نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مثلث زرد روی وایرلس

نام حقيقي: ستاره

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مثلث زرد روی وایرلس

سلام
    من از اینترنت وایرلس خوابگاه استفاده میکنم و از حدود 8 ماه پیش یک مثلث زرد روی علامت وایرلس ایجاد شدکه با وجود آن میتوان به سایت های معمولی رفت ولی ازون موقع به بعد فیلتر شکن ها run نمیشن و نرم افزارهایی مانند torrent هم غیرفعال شدند و حتی چند روز پیش که vpn خریداری کردم، کار نمیکرد. کسی هم در سایت دانشگاه پاسخگو نیست. مرسی اگر بتونید منو راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    احتمالا" همه پورتها رو بستن و شما فقط به یه سری پورت مشخص دسترسی داری مثل 80 .
    اگه مثلا" پورت smtp که 25 بستس و باید بهش دسترسی داشته باشی میتونی از ساکس استفاده کنی که روی پورت 80 کار کنه .

vaahiid سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ستاره

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1qaz2wsx نمایش پست ها
    احتمالا" همه پورتها رو بستن و شما فقط به یه سری پورت مشخص دسترسی داری مثل 80 .
    اگه مثلا" پورت smtp که 25 بستس و باید بهش دسترسی داشته باشی میتونی از ساکس استفاده کنی که روی پورت 80 کار کنه .

من متوجه نشدم. یعنی توی قسمت lan setting که پورت خوابگاه 8000 هست، باید از vpn استفاده کنم که پورت 8000 داشته باشه؟ vpn قبلی پورت 808 داشت و کار نکرد

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    مسئول شبكه دانشگاهتون يه سري محدوديت بهتون داده . تقريبا راهي براي دور زدنشون نيست !

کلمات کلیدی در جستجوها:

علامت مثلث زرد روی وایرلس

مثلث زرد روی وایرلس

علامت ستاره روی وایرلس

علامت مثلث زرد

مثلث زرد شبکهمثلث زرد اینترنتبستن پورت 808مثلث زرد وایرلسمشكل مثلث زردمشكل مثلث زرد اينترنتمثلث زرد در وایرلس مشکل مثلث زرد شبکهمشکل علامت زرد روی وایلسمثلث زرد در اینترنت علامت مثلث زرد رویعلامت مثلث زرد برای اینترنتعلامت مثلث زرد در وايرلسعلامت زرد وایرلسعلامت ستاره وایرلسعلامت مثلث زرد وایرلسعلامت زرد روی وایرلسعلامت زرد روی وایرلس مگانتعلامت مثلث زرد روی اینترنت مشکل مثلث زرد اینترنت مثلث زرد وايرلس

برچسب برای این موضوع