نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: پس از تحویل سرویس mpls از مخابرات چه کار هایی لازم است؟

نام حقيقي: Mohamad tavakoli

خواننده
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    26

پس از تحویل سرویس mpls از مخابرات چه کار هایی لازم است؟

با سلام
    برای ارتباط بین دو شعبه از مخابرات mpls گرفتیم ، مخابرات سرویس را دریکی از شعبه ها تحویل داد و مودم هم نصب کرد.چه کار هایی لازم است انجام بدیم؟روتر ما میکروتیک router board 1100 می باشد.مخابرات فشار اورده که زود صورتجلسه تحویل mpls رو امضا کنیم.ip مدم وgateway رو داده و گفته که برای تست باید بتونی gateway رو ping کنی،(آیا من باید با این مودم مثل مودم اینترنت بر خورد کنم یعنی به اینترفیس میکروتیکم یه ip از رنج مودم بدم و ...؟) و اگه ping داشتم صورت جلسه امضا کنیم..من دقیقا الان باید چه کار هایی انجام بدم که 1) بتونم mpls تست کنم درشعبه ای که تحویل شده 2) در کل برای ارتباط دو نقطه چه راه کار هایی باید در نظر گرفت..در نقطه دوم هم میکروتیک 1100 داریم

با تشکر از شما

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمدرضا طالقانی

تازه وارد شناسه تصویری Rosse
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    مودم روتر میکروتک هیچ کارایی برات نداره
    بر روی دستور مداری نوع ارتباط برای شما مشخص شده
    با توجه به آن مودم مورد نظر را باید تهیه کرده ، پیکر بندی مورد نظر را روی دستگاه انجام دهی و بعد خط را از مخابرات تحویل بگیری

نام حقيقي: meysam yavari

عضو عادی شناسه تصویری meysamjazz
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    50
    مخابرات درست میگه.همین که پینگ درست با Gateway اون یکی نقطه بگیری کفایت میکنه.
    بعد شما باید بدی برات Tunneling بزنن.خود مخابراتی ها هم شاید انجام بدن البته باید یه پولی بهشون بدی
    نهایتا" طبق صلاحدید و نوع تونلینگ که برات میزنن باید به مخابرات نامه بزنی که لایه ی شبکه ات رو تغییر بدن.
    اگه به موقع صورتجلسه تحویل ندی ارتباطت رو قطع میکنن.

کلمات کلیدی در جستجوها:

سرویس mpls مخابرات

MPLS مخابرات

تنظیمات mpls

سرویس MPLS

مخابرات Mplsmpls تنظیماتmpls سرویسmpls در مخابراتتنظیم mplsتنطیم مودم برای mplsmpls نصبتنظیمات mpls مخابراتروتر mplsتنظیم روتر سیسکو برای ارتباط با مخابراتتنظيم mpls طریقه تنظیم mplsتنظیم mpls در میکروتیکمراحل نصب mplsمخابراتmpls میکروتیکتنظیم سیسکو مخابراتتنظیم مخابرات mplsابزار لازم برای کارهای مخابراتیmpls مخابرات برایمودمهای mpls مخابراتRouter MPLS

برچسب برای این موضوع