نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: بستن پورت در استيشن يا كاربران تلفني

عضو غیر فعال شناسه تصویری Delphan
    نوشته
    190
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

بستن پورت در استيشن يا كاربران تلفني

فرض كنيد من ميخوام كاري كنم YahooMessanger براي چند تا از استيشنها يا كاربران تلفني اجرا نشه(يا بستن پورت ping و چيزايي تو اين مايه ها).
    اگر ميشه راهنماييم كنيد چكار بايست بكنم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ali Gorji

عضو عادی شناسه تصویری ali-g
    نوشته
    102
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    6
    شما قبل از هر چيز نياز به يك سيستم FireWall داری تا با نوشتن یک لیست توی اون جلوی بعضی از پروتکل ها یا پورتهای خاصی رو بگیری.
    برای اینکار هم میتونی از سیستمهای Linux استفاده کنی یا اینکه هر نرم افزار Firewall ای که قابلیت بستن پورت رو داشته باشه. همچنین میتونی در صورت داشتن Cisco این تنطیمات رو براحتی با نوشتن یه Access List روی اون انجام بدی. البته باید توجه داشته باشی که این تنظیمات فقط بر اساس یک IP مشخص و یا یک Range خاص انجام میشه و برای کاربران تلفنی که میخوای اون تنظیمات رو براشون بکنی باید از یک Pool مجزا IP بگیرن یا اینکه Dedicate IP داشته باشن. تو Lan هم که مشکل خاصی نداره و میتونی اینکار رو بکنی.

cl00t سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال شناسه تصویری sdsl
    نوشته
    630
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    0
    بستن Yahoo فقط با بستن پورت امكان پذير نيست چرا كه ياهو از پورتهاي 21 و 23 و 80 هم استفاده مي كنه!

براي بستن ياهو كاري كه من كردم تمام IP سرورهاي مسنجر رو پيدا كردم و روي IP بستم!! البته الان همراه ندارم و گرنه براتون مي نوشتم...

براي اينكار نياز دارين كه از فايروال و يا Packet Filtering سرويس RRAS ويندوز استفاده كنيد. من از Winroute استفاده مي كردم.

ولي روتر بهترين جواب رو ميده!! چون قابليت اون تويه ACL ها فوق العاده هست!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع