نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس
  • 2 توسط Hamed_H8
  • 2 توسط Hamed_H8

موضوع: نحوه راه اندازی اینترانت شرکت بیمه ایران

نام حقيقي: hamed

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

نحوه راه اندازی اینترانت شرکت بیمه ایران

با عرض سلام و خسته نباشید به مدیران و کاربران عزیز

دوستان من یه سوال خیلی مهم درمورد راه اندازی شبکه اینترانت بیمه ایران دارم.

اول اطلاعاتی که در این زمینه دارم رو بهتون میگم

در شهرستان ما اذربایجان غربی - شهرستان سلماس نمایندگی های بیمه ایران برای استفاده از پورتال مخصوص و نرم افزار مخصوص خودشون با استفاده از یک مودم adsl و اتصال شدن به یکی از شبکه های خصوصی که تو شهر اینترنت میده بعدش به سرور خودشون از طریق وی .. پی ... ان وصل میشن و بعدش میتونن از پورتال مخصوصشون استفاده کنن.
    به این شرکتی که وصل میشن این شرکت بهشون اینترانت میده

و اما حالا سوال من اینجاست ؟
    من میخوام خودم بدونم چطوری میتونم اینترانت بدم ؟ چقدر هزینه داره ؟ چه دستگاه هایی لازم دارم ؟ قیمتشون ؟ با مخابرات باید قرارداد ببندم ؟ تو مخابرات باید سرور بذارم ؟ ممنون میشم رانمایی کنید اگه از قیمت ها هم اطلاع دارین بگین ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hamed Khosrozadeh

عضو عادی شناسه تصویری Hamed_H8
    نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    اینترانت شما ربطی به شرکت سرویس دهنده اینترنت نداره . در واقع اون فقط بستر اتصال شما به شبکتون رو فراهم می کنه .
    شرکت شما با استفاده از سرورهای خودش اقدام به ایجاد یک شبکه خصوصی کرده که سرویس هایی رو اعم از همون چیزی که خودتون فرمودید رو در اون ارائه میده . حالا شما برای اتصال به شبکه خصوصی تون یا اصطلاحاً اینترانتتون و استفاده از سرویس ها و خدمات اون نیاز به اتصال از طریق کانکشن وی // پی// ان دارید . که در این مرحله از بستر اینترنت استفاده می کنید و درخواست اتصال رو به سرور وی // پی // ان می فرستید و بعد به اون وصل میشید . (همچنان از بستر اینترنت استفاده میشه)

درباره این هم که سوال کردید چطوری میشه راهش انداخت باید گفت ، شما نیاز به یک سرور دارید که بر اساس قدرت سخت افزاریش میتونه قیمت متفاوتی داشته باشه (البته قدرت سخت افزاری باید بر اساس نیازهاتون و سرویس هایی که قراره ارائه بشه انتخاب کنید). که برای این مورد می تونید یک VPS اجاره کنید !
    همچنین نیاز به یک IP ولید و ثابت دارید که اون رو باید از همون شرکت سرویس دهنده اینترنتتون بگیرید (که طبیعتا با اتصال سرورتون به شبکه اینترنت این مورد حل میشه)
    بقیه مراحل هم یک سری config هست که باید انجام بدید . نظیر راه اندازی V..P..N سرور روی سرورتون و ساخت اکانت و ...

hamedsalma و Niuosha سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    واقعا تشکر از فرمایشاتتون خیلی کمک خوبی بود

فقط یه سوال دیگه دارم

پس چطوری از طریق مودم adsl این شعبه های بیمه به سرور ما وصل بشن و از اونجا بتونن از طریق کانکشن وی / پی / ان به پورتال خودشون وصل بشن

راستش الان یه شرکت تو شهر ما این کار رو میکنه یعنی به این شعبه های بیمه از طریق مودم dsl به سرور شرکت وصل شده و از اونجا با کانکشن به پورتال خودشون وصل میشن
    من هم دقیقا میخوام با این شرکت رقابت کنم یعنی با مودم adsl به شرکت ما وصل بشن دیگه و از اونجا به کانکشن و پورتالشون برن

اگه اینو هم کمک کنید واقعا ممنونم

نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    وظیفه ارتباط دادن شما به وی // پی // ان سرورتون به عهده ISP شما و بستر اینترنتی که در اختیارتون میذاره هست ! مگر اینکه بخوایند این نقش رو خودتون به عهده بگیرید !! (اگر منظورتون رو درست فهمیده باشم ؟!)

hamedsalma و Niuosha سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    بله درسته من خودم میخوام این نقش رو داشته باشم

نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    در شرایط کنونی راه اندازی ISP رو بهتون پیشنهاد نمی کنم !
    اما می تونید از لینک زیر استفاده کنید که در اون یک بحث کامل و جامع در مورد راه اندازی ISP شده .
    در ضمن مگه توی شهر شما POP ها (ISP های بزرگ کشور) نمایندگی ندارن ؟
    خود مخابرات چی ؟ اشتراک ADSL نمیده ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترانت بیمه ایران

نحوه راه اندازی اینترانت

چگونگی راه اندازی اینترانت

روش راه اندازی اینترانتنرم افزار بیمه ایرانساختن کانکشن بیمه ایرانمراحل ایجاد اینترانتروش ساخت اینترانتاتصال به پورتال شرکت بیمه ایران از طریق اینترانتنحوه اتصال به اینترانتطریقه ساخت vpn و ارتباط با بیمه ایرانراه اندازی اینترانتراه اندازی ارتباط vpn نمایندگی بیمه ایرانساخت کانکشن بیمه ایران بر روی امدرویدچگونگی ارتباط سرورهای بیمه ایراننحوه اتصال به پورتال بیمه ایرانساخت اینترانت برای شرکت بیمهاتصال به شبکه بیمه ایراناستفاده از اینترانت در بیمهساخت كانكشن بيمه ايرانبیمه ایران و اینترانتساخت وی پی ان بیمه ایرانساختن وی پی ان بیمه ایرانکانکشن بیمه ایرانبیمه ایران نرم افزار

برچسب برای این موضوع