نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: رشته های دانشگاهی و کتاب های مربوط به رمز نگاری

نام حقيقي: zoha

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

رشته های دانشگاهی و کتاب های مربوط به رمز نگاری

سلام
    من به شدت به کار در زمینه ی رمز نگاری و رمزگشایی و این قبیل چیزها علاقه مندم و در حال حاضر در سطح زیر صفر قرار دارم!
    میخواستم سوال کنم ببینم میشه دراین زمینه تنها با کار جانبی،مطالعه ی کتاب و رفتن به کلاس و... پیشرفت خوبی داشت
    یا حتما باید از طریق دانشگاه وارد شد ؟
    ضمن اینکه چه رشته های دانشگاهی و کتابهای خوب و معتبری در این زمینه وجود دارند ؟
    من در حال حاضر در دبیرستان تحصیل میکنم و میخواستم بپرسم برای رفتن به رشته های مربوط به رمز نگاری حتما باید دیپلم ریاضی داشته باشم؟
    با تشکر.

نام حقيقي: roya noori

خواننده شناسه تصویری katrin
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    16
    من یک کتاب بهتون معرفی می کنم که از کتاب های دانشگاهی است. "اصول امنیت سیستم ها و شبکه های رایانه ای "نوشته ی قاضی مغربی و بختیاری انتشارات دانشگاه شریف... بخونید ببنید رمزنگاری کامپیوتری را دوست دارید یا نه! فکر میکنم تو دانشگاهم باید امنیت بخونید البته نه در سطح کارشناسی این یک گرایش از رشته ی IT در سطح کارشناسی ارشده

کلمات کلیدی در جستجوها:

رشته رمز

رشته ی رمزنگاری

کتاب رمزنگاری

جزوه رمزنگاریرشته دانشگاهی رمزنگاریجزوه اصول رمزنگاریرشته رمزنگاریمخابرات رمز شریفمعرفی رشته رمزنگاریکتابهای رمز نگاریرشته رمز نگاریرشته ریاضی گرایش رمزرشته تحصیلی رمزنگاریجزوه رمز نگاریکتاب مربوط به رمزنگاری رشته رمزمعرفی رشته ی رمزنگاریدرمورد رشته ی رشته رمزنگاریمعرفي رشته رياضي گرايش رمز نگاريرشتھ رىاضى رمز رشته رمز شریفرشته ی رمزنگاری و رمزگشایی کتابهای رشته رمز نگاریرشته ی رمزگذاریگرایش مخابرات رمز

برچسب برای این موضوع