نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 8سپاس
  • 1 توسط LAVIN
  • 2 توسط exxtreme
  • 2 توسط reza1881
  • 1 توسط Reza.D
  • 1 توسط Hamed_H8
  • 1 توسط LAVIN

موضوع: کدوم دوره شبکه؟کجا؟....

نام حقيقي: farid

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

Icon10 کدوم دوره شبکه؟کجا؟....

سلام دوستان...
    من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم علاقه زیادی به شبکه دارم چنتا سوال داشتم امیدوارم دوستان راهنمایی کنن
    1/به نظرتون شبکه را خودم بخونم یا اینکه برای گرفتن مدرکش کلاس برم؟
    2/اگر بخوام کلاس برم از دوستانی که اصفهانی هستن کسی موسسه/اموزشگاه معتبری میشناسه معرفی کنه؟
    3/شنیدم که:با مدارک شبکه میشه برای دانشگاههای خارج از کشور بورسیه گرفت!!!!...درسته؟
    4/بازار کار شبکه توی ایران چطوره؟
    با سپاس.

نام حقيقي: مسعود

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21
    سلام. ببینید من رشتم کامپیوتر نیست و تمام تجربه ای که دارم چه تو سخت افزار و نرم افزار و چه تو شبکه عملی بدست آوردم، و به جرات می تونم بگم شما بعد از گذروندن هر دوره و با گرفتن هر مدرکی تا به صورت عملی کار نکنی و در شرایط اجرا و رفع اشکال قرار نگیری چیزی دستت نمیاد. و در مورد بازار کار شبکه باید بگم از اونجایی که این شاخه هنوز اونطوری که باید جا نیافتاده و کشورمون هم تو راه پیشرفت در این زمینه ست لذا میتونی هم خوب رشد کنی و هم خوب پول دربیاری. به شرط اینکه همیشه به روز باشی. پس تا میتونی کار عملی انجام بده. من که جواب گرفتم!
    موفق و پیروز و سربلند باشی .

exxtreme سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رضا

خواننده
    نوشته
    574
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    511
    دوست عزیز اقای مسعود تا کسی اطلاع تئوری نداشته باشه امرن بتونه تو کار عملی موفق بشه.
    .
    .
    .
    در مورد بورسیه هم هر کی گفته سرکارتون گزاشته.

reza1881 و Niuosha سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    [QUOTE=exxtreme;361527]دوست عزیز اقای مسعود تا کسی اطلاع تئوری نداشته باشه امرن بتونه تو کار عملی موفق بشه.

کاملاً موافقم

exxtreme و Niuosha سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    قبلا بارها در مورد این سوالات صحبت شده که با جستجو میتونید پاسخ خوب و کاملی برای همشون پیدا کنید.

در مورد بورس تحصیلی خدمتتون بگم بعید میدونم صرفا در حد پذیرش دادن هست و در چند مورد که دیدم کسی که بورس گرفته به واسطه مدرک دانشگاهیش اقدام کرده و در کنارش عنوان کرده تعدادی مدارک تخصصی مثلا در زمینه سیسکو رو داره که بعضی مواقع مورد توجه دانشگاه قرار گرفته بعضی مواقع هم خیر.

در باره بحث معرفی آموزشگاه هم خلاف قوانین انجمنه.

Niuosha سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: جلیل لطیفیان

خواننده
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام من رشته ام کامپیوتره و اصفهانی هم هستم
    شبکه را خودآموز کار کردم ولی 2 دوره بعدش را کلاس رفتم مباحثی که توی کلاس مطرح میشه خیلی عملی تر و کاربردی تر از مطالب کتاب هست پس بهت پیشنهاد می کنم کلاس برو و با استادی بگیر که خودش به صورت حرفه ای عملی کار کرده باشه اونوقت می تونی تفاوت را احساس کنی
    اگه می خوای تو خود اصفهان موسسه بری من متاکو را پیشنهاد می کنم گزینه دومی هم وجود نداره (نه اینکه فکر کنی سطحش خیلی بالاست ; سطح بقیشون خیلی پایینه) ولی من خودم دوره هام را تهران رفتم موسسه کهکشان نور و خیلی راضیم چون استادی که داشتیم تمام اون شرایطی که گفتم را داشت درمورد مسئله سوم هم تا جایی که من اطلاع دارم سر کارت گذاشتند چون مدارک شبکه تماما از شرکتهای خصوصیه و ربطی به تحصیلات آکادمیک نداره بازار کار شبکه هم خوبه سلام می رسونه

نام حقيقي: Hamed Khosrozadeh

عضو عادی شناسه تصویری Hamed_H8
    نوشته
    245
    سپاسگزاری شده
    201
    سپاسگزاری کرده
    48
    نقل قول نوشته اصلی توسط LAVIN نمایش پست ها
    ببینید من رشتم کامپیوتر نیست و تمام تجربه ای که دارم چه تو سخت افزار و نرم افزار و چه تو شبکه عملی بدست آوردم، و به جرات می تونم بگم شما بعد از گذروندن هر دوره و با گرفتن هر مدرکی تا به صورت عملی کار نکنی و در شرایط اجرا و رفع اشکال قرار نگیری چیزی دستت نمیاد.
    ....
    پس تا میتونی کار عملی انجام بده. من که جواب گرفتم!
    هر کسی به اندازه سطح خودش می تونه کار کنه !
    هیچ کدوم از Top Level های دنیا با کار عملی شروع نکردن ! زیربنای یک فرد موفق مبانی تئوری و دانش فنی هستش نه کار عملی !؟
    نگاه و برداشت هر شخص بسته به سطح اون فرد هست !

نام حقيقي: مسعود

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    21
    نقل قول نوشته اصلی توسط exxtreme نمایش پست ها
    دوست عزیز اقای مسعود تا کسی اطلاع تئوری نداشته باشه امرن بتونه تو کار عملی موفق بشه.
    .
    .
    .
    در مورد بورسیه هم هر کی گفته سرکارتون گزاشته.
    دوست عزیز آقا رضا. شما احتمالا درست دقت نکردین یا متن اول رو کامل نخوندید، فرید خان گفته که دانشجوی رشته کامپیوتره! یه دانشجوی رشته کامپیوتر حداقل ها رو برای کار شبکه داره. در ضمن مطالعه کنار کار عملی همیشه بوده و نیاز به توصیه نیست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_H8 نمایش پست ها
    هر کسی به اندازه سطح خودش می تونه کار کنه !
    هیچ کدوم از Top Level های دنیا با کار عملی شروع نکردن ! زیربنای یک فرد موفق مبانی تئوری و دانش فنی هستش نه کار عملی !؟
    نگاه و برداشت هر شخص بسته به سطح اون فرد هست !
    ممنون از اظهار نظرتون. من و یا هیچ کس دیگه ای منکر دانش فنی و مبانی تئوری نیستیم، اما چیزی که من توصیه کردم کار کردن به صورت عملی در کنار دیدن دوره های تئوری ست. به جرات میتونم بگم کسی که صرفا نظریه پردازه و تئوریسین، هیچگاه عملگر خوبی نیست و هیچگاه یک صرفا عملگر، نمی تونه با دانش روز دنیا آپدیت باشه.
    خوده من بعد کار عملی حدودا یکساله نیاز به آموزش های تئوری و آکادمیک رو حس کرده و در حال گذراندن دوره های مورد نیازم هستم.
    امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم.

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    به نظر من سیسکو بخونید و از switching شروع کنید بعد هم security. به سراغ wireless نرین بهتره.

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    اول از همه از دوستانی که راهنمایی کردن متشکرم
    دومین سوال را برای این پرسیدم که از تجربه دوستان استفاده کنم و بهترین موسسه را انتخاب کنم/که ظاهرا جز یه نفر کسی پاسخ نداد/نمیدونم تو این سایت پیام خصوصی نمیشه برای دوستان/اعضای سایت فرستاد/؟

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    .من یه سی دی اموزش نتورک + دارم (اموزشش را نگاه کردم)به نظرتون میخواد کلاس نتورک+ را هم برم؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

متاکو اصفهان

آموزشگاه متاکو اصفهان

آموزشگاه متاکو

بهترین آموزشگاه شبکه در مشهد

بهترین دوره شبکه

بهترین آموزشگاه شبکه

متاکو

بهترین آموزشگاه سیسکو

بهترین اموزشگاه شبکه مشهد

اموزشگاه متاکو اصفهان

متاکو در اصفهان

اموزشگاه متاکو

بهترین موسسه mcitp در مشهددوره شبکه مشهدبهترین آموزشگاه شبکه در اصفهانآموزشگاه کامپیوتر متاکو اصفهانبهترين آموزشگاه دوره سيسكو در تهرانموسسه متاکو در اصفهاندوره های سیسکو در اصفهانموسسه متاکوشرکت متاکو اصفهاندوره شبکهدوره های سیسکو اصفهانآموزشگاه سیسکو اصفهانآموزشگاه متاکو در اصفهان

برچسب برای این موضوع