نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 1سپاس

موضوع: DDNS رایگان و البته بدون نرم افزار

نام حقيقي: masoud

تازه وارد شناسه تصویری xabasian
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

DDNS رایگان و البته بدون نرم افزار

با عرض سلام من زیاد تو انجمن گشتم ولی جواب این سوال رو نتونستم پیدا کنم . من دو IP Camera مدل Vivotek و pixord دارم. DDNS هایی که دارند فقط مال سایت Dyndns.org است که این سایت هم اینطور که دیدم پولیه. بخاطر همین رفتم سراغ سایت NO-IP که خیلی خوب بود ولی یه مشکلی داشت و اونم این که حتما باید یک کامپیوتر تو شبکه باشه و نرم افزار No-Ip DUC روش نصب باشه. حالا سوال: من اگه بخوام بدون اینکه IP valid بخرم، یا کامپیوتر تو شبکه بذارم که نرم افزار مثل No-Ip روش نصب کنم و با فرض اینکه IP Camera های من فقط از سایت dyndns پشتیبانی کنند چه جوری میتونم دوربین ها را از خارج از شبکه دسترسی پیدا کنم. این نکته را هم بگم که مودم ADSL من هم فقط سایت Dyndns را داره. با تشکر از دوستان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما میخواهی هیچی کار نزاری پول هم ندی بعد این قابلیت هم واست اوکی بشه؟؟؟؟
    مگه میشه؟؟؟

ویرایش توسط yavar : 2012-10-25 در ساعت 09:46 PM

نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط yavar نمایش پست ها
    شما میخواهی هیچی کار نزاری پول هم ندی بعد این قابلیت هم واست اوکی بشه؟؟؟؟ مگه میشه؟؟؟
    داداش تو که اوضاع بازار رو میدونی ، همین دو تا دوربین را هم میگن گرونه و نمیخواهیم دیگه چه برسه به اینکه ip valid براشون بخری و کامپیوتر تو شبکه بذاری. تازه ما هم اصفهانی هستیم و واسه اصفهانی کار میکنیم. دیگه خودت شرایط رو درک کن.

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: آرمین

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    40
    سلام
    شما می تونی از ISP مودمی که به IP Camera متصل هست یک دامین تهیه کنی و بعد از انجام port forwarding روی مودم به راحتی با وارد کردن دامین اختصاصی از هرجا که به اینترنت متصل باشید می توانید دسترسی داشته باشید ، حالا اگر جایی رو اشتباه گفتم اساتید تصحیح می کنند.

- - - Updated - - -

سلام
    شما می تونی از ISP مودمی که به IP Camera متصل هست یک دامین تهیه کنی و بعد از انجام port forwarding روی مودم به راحتی با وارد کردن دامین اختصاصی از هرجا که به اینترنت متصل باشید می توانید دسترسی داشته باشید ، حالا اگر جایی رو اشتباه گفتم اساتید تصحیح می کنند.

نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط HigH_VoL نمایش پست ها
    سلام شما می تونی از ISP مودمی که به IP Camera متصل هست یک دامین تهیه کنی و بعد از انجام port forwarding روی مودم به راحتی با وارد کردن دامین اختصاصی از هرجا که به اینترنت متصل باشید می توانید دسترسی داشته باشید ، حالا اگر جایی رو اشتباه گفتم اساتید تصحیح می کنند.
    آرمین دستت درد نکنه .من خیلی نگرفتم جریان چی شد. منظورت از Domain یعنی اینکه ISP یک پورت از 65000 پورت IP valid خودشو اختصاص بده به من ؟؟؟؟ یعنی یه چیزی شبیه همین Domain هایی که برای وبسایت ها استفاده میشه ؟؟؟ و نکته دیگه اینکه ISP مسلما بابت این مورد از ما هزینه میگیره. راه رایگان تری وجود نداره ؟؟؟ (البته ببخشید اینقدر خساست بخرج میدم)

نام حقيقي: آرمین

عضو عادی
    نوشته
    30
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    40
    بله دقیقآ دامین مثل وبسایت شما آدرس دامین رو وارد می کنی به همراه پورت اختصاصی آی پی کمرا مثلآ => mydomain.com:80 اگه پورت فورواردینگ رو درست انجام داده باشید به خود دوربین متصل میشید. این راه به نظرم خیلی راحت و بی دردسر هزینه آنچنانی ام نباید داشته باشه(از بابت هزینه اطلاع دقیق ندارم) حالا بازم نظر دوستان دیگه چی باشه.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط xabasian نمایش پست ها
    داداش تو که اوضاع بازار رو میدونی ، همین دو تا دوربین را هم میگن گرونه و نمیخواهیم دیگه چه برسه به اینکه ip valid براشون بخری و کامپیوتر تو شبکه بذاری. تازه ما هم اصفهانی هستیم و واسه اصفهانی کار میکنیم. دیگه خودت شرایط رو درک کن.
    آیپی استاتیک ماهیانه هزینه اش 5 هزار تومنه که الان پول تو جیبی بچه 3 ساله خیلی بیشتر از ایناست
    اگه نمیخوان این ماهی 5 تومن رو هم هزینه کنن به نظرم واسشون راه نندازی سنگین تره

نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از لطف دوستان عزیز. پس ظاهرا تنها راهی که می مونه هزینه کردنه.

نام حقيقي: a.a

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    بایلام برای استفاده از سرویس دینامیک دی ان اس سایت زیر پیشنهاد میشه...

dyndns.info

نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    برادر a.a این سایت که همون dyndns.com خودمونه. اینم پولیه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ddns رایگان

ddns مجانیddns رايگانسایت ddns رایگانDynamic DNS رایگاننرم افزار DDNSرایگان ddnsدی ان اس رایگان مجانی ddns ddns مجانيسایت رایگان ddnsنرم افزار no ipddns برای آی پی کمرانرم افزار noipddns دوربینfree dynamic dnsddnsرایگان سایت ddnsداینامیک دی ان اس رایگانddnsسایت های شبیه dyndnsddns دوربينno ip duc نصبyhs-ddc_bdﺩﯾﻨﺎﻣﯿﮏ dns ﺭاﯾﮕﺎﻥ

برچسب برای این موضوع