نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13
سپاس ها 11سپاس
  • 5 توسط hamed_mhk
  • 3 توسط undocumented
  • 3 توسط fnasiri

موضوع: بنده تازه استخدام یک شرکت شدم و قرار شده در دی ماه سر کار روم و مسئولیت شغلی من شبکه های کامپیوتری

tpm
    tpm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: احمد

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

بنده تازه استخدام یک شرکت شدم و قرار شده در دی ماه سر کار روم و مسئولیت شغلی من شبکه های کامپیوتری

بنده تازه استخدام یک شرکت شدم و قرار شده در دی ماه سر کار روم و مسئولیت شغلی من شبکه های کامپیوتری است.چه چیزهایی باید بلد باشم.اگر خواسته باشم شبکه سریع که هزینه هم مهم نمی باشد و در فضای 100 تا 200 متری هم می باشد راه اندازی کنم از لایه فیزیکی تا لایه کاربردی چه چیزهایی باید بدانم و راه اندازی کنم؟
    لطفا کمکم کنید!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    به قول معروف، ایول به وَل شما که اول استخدام میشید بعد میپرسید که چی باس بلد باشم !!!

حالا چیا بلدی ؟
    چیا ازت میخوان؟!

3hsan، amir3408، judon3t و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

tpm
    tpm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: احمد

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کل کار شبکه از لایه فیزیکی یعنی چطور کابل کشی کنم ، چه نوع کابلی ببندم (فیبر نوری یا cat) . هزینه هم برایشان مهم نیست شروع شده تا لایه آخر چه چیزایی بلد باشم بهتره (مثل DNS ، DHCP و ...) در کل یک مدیر شبکه چه چیزایی باید بلد باشه.رشته ام کامپیوتره از نظر مفهومی چیزایی بلدم ولی از لحاظ عملی تجربه کاری ندارم.چه کار کنم؟
    کسی که تجربه کاری داره کمکم کنه ممنون میشم!

- - - Updated - - -

اگر گفتند فیبر نوری کار کن.بلد نیستم.کتابی یا فیلمی وجود داره که من بتونم یاد بگیرم؟؟؟
    من کار با DNS و DHCP و Web Server و Active Directory را بلدم.فقط چون تجربه کاری ندارم نمی دانم چطور کار کنم؟؟؟

نام حقيقي: مهدی جوادی

خواننده شناسه تصویری undocumented
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط tpm نمایش پست ها
    کل کار شبکه از لایه فیزیکی یعنی چطور کابل کشی کنم ، چه نوع کابلی ببندم (فیبر نوری یا cat) . هزینه هم برایشان مهم نیست شروع شده تا لایه آخر چه چیزایی بلد باشم بهتره (مثل DNS ، DHCP و ...) در کل یک مدیر شبکه چه چیزایی باید بلد باشه.رشته ام کامپیوتره از نظر مفهومی چیزایی بلدم ولی از لحاظ عملی تجربه کاری ندارم.چه کار کنم؟

- - - Updated - - -

اگر گفتند فیبر نوری کار کن.بلد نیستم.کتابی یا فیلمی وجود داره که من بتونم یاد بگیرم؟؟؟
    من کار با DNS و DHCP و Web Server و Active Directory را بلدم.فقط چون تجربه کاری ندارم نمی دانم چطور کار کنم؟؟؟
    وفتی با سفارش دوستان جایی مشغول کار میشید با همون روش هم با وظایف خودتون در محل کار آشنا میشید

majid_a95، vs20 و shahein2 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Farid

عضو عادی
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    64
    یعنی میشه یه روز یه پروژه هم دست ما بدن

نام حقيقي: sa pira

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

- - - Updated - - -

سلام من تا حدودی شبکه کار کردم زیاد نترس هیچکس از اول تجربه کاری را ندارد با گذشت زمان و تلاش خود فرد در آن کار خبره میشه
    در ضمن وقتی بری می بینی که خیلی سطح بالا فکر می کردی و آن ها هم در آن سطح نیستن و خوب می تونی از عهده کار بر بیایی چون خودم هم در اولین روز کار مثل تو فکر می کردم و می ترسیدم باز در پایان بگم مشکلات تو بپرس اگه تونستم راهنمایی می کنم

نام حقيقي: mojtaba a.s

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba24
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    51
    سپاسگزاری کرده
    23
    درود
    فیبر نوری تفاوت زیادی با cat6 نداره فقط باید خیلی مواظب باشی که تا نشه و نشکنه و اینکه برای اتصالاتش هم باید فیوژن کار بیاد اتصالات رو به هم وصل کنه در کل پسیو خیلی سخت نیست 2 روز بری جایی کارکنی می فهمی کار خاصی نداره مهم اکتیو شبکه هست که خیلی ذهنت رو مشغول میکنه من تو یه شرکت بودم که مسوول شبکه برای هر کار کوچیک پسیو از بیرون نفر می آورد و وقتی کسی می پرسید مگه خودت بلد نیستی میگفت من بلدم ولی اونقدر کارام زیاده که وقت نمی کنم کارای کوچیک رو انجام بدم - با این کار کار خودشو بزرگ جلوه می داد

نام حقيقي: علی

عضو عادی شناسه تصویری ASRCH
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    86
    سپاسگزاری کرده
    33
    نوشته های وبلاگ
    3
    سلام به همگي :

دوست عزيز اصلا نگران نباش من هم روز اول كه اومدم سر كار اصلا چيزي بلد نبودم . الان كه به اون روزا فكر ميكنم پيش خودم ميگم اصلا تو چي ميدونستي . ولي يواش يواش راه ميوفتي . فقط هر جا هستي اينترنت دم دست داشته باش يه كم هم اگه انگليسي بلد باشي و بتوني تو گوگل سرچ كني اصلا به مشكل نميخوري .

نام حقيقي: farid nasiri

عضو عادی
    نوشته
    219
    سپاسگزاری شده
    134
    سپاسگزاری کرده
    164
    3hsan، shahin97 و AliAmir سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: aa

خواننده شناسه تصویری shahein2
    نوشته
    437
    سپاسگزاری شده
    128
    سپاسگزاری کرده
    200

- - - Updated - - -

دادش تا اونجا که من دیدم برای کاری سخت افزاری یا به قول دوستان پسیو از شرکتهای مشاور و اجرایی دعوت به همکاری میشه . شما هم به قول اون دوستمون خودت درگیر نکن و واسه کارت ارزش گذاری کن و این کار ها رو تا جایی که راه داره بده بغلی.

برای سایر موارد ضمن موافقت کامل با نظر دوستان , بهت پیشنهاد می دم تو این مدت که کم هم نیست حداقل یه نت ورک + , ccna و از همه مهمتر Mcitp رو برو .مطمن باش چند وقت دیگه شما باید به سوالی من جواب بدی و شما می دونی و من نمی دونم!!!!

گفتم نترسی و روحیت رو از دست ندی.

"هو معکم این ما کنتم" اینو فراموش نکن.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahein2 نمایش پست ها
    دادش تا اونجا که من دیدم برای کاری سخت افزاری یا به قول دوستان پسیو از شرکتهای مشاور و اجرایی دعوت به همکاری میشه . شما هم به قول اون دوستمون خودت درگیر نکن و واسه کارت ارزش گذاری کن و این کار ها رو تا جایی که راه داره بده بغلی.

برای سایر موارد ضمن موافقت کامل با نظر دوستان , بهت پیشنهاد می دم تو این مدت که کم هم نیست حداقل یه نت ورک + , ccna و از همه مهمتر Mcitp رو برو .مطمن باش چند وقت دیگه شما باید به سوالی من جواب بدی و شما می دونی و من نمی دونم!!!!

"هو معکم این ما کنتم" اینو فراموش نکن.
    هرکی تو 2 ماه این همه دوره رو گذروند یه چند ماه دیگه بهش وقت میدن بره CCIE بگیره داداش

والا باتوجه به مساحتی که می گی مهم همون ماکروسافته هست البته این تو بیشتر ادارات صدق می کنه محل کار شما رو نمدونم

نام حقيقي: محمد دمیرچی

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام دوست عزیز کتاب زیر رو به شما پیشنهاد می کنم کتاب 156 صفحه ای که برای شروع کار عملی خیلی مناسبه و کاملاً کاربردی:

عنوان : طراحی نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی
    مولفان : سعید میرنجاتی - عادل امیری
    ناشر : انتشارات روستا
    شابک : 6-27-7995-964-978

نام حقيقي: aa

خواننده شناسه تصویری shahein2
    نوشته
    437
    سپاسگزاری شده
    128
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahein2 نمایش پست ها
    paravand#MehreGanIT عزیر

همین !!

کلمات کلیدی در جستجوها:

سعید میرنجاتی

سعيد ميرنجاتي

http:forum.persiannetworks.comf25t55599.htmlاستخدام کار بلد کامپیوتراگه تازه استخدامسعيد ميرنجاتیسايت سعيد ميرنجاتي

برچسب برای این موضوع