نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط maaziyar
  • 1 توسط xp_black

موضوع: دليل time out در traceroute و چگونگي حل اين مشكل؟

نام حقيقي: vahid kamali

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9

دليل time out در traceroute و چگونگي حل اين مشكل؟

سلام
    من براي آدرس wc-fb-vip.sjc.kixeye.com هروقت از دستور tracert استفاده مي كنم عينا شماره هاي 10 - 14 تا 19 رو request time out مي ده .. خودم تازه با اين دستور آشنا شدم و زياد ازش سر در نمي آرم ولي فكر كنم مشكل قطعي من از اين بازي (مربوط به بازي تحت وب هست) همين باشه ... راه حلي براي رفع اين مشكل وجود داره؟ و اگر بايد با ISP تماس بگيرم بايد بهشون چي بگم (ISP مخابرات هست متاسفانه)
    امكانش به دليل فيلترينگ مي تونه باشه؟ يا بسته شدن پورت ها؟

ممنون مي شم راهنمايي كنيد
    تصوير هم اضافه شد

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    این احتمالاً یک مشکلی در پروتکل icmp هست شاید هم پورت ها بسته شده باشه چون سایتی که فیلتر میشه پورتhttp فیلتر میشه کاری به icmp نداره یعنی شما پینگ سایت مربوطه رو با تریس کامل دارید
    این مشکل نه از مخابرات هست نه از isp این مشکل از زیرساخت اب میخوره ایپی که به صورت 10.10.53.30 هست و کلاً ای پی هایی از این نوع جنس ایپی گت وی های ورودی اینترنت به ایران هست یعنی اینترنت از خارج کشور مستقیم وارد این گت وی ها میشه و بعد از پالایش و 1000 انگولک دیگه به مخابرات و icp و isp های دیگه داده میشه یعنی هیچ کسی کاری نمیتونه به شما بکنه
    یه وی پی ......... بزن بعد جواب رو بزار اینجا

ویرایش توسط maaziyar : 2012-11-05 در ساعت 01:34 PM
    vahidk سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    این احتمالاً یک مشکلی در پروتکل icmp هست شاید هم پورت ها بسته شده باشه چون سایتی که فیلتر میشه پورتhttp فیلتر میشه کاری به icmp نداره یعنی شما پینگ سایت مربوطه رو با تریس کامل دارید
    این مشکل نه از مخابرات هست نه از isp این مشکل از زیرساخت اب میخوره ایپی که به صورت 10.10.53.30 هست و کلاً ای پی هایی از این نوع جنس ایپی گت وی های ورودی اینترنت به ایران هست یعنی اینترنت از خارج کشور مستقیم وارد این گت وی ها میشه و بعد از پالایش و 1000 انگولک دیگه به مخابرات و icp و isp های دیگه داده میشه یعنی هیچ کسی کاری نمیتونه به شما بکنه
    یه وی پی ......... بزن بعد جواب رو بزار اینجا
    خوب با چيز پي ان هر بار نتايج متفاوتي مي ده و جاي اون ستاره ها عوض مي شه
    به عنوان نمونه (پورت PPTP)

نظرتون چيه

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی شناسه تصویری xp_black
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    192
    سپاسگزاری کرده
    22
    به نظر من در حالت عادی router هایی که بهت request timed out میدادند به گونه (از نظر امنیت) کانفیگ شدن که شما آنها را مشاهده نکنی و بهت پاسخ ندهند ولی packet شما رو از خودشون عبور بدهند (یکی از دلایل static route ) .
    ولی در حالت دوم چون داری از tunneling استفاده می کنی و جریان کار را خودتت می دونی , در واقع این routerها رو دیگه سر راهت نمی بینی که بخوان بهت request timed out بدهند .
    اگر دقت کنی در هر دوتا عکسی که گذاشتی به شما trace complete داده و این یعنی کارشو کامل انجام داده.
    در حالت اول اگر قطعی واقعی داشتی در خط آخرش هم نمی تونست بهت trace مقصد را بدهد و مراحل را کامل کنه.

این نظر من هست.
    موفق باشی

vahidk سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط xp_black نمایش پست ها
    به نظر من در حالت عادی router هایی که بهت request timed out میدادند به گونه (از نظر امنیت) کانفیگ شدن که شما آنها را مشاهده نکنی و بهت پاسخ ندهند ولی packet شما رو از خودشون عبور بدهند (یکی از دلایل static route ) .
    ولی در حالت دوم چون داری از tunneling استفاده می کنی و جریان کار را خودتت می دونی , در واقع این routerها رو دیگه سر راهت نمی بینی که بخوان بهت request timed out بدهند .
    اگر دقت کنی در هر دوتا عکسی که گذاشتی به شما trace complete داده و این یعنی کارشو کامل انجام داده.
    در حالت اول اگر قطعی واقعی داشتی در خط آخرش هم نمی تونست بهت trace مقصد را بدهد و مراحل را کامل کنه.

این نظر من هست.
    موفق باشی

Run a traceroute to bm.lb6.fb.casualcollective.com for Backyard Monsters, bp-fb-vip.sjc2.kixeye.com for Battle Pirates, and wc-fb-lb1.sjc.kixeye.com for War Commander. You can find instructions on how to run a traceroute here or here (for Mac users). This will track your Internet connection from your computer to us, and look for any hangups. If you notice any large numbers (500+ ms) at any of the stops, or if you don't get a number as a response (i.e. if you get just stars), then your loading issues could be caused by connection trouble. Contact your Internet Service Provider to see if they can assist you in resolving this.
    والا اين چيزي هست كه خود توسعه دهنده هاي بازي گفتن ... اون قسمتي كه قرمز هست

کلمات کلیدی در جستجوها:

حل مشکل request timed out

علت request time out

دلیل request timed out

isp مشکل

علت request timed out

حل مشکل request timeout

علت time out در اینترنت

مشکل request timeout

حل مشکل time out

دلیل timeoutrequest timed out دلیلدلایل request timed out کاری برای request timed out اینترنترفع مشکل request time outرفع مشکل timeout در pingرانماي بازي آنلاين kixeyeدلیل request time outحل مشکل time out اینترنتدلیل timeout در دستور tracertراه حلی برای time outرفع مشکل request timed outپاسخ های the request timed outRequest timed out راه حلدلیل مشاهده time outدلیل timeout اینترنت

برچسب برای این موضوع