نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: Remote Desktop Web Connection

عضو سابق
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Remote Desktop Web Connection

سلام به همه اساتيد عزيز
    رفقا بيايد همت كنيد به من كمك كنيد.
    آقا جان ما ميخوايم يك كامپيوتر را از راه دور كنترل كنم. ( آره ميدونم با RADMIN ميشه با Remote Desktop ويندوز XP هم ميشه ) من تصميم دارم از Remote Desktop استفاده كنم. حالا ميخواستم ببينم آيا من با سرعت 5.5 كيلو بايت در ثانيه ميتونم اون سيستم را كه از طريق LAN به اينترنت وصل بشه كنترل كنه ؟ ( منظورم با سرعت كم من ميشه اينكار را كرد ؟! )
    راستش يك نفر گفت نميشه و سرعت من خيلي پايين هست. و پيشنهاد داد و گفت از Remote Desktop Web Connection ويندوز XP استفاده كنم كه از طريق يك Activex عمل ميكنه استفاده كنم. ) منهم مطابق با دستورات جناب بي گيتس عمل كرديم اما وقتي IP سيستمي را كه ميخوام Remote كنم را در اكسپلورر وارد ميكنم و كانكت ميشم ظاهرا اكتويكس اجرا نميشه و جاش خالي ميمونه ( مانند وقتي يك عكس جاش در يك صفحه وب خالي باشه يك ضربدر قرمز كنارش ميزنه )

ببخشيد كه زياد وراجي كردم. مطمئن هستم اگر اينجا جواب نگيرم بايد بي خيال اين قضيه بشم.
    پس لطفا راهنمايي كنيد.

موضوعات مشابه:

خواننده شناسه تصویری !!!!!!!!!!!!!!!
    نوشته
    576
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    8
    من هميشه با سرعت 33600 از خونه وصل ميشم با VNC هم كار ميكنم فقط شما اون دستگاهي رو كه ميخواي بهش وصل شي
    رو بزار رو 640x480 و 256 color بعد ديگه رديفه

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من اول PcAnyWhere رو پيشنهاد ميکنم. بعد از اون VNC، بعد Remote Desktop و بعد هم Dameware

با سرعتی که نوشتی ميشه کار کرد.

Remote Desktop Web Connection در حقيقت نسخه Webbase همون Remote Desktop ای است که نصب ميکنی.
    برای اتفاده از اون هم اول بايد Package اش رو روی سيستم نصب کنی. با کپی کردن صرفا اون ActiveX اجرا نميشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش Remote Desktop Web Connection

remote desktop web connectionآموزش

remote desktop connectionنحوه کار با

آموزشremote desktop web connection

سرعت Remote Desktop Connectionسرعت کم Remote Desktop Connection Remote Desktop Web Connection آموزشآموزش کار با remote desktop web connectionاموزش کارباRemote Desktop Managerweb remote desktop آموزشremote desktop web xp ریموت از طریقremote desktop web connection آمزشنحوه remote desktop web connection آموزش وب ریموت web remote از ویندوز ایکس پی به 7remote web connectionRemote Desktop Web Connection نحوه کار باconnection persianاکتیو ویندوز 7Remote Web Desktop آموزش کار باآموزش کار با اکتیو ریموت دسکتاپ در ویندوز 7دستورات remote desktopremote web desktop connection در ویندوزremote destop lan xpبحث در مورد Remote Desktop Web Connectionremote desktop web connection روش

برچسب برای این موضوع