هزینه راه اندازی adsl مخابراتشبکه داخلی ispهزینه ایجاد ispشکل استفاده از خطوط e1 در ispچگونه یک مودم adsl 2 را راه بیندازیمطریقه ست کردن isp برای adsl مخابرات مورد نیاز راه اندازی سرور شبکه داخلیراهاندازی isp adslراه اندازی adsl برای 1000 نفر چقدر هزینه دارد؟تجهیزات لازم برای راه اندازی اینترانتمراحل راه اندازی نمایندگی idslهزینه ایجاد سرور ispفروم تخصصی ispآموزش راه اندازی شبکه اینترانت داخلیتجهیزات مورد نیاز برای ایجاد ispisp گیم سرور سوداموزش راه اندازی یک ap

برچسب برای این موضوع