نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راهنمایی برای پروژ ه های جدید

نام حقيقي: MN_SMILL

عضو عادی
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    39

راهنمایی برای پروژ ه های جدید

سلام به همه دوستان

من تازه به این بخش شرکت منتقل شدم..دنبال موضوعات تازه برای کارهای جدید توی این بخش هستم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم...شرکت ما یک isp هست و در حال حاضر من به مانیتورینگ منتقل شدم. کارهایی که تا حالا انجام دادم:
    1-نصب prtg , solarwind ,dude برای مانیتورینگ نودها و دکل ها و ساختمانهایی که برامون مهم بودن
    2-ما از میکروتیک استفاده میکنیم و با گرافهای میکروتیک و bwtest وضعیت لینک هارا چک میکنم
    3-کاربراهایی که با بخش پشتیبانی به نتیجه نمیرسن را handel میکنم..
    اما میدونم که اینا کارهای مهمی نیست و خیلی خسته کننده هست ....
    حالا میشه راهنماییم کنید که چکار کنم تا این بخش مفید تر باشه ؟و کارهای بیشتری انجام بدم؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: احمد یزدانی (Poker)

عضو ویژه شناسه تصویری A.Yazdani
    نوشته
    946
    سپاسگزاری شده
    1312
    سپاسگزاری کرده
    430
    نوشته های وبلاگ
    8
    سلام . همونطور که گفتین شما در قسمت monitoring هستین و در این قسمت فقط باید اتفاقات شبکه رو بررسی کنید نمیتونین که توپولوژی شبکه رو تغییر بدین !!!

mn_Smill سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: MN_SMILL

عضو عادی
    نوشته
    97
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    39
    قرار نیست توپولوژی تغییر کنه!!!!ولی اگه بخوام فقط همین کارو انجام بدم که هیچ پیشرفتی نمیکنم!هرکسی که با شبکه اشنایی داشته باشه میتونه این کارو بکنه...منظورم کار جدید برای ارتقا و پیشرفت این بخش بود..

نام حقيقي: esmail

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من جای شما بودم سعی میکردم تمام کاربردهای نرم افزارهایی که در حال استفاده تو شرکت هست رو لیست کنم و بعد برم دنبال فیوچرز نرم افزارهای اوپن سورس و کلا تحقیق و نگارش این فرآیندها و تمام کاربرد تمام نرم افزارهارو لیست کنم.
    اینجوری فکر میکنم خیلی بهتون کمک بشه تا علم خودتونو بالا ببرید، چون همین کار مانیتورینگ خودش به تنهایی یک حرفه هست، چون اگر شما به تمام موارد آشنایی پیدا چنید اونوقت براحتی میتونید با مانیتورینگ ساده ترافیک پورت ها و.... تشخیص بدین که در نتورک شما چه مشکلی وجود داره و چه اتفاقی داره میفته، اصلا دست کم نگیرید مسئولیت خودتونو، چون اگر به تمام مباحث تسلط داشته باشین این شما هستید که اولین نفر هستین که خبردار میشه که از منابع شرکت داره بصورت غیرمجاز استفاده میشه، من خیلی از نتورک هارو دیدم که با وجود قسمت مانیتورینگ، تشخیص ندادن که مدت هاست از منابع سرورهاشون داره استفاده غیرمجاز میشه و کل شبکه در اختیار یک شخص دیگه هم قرارگرفته. موفق باشید

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

کلمات کلیدی در جستجوها:

اتصال میکروتیک به prtg

تازه های میکروتیک

استفاده مهم از میکروتیک

ه هاي جديد

کارهای جدید با میکروتیک

اتصال به prtg

برچسب برای این موضوع