نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mosshi
  • 1 توسط maaziyar

موضوع: وصل شدن دو کامپیوتر به اینترنت با یک یوزر adsl از یک خط تلفن

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    33

وصل شدن دو کامپیوتر به اینترنت با یک یوزر adsl از یک خط تلفن

سلام دوستان.
    من جدیدا ISP عوض کردم. و تازه متوجه شدم که این ISP جدید MAC ادرس ها رو هم ذخیره میکنه. یعنی دوتا کامپیوتر با یه خط تلفن و یه اکانت نمیتونن به اینترنت وصل شن!
    یه راهی هست که من مودم و کانفیگ کنم تا مستقیم وصل شه بعدش کامپیوتر ها از مودم استفاده کنن برای اتصال. ولی یه مشکل وجود داره :
    دیگه نمیتونم از دانلود رایگان شبانه استفاده کنم(چون برای دانلود رایگان هم یه اکانت جدا دادن و با توجه به اینکه رو مودم فقط میشه یه اکانت کانفیگ کرد در نتیجه دانلود رایگان از دست میره)
    من مک آدرس دوتا کامپیوتر و عوض کردم و حالا هر دو یه مک آدرس دارن . حالا میتونم با هر کدوم وصل شم ولی همزمان نه!
    از دوستان کسی نظری داره؟ اصلا با این محدودیت مک آدرس میشه همزمان با دوتا کامپیوتر به اینترنت وصل شد؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    خوب ، مودمتو بذار روی مود PPPOE و بقیه کامپیوترها به مودم وصل میشن ...

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    33
    گفتم که در این صورت نمیتونم دانلود ریگان شبانه داشته باشم.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    باید شب ها یوزر توی مودم رو عوض کنی

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    در تکمیل فرمایشات رضا جان
    شما به Ip مودم وصل میشی و شاید عوض کردن یوزر و پسورد 30 ثانیه هم طول نکشه ...

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    33
    نه ببین دوست عزیز عوض کردن یوزر و پسورد زمان بر نیست. مشکل اینحاست دانلود رایگان از ساعت 3 تا 7 صبح و من این موقع خوابم.
    از Task scheduler استفاده میکنم خودم بیدار نمیشم. من واسه کانکت شدن از بچ فایل استفاده میکنم ولی واسه عوض کردن یوزر و پسورد نمیتونم این کارو انجام بدم.

نام حقيقي: Mostafa Shourgashti

عضو عادی شناسه تصویری mosshi
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    19
    سلام
    اول اینکه برای حذف کردن مک از روی اکانتتون باید به Service providerتون زنگ بزنید و با پرکردن یک فرم اینکار رو میکنند
    دوم باز هم شما هیچ وقت نمیتونید همزمان یک اکانت رو روی دوتا سیستم کانکت کنید
    سوم شما باید مودمتون رو روی PPPOE ست کنید و برای کانک زدن اکانت شبانه این کار رو بکنید
    .................
    توی تنظیمات مودمتون وقتی روی PPPOE تنظیم کردید توی همون صفحه دنبال گزینه ای شبیه به Bridge interface Between Wan and Lan باشید
    در این صورت شما میتونید روی کانکشنی که خود مودم بصورت PPOE زده باز هم یک کانکشن کانک بزنید
    در این صورت سیستم شما از آخرین کانکشنی که کانک شده ( اولین GateWay ) اینترنت رو استفاده خواهد کرد

- - - Updated - - -

راستی مواظب باشید ...... اگه اسکژول کنید که کانکشنتون کانک بشه و نتونه کانک بشه ...................
    از همون اکانت خودتون که روی مودم تنظیم کردید استفاده خواهد کرد

پیشنهاد میشه کانکشنتون رو تعداد دفعات سعیش رو روی 1000 و هر یک ثانیه یک بار تکرار کنید

Bouki سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosshi نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه برای حذف کردن مک از روی اکانتتون باید به Service providerتون زنگ بزنید و با پرکردن یک فرم اینکار رو میکنند
    سوم شما باید مودمتون رو روی PPPOE ست کنید و برای کانک زدن اکانت شبانه این کار رو بکنید
    .................
    توی تنظیمات مودمتون وقتی روی PPPOE تنظیم کردید توی همون صفحه دنبال گزینه ای شبیه به Bridge interface Between Wan and Lan باشید
    در این صورت شما میتونید روی کانکشنی که خود مودم بصورت PPOE زده باز هم یک کانکشن کانک بزنید
    در این صورت سیستم شما از آخرین کانکشنی که کانک شده ( اولین GateWay ) اینترنت رو استفاده خواهد کرد

- - - Updated - - -

راستی مواظب باشید ...... اگه اسکژول کنید که کانکشنتون کانک بشه و نتونه کانک بشه ...................

پیشنهاد میشه کانکشنتون رو تعداد دفعات سعیش رو روی 1000 و هر یک ثانیه یک بار تکرار کنید
    رو یک سیستمت یه کارت شبکه ببند اینترنت رو شیر کن به کارت شبکه 2 بعد سیستم 2 رو وصل کن به کارت شبکه 2
    هیچ مشکلی هم نداری چون اصلاً مک ادرس سیستم 2 به isp نمی رسه

Bouki سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    33
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosshi نمایش پست ها
    سلام
    .................

- - - Updated - - -

ممنون دوست عزیز.
    ولی من تو مودم گشتم نتونستم Bridge interface Between Wan and Lan پیدا کنم. البته Bridge بود ولی اون چیزی که شما میخواستین نبود.

من یه چیزی به ذهنم رسید نمیدونم میشه یا نه:
    من دوتا کانکشن تو مودم بسازم اولی اکانت دانلود رایگان باشه و دومی اکانت خودم. حالا مودم هر وقت خواست کانکت شه اول اکانت دانلود رایگان و اکتحان کنه بعد اگه نتونس کانتکت شه به اکانت خودم وصل شه!
    همچین چیزی ممکنه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

استفاده دو کامپیوتر از یک مودم adsl

استفاده از یک خط adsl با دو مودم

استفاده همزمان دو کامپیوتر از یک خط adsl

اتصال دو کامپیوتر به یک مودم adsl

استفاده همزمان دو سیستم از adsl

چگونه با يك مودم بيسيم همزمان چند كامپيوتر به اينترنت وصل كنيم

اتصال چند کامپیوتر به یک مودم

اتصال دو کامپیوتر با یک مودم adsl

اتصال همزمان دو کامپیوتر به اینترنت adsl استفاده از یوزر پسورد اینترنت شبكه كردن دو كامپيوتر با مودم adslاستفاده دو کامپیوتر از یک خط adslدو تا adsl با یک مودموصل شدن دو کامپیوتر به اینترنت با یک یوزر adslاتصال دو مودم به یک خطاشتراك اينترنت به چند كامپيوتر مودم وايرلساستفاده همزمان دو مودم از یک خط تلفناتصال دو کامپیوتر به اینترنت adslیوزر و پسورد adsl رایگاناتصال دو کامپیوتر با یک مودم به اینترنتاتصال دو کامپیوتربه اینترنت با یک مودمکانکت کردن دو مودم با یک خط تلفنوصل کردن دو مودم adsl به یک خطبا یک اشتراک اینترنت با دو مودم بصورت مستقیم وصل اتصال چند کامپیوتر به یک کانکشن

برچسب برای این موضوع